Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації обговорили організаційні питання реалізації міжнародного культурного проекту

В райдержадміністрації обговорили організаційні питання реалізації міжнародного культурного проекту

Автор: admin2 от 24-02-2017, 16:41
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації обговорили організаційні питання реалізації міжнародного культурного проектуСьогодні у першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбувся розгляд пропозицій щодо виділення земельної ділянки під спорудження молодіжного культурного центру. З відповідною пропозицією до влади звернувся громадський активіст, ініціатор проектів “Інше Місто” та “Франко Вест” Остап Походжай. Створення такого центру на території Нагуєвич заплановане в рамках міжнародної Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна за підтримки Дрогобицької райдержадміністрації та районної ради.

Обговорення земельних питань та подальших кроків, необхідних для практичної реалізації проекту, відбулося за участі начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Надії Козар, начальника управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Любомира Бреня, головного архітектора району Юрія Довганича.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua