Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Колегії райдержадміністрації йшлося про наповнення бюджету та ефективне використання бюджетних коштів

На Колегії райдержадміністрації йшлося про наповнення бюджету та ефективне використання бюджетних коштів

Автор: admin2 от 23-02-2017, 17:12
 (голосів: 0)

На Колегії райдержадміністрації йшлося про наповнення бюджету та ефективне використання бюджетних коштівСьогодні відбулося чергове засідання Колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

Першим розглядалося питання про виконання районного бюджету за 2016 рік та заходи щодо ефективного використання бюджетних коштів у 2017 році. Доповідав начальник фінансового управління Віталій Перхун. Характеризуючи основні фінансові показники, він зазначив, що у минулому році зменшилися надходження коштів з акцизного податку у Дорожівські та Літинській сільських радах, а в Бистрицькій Гірській, Волянській, Долішньолужецькій та Смільнянській сільських радах взагалі не було надходжень з акцизу.

В минулому році недоїмка до бюджетів усіх рівні склала 129781,9 тис. грн, з них — 1645,4 тис. грн зі сплати за землю.

Віталій Перхун також доповів про заходи, розроблені структурними підрозділами бюджетної сфери, для ефективного використання бюджетних коштів.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, підсумовуючи розгляд цього питання, зробив наголос на фінансовій дисципліни. Він зазначив, що посадові особи проводять недостатньо роботи для виконання бюджетів, а отже для фінансового забезпечення важливих видатків у соціальній сфері. “Якщо говорити, наприклад, про акцизний збір,- сказав голова райдержадміністрації,- важко повірити, щоб на території 4-х сільських рад не було продано жодної пачки сигарет чи пляшки спиртного.” За пропозицією першого заступника голови РДА Віталія Скоропада фінансове управління має подати графік фінансових перевірок тих місцевих рад, які не працюють над наповненням бюджету.

Відподно до пропозицій голови районної ради Михайла Сікори, керівника апарату Руслана Щерби, інших членів Колегії низку доручень, які стосуються ефективного використання бюджетних коштів в освіті, культурі та охороні здоров'я, отримали керівники цих галузей Іван Стецко, Надія Козар та Олександр Слабий.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що поняття “ефективне використання коштів” не означає скорочення працівників чи закриття установ. Йдеться про те, що кожен на своєму місці має працювати ефективно і результативно, не отримуючи, а заробляючи заробітну плату.

 

На Колегії райдержадміністрації йшлося про наповнення бюджету та ефективне використання бюджетних коштівШановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua