Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Вчора відбулася зустріч керівництва району з жителями Бистрицької сільської ради

Вчора відбулася зустріч керівництва району з жителями Бистрицької сільської ради

Автор: admin2 от 24-05-2017, 11:16
 (голосів: 0)

Вчора відбулася зустріч керівництва району з жителями Бистрицької сільської радиЗустріч провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. За участю сільського голови Андрія Ікала та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для сіл, які входять до цієї сільської ради.

Говорилося про встановлення дорожніх знаків на автодорозі Новошичі-Ріпчичі, про необхідність підсипки місць з'їзду з відремонтованої центральної дороги на бічні вулиці.

Обговорювалася проблема борщівника та заходи для його знищення. Були запитання, які стосувалися діяльності ТзОВ “Барком”: потреба в дотриманні технології щодо вивезення відходів виробництва, про перевищення визначеної кількості поголів'я свиней тощо.

Велика кількість питань стосувалася бюджетних установ. Йшлося про необхідність ремонту даху, приміщень, реконструкцію систем опалення навчальних закладів.

Під час зустрічі в Бистриці йшлося про організацію роз'яснювальної роботи щодо відбору громадян на військову службу за контрактом, про детінізацію заробітної плати, про децентралізацію влади та утворення ОТГ.

Вчора відбулася зустріч керівництва району з жителями Бистрицької сільської ради

Вчора відбулася зустріч керівництва району з жителями Бистрицької сільської ради

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua