Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сьогодні в райдержадміністрації розпочалися слухання сільських, селищних голів

Сьогодні в райдержадміністрації розпочалися слухання сільських, селищних голів

Автор: admin2 от 14-03-2017, 13:43
 (голосів: 0)

Сьогодні в райдержадміністрації розпочалися слухання сільських, селищних голівСлухання за участю керівників основних галузей проводять голова райдержадміністрації Володимир Шутко та його перший заступник Віталій Скоропад. Основне, на що звертається увага, виконання бюджетів та резерви щодо їх наповнення, стан фінансування закладів та установ бюджетної сфери, стан доріг. Місцеві голови доповідають про програми соціально-економічного розвитку територій, проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення.

Окремою темою слухань є стан довкілля та благоустрій територій. Керівництво райдержадміністрації зобов'язує сільських, селищних голів на 100% забезпечити організований збір та вивіз ТПВ. Стоїть також завдання в найкоротші терміни ліквідувати стихійні смітники та прибрати населені пункти. До порушників екологічних норм рекомендовано застосовувати адміністративні заходи впливу. Для цього доручено активізувати роботу місцевих адмінкомісій, які мають право на таких мешканців накладати штрафи. Голови попереджені, що найближчим часом населеними пунктами роз'їдуться екологічні інспектори, які будуть штрафувати на чималі суми вже самих сільських голів.

Сьогодні в райдержадміністрації розпочалися слухання сільських, селищних голів

Сьогодні в райдержадміністрації розпочалися слухання сільських, селищних голів


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua