Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова ОДА обговорив напрямки співпраці з Генеральним консулом Словаччини

Голова ОДА обговорив напрямки співпраці з Генеральним консулом Словаччини

Автор: admin2 от 22-02-2017, 11:03
 (голосів: 0)

Голова ОДА обговорив напрямки співпраці з Генеральним консулом СловаччиниУ середу, 22 лютого голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із Генеральним консулом Словацької Республіки в м. Ужгороді Янкою Буріановою. Зокрема, очільник області подякував Генеральному консулові за вагомий внесок у зміцнення дружніх стосунків між Україною та Словаччиною.

"Ви професіонал і багато зробили для налагодження співпраці між Україною та Словаччиною, - наголосив Олег Синютка. - Я дуже сподіваюсь, що активна співпраця, зокрема зі Львівщиною, продовжиться і у майбутньому, і ви й надалі підтримуватиме нашу державу".

Янка Буріанова зазначила, що Словаччина завжди підтримувала Україну на шляху її прагнення вступу в ЄС, зокрема у період головування Словацької Республіки в Раді Європейського Союзу з липня до грудня 2016 року.

"Україна для нас добрий і важливий сусід, і підтримуватимемо її у Європі й надалі, - зазначила Генеральний консул Словацької Республіки. - А я зі свого боку обов'язково розповідатиму про культуру вашої держави у Словаччині та всіляко сприятиму українським товариствам у нашій країні".

Також Янка Буріанова висловила подяку за допомогу в організації та проведенні у м. Львові засідання Вишеградської четвірки у лютому 2016 року.

А голова Львівської ОДА зі свого боку вручив Янці Буріановій подяку за працю та професіоналізм та побажав подальших кар’єрних успіхів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua