Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На сьогодні немає підстав для росту цін на пальне, - нарада у ЛОДА

На сьогодні немає підстав для росту цін на пальне, - нарада у ЛОДА

Автор: admin2 от 24-02-2017, 11:59
 (голосів: 0)

На сьогодні немає підстав для росту цін на пальне, - нарада у ЛОДАПро цінову ситуацію на ринку паливно-мастильних матеріалів та недопущення росту цін на пальне перед початком весняно-польових робіт йшлося під час наради у ЛОДА під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського.

Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської ОДА.

У лютому, незважаючи на стабілізацію курсу національної валюти, спостерігається необґрунтоване підняття цін на дизельне пальне в роздрібній мережі, що спричиняє занепокоєння сільськогосподарських товаровиробників.

За словами Ростислава Замлинського, питання недопущення росту цін перебуває на постійному контролі облдержадміністрації.

Крім того, Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету та Головне управління Держпродспоживслужби при надходженні звернень здійснюють обстеження підприємств на предмет якості пального та необґрунтованості підняття ціни.

"На сьогодні немає підстав для росту цін, і нафтотрейдерам необхідно вжити усіх заходів задля недопущення зростання ціни на паливно-мастильні матеріали", - підсумував перший заступник голови ЛОДА. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua