Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Вчора заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак взяла участь у громадських слуханнях з питань пасажирських перевезень на Дрогобиччині

Вчора заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак взяла участь у громадських слуханнях з питань пасажирських перевезень на Дрогобиччині

Автор: admin2 от 15-03-2017, 10:29
 (голосів: 1)

Вчора заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак взяла участь у громадських слуханнях з питань пасажирських перевезень на ДрогобиччиніГолова райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора на початку слухань коротко охарактеризували ситуацію та назвали головні проблеми регіону у сфері пасажирських перевезень, серед яких найактуальніша протягом останніх двох місяців — підвищення тарифів.

Свої пропозиції та зауваження висловили присутні на слуханнях представники влади міст регіону, сільські, селищні голови, депутати, представники громадськості. Питання стосувалися підвищення ціни на перевезення, незадовільної якості послуг, пільгових перевезень тощо. Найбільше скарг було щодо обслуговування маршрутів Дрогобич-Стебник, Борислав-Стебник, Дрогобич-Стрий, маршрутів у гірські села району.

Оскільки державне регулювання тарифів на пасажирські перевезення скасоване, зазначалося, що перевізники в цьому питанні, окрім фактору рентабельності, також мали б керуватися здоровим глуздом, чесністю та порядністю. Перевізники також говорили про свої проблеми, серед яких набільша - неспроможність в існуючій ситуації проводити заміну та оновлення рухомого складу.

Підсумовуючи обговорення, заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак повідомила, що керівництво області запропонувало депутатам облради напрацювати нові умови конкурсу на пасажирські перевезення, врахувавши існуючі недоліки.

Ірина Гримак також дала низку завдань перевізникам. До 1 квітня вони зобов'язані зустрітися із сільськими, селищними головами, узгодити спірні питання та затвердити графіки руху, які з підписом голови і печаткою сільської, селищної ради розмістити в громадському транспорті. Обов'язковою вимогою є наявність у всіх транспортних засобах кутка споживача, де має бути оприлюднена вся необхідна інформація для пасажирів. Поки в державі не встановлена адресна компенсація пільговикам,  з 1 квітня для часткового відшкодування пільгових перевезень з місцевих бюджетів перевізники повинні будуть представити за підсумками кожного місяця акти виконаних робіт, підписані сільськими, селищними головами.

У слуханнях взяли участь т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло, начальник управління Укртрансінспекції у Львівській обл. Сергій Небесний, депутати обласної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua