Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації доручив готувати для розгляду на сесії районної ради першочергові цільові програми

Голова райдержадміністрації доручив готувати для розгляду на сесії районної ради першочергові цільові програми

Автор: admin2 от 27-02-2017, 12:54
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації доручив готувати для розгляду на сесії районної ради першочергові цільові програмиГолова райдержадміністрації Володимир Шутко сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів РДА та служб району загострив увагу присутніх на декількох важливих темах. Зокрема, він доручив готувати для розгляду на черговій сесії районної ради проекти цільових програм на цей рік. Насамперед йдеться про програми в галузі підтримки розвитку агропромислової галузі та екології (програми боротьби з борщівником). Володимир Шутко зобов'язав керівників підрозділів, які готують відповідні програми, особисто брати участь в роботі постійних комісій районної ради, які починаються з 1 березня, та аргументовано переконувати депутатів у важливості програм.

Управлінню праці та соціального захисту населення (Галина Чапля) доручено зробити розрахунки необхідних коштів для компенсації перевізникам за пільгові пасажирські перевезення та подати їх на сесію районної ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua