Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » 10 травня - Міжнародний день мігруючих птахів

10 травня - Міжнародний день мігруючих птахів

Автор: admin2 от 10-05-2017, 11:18
 (голосів: 0)

10 травня - Міжнародний день мігруючих птахівВідповідно до спільного листа секретаріатів Конвенції про збереження мігруючих видів диких тварин і Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) у 2017 році, Міжнародний день мігруючих птахів відзначають 10 травня під гаслом «Їх майбутнє, це наше майбутнє – здорова планета для мігруючих птахів і людей».

Традиційно у цей день проводять екскурсії з метою спостереження за птахами, прес-конференції, семінари, круглі столи, фестивалі, інші освітні та публічні події. 

У світі існує близько 10 тисяч видів птахів, котрі є чудовим прикладом природного різноманіття. Птахи населяють різні типи екосистем на всіх континентах і уособлюють концепцію глобального біорізноманіття. Щороку велика кількість видів птахів здійснює міграції, снуючи своєрідну павутину міграційних шляхів, перетинаючи та урізноманітнюючи чимало середовищ існування. 

На своєму шляху вони наштовхуються на різні перешкоди: лінії електропередач, телевізійні вежі, високі будівлі та інші штучно створені людиною споруди. Аби пом’якшити тенденцію зменшення чисельності мігруючих птахів або усунути її взагалі, потрібно, перш за все враховувати наявність міграційних шляхів.

Департамент екології та природних ресурсів закликає всіх небайдужих приєднатися до відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів. 

Для сприяння відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів секретаріатом AEWA випущені плакати, розміщені тематичні фото та відеоматеріали у вільному доступі на офіційному веб-сайті.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua