Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У 2016 році до райдержадміністрації надійшло 1340 звернень громадян

У 2016 році до райдержадміністрації надійшло 1340 звернень громадян

Автор: admin2 от 24-02-2017, 14:45
 (голосів: 1)

У 2016 році до райдержадміністрації надійшло 1340 звернень громадянКолегія райдержадміністрації, засідання якої відбулося вчора, розглянула ще два важливі питання. Щодо стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації та сільських, селищних радах доповідала начальник загального відділу райдержадміністрації Наталія Сенів.

Про звернення громадян, які надійшли до райдержадміністрації у 2016 році інформував провідний спеціаліст юридичного сектору Микола Розуман. Він, зокрема, повідомив, що всього за 2016 рік рік надійшло 1340 звернень громадян. З них через Урядову гарячу лінію — 270, гарячу лінію ЛОДА 112 — 370 звернень.

30% від усіх письмових звернень громадян становлять звернення про надання матеріальної допомоги. Також велика кількість звернень стосувалася комунального та дорожнього господарства, пасажирських перевезень, земельних питань.

Частина громадян, незадоволена вирішенням місцевими органами влади їх звернень, пов’язаних з розпаюванням землі, виділенням земельних ділянок під ОСГ, приватизацією землі та соціальних питань, звертаються до органів вищого рівня та на урядову «гарячу» лінію.

Непоодинокі нарікання громадян на сільських голів з приводу того, що деякі з них відмовляються прийняти письмові звернення громадян, не дають письмових відповідей на звернення, що призводить до того, що мешканці змушені звертатися в райдержадміністрацію та інші органи влади. Микола Розуман повідомив, що найбільше звернень в минулому році надійшло з територій Рихтицької, Лішнянської, Урізької сільських, Меденицької та Підбузької селищних рад.

За підсумками рогляду цього питання голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив провести перевірки стану роботи виконкомів сільських, селищних рад та структурних підрозділів райдержадміністрації зі зверненнями громадян та щодо  організації особистого прийому.   

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua