Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Якість газу в оселях мешканців Львівщини відповідає нормі, - підсумки перевірки

Якість газу в оселях мешканців Львівщини відповідає нормі, - підсумки перевірки

Автор: admin2 от 24-02-2017, 14:49
 (голосів: 0)

Якість газу в оселях мешканців Львівщини відповідає нормі, - підсумки перевіркиНа Львівщині здійснили перевірку газу, що надходить в оселі мешканців. Її ініціювали департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА спільно із ПАТ "Львівгаз". Про підсумки перевірки розповіли у п’ятницю, 24 лютого, під час прес-конференції: "Якість газу в оселях мешканців Львівщини: підведення підсумків".

"Як показали результати перевірки -  газ, який надходить в оселі мешканців Львівщини, абсолютно відповідає вимогам та стандартам якості, що діють в Україні", - розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук.

До слова, відповідно до вимог держстандарту -  норма теплоти згоряння газу має становити не нижче 7600 ккал/куб м. 

За словами голови правління ПАТ "Львівгаз" Юрія Войсовича, аналіз проб газу, що надходить в оселі мешканців Львівщини, проводили у лабораторії в Івано-Франківську. Загалом до процесу перевірки залучили незалежних експертів та громадськість.

Також, як повідомив Юрій Войсович, в Україні у майбутньому споживання газу планують обліковувати по-новому. Відтак українці платитимуть не за об'єм спожитого газу, а за його калорійність (кількість калорій, що отримав споживач). Інформацію про пропорційність кубометрів та кілокалорій вказуватимуть у спеціальній колонці у квитанціях про оплату.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua