Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Торік на будівництво та реконструкцію об’єктів охорони здоров’я скерували майже 17 млн грн

Торік на будівництво та реконструкцію об’єктів охорони здоров’я скерували майже 17 млн грн

Автор: admin2 от 16-02-2017, 16:26
 (голосів: 0)

Торік на будівництво та реконструкцію об’єктів охорони здоров’я скерували майже 17 млн грнПро стан фінансування та виконання робіт на об’єктах охорони здоров’я в області сьогодні, 16 лютого, розповів в.о. начальника управління капітального будівництва Роман Пишняк. Звітуючи про роботу він повідомив, що у 2016 році на будівництво та реконструкцію медичних установ області скерували 16 млн 827 тис грн.

За його словами, у реконструкцію II поверху аптеки під жіночу консультацію в м. Броди торік вклали 7 млн 798 тис грн,  у будівництво акушерського корпусу на 30 ліжок в м. Миколаєві – 3 млн 600 тис грн. На проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт з відновленням пошкодженого пожежею корпусу обласного дитячого протитуберкульозного санаторію у смт. Журавно  Жидачівського району скерували 2 млн 561 тис грн,  на реконструкцію пологового відділення на 30 ліжок Бродівської центральної лікарні – 2 млн  535 тис грн.

Окрім того, у 2016 році тривали роботи із реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6. Торік освоїли 334 тис грн.

Зазначимо, що для завершення реконструкції перинатального центру у Львові залучать додаткові кошти із державного та обласного бюджетів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua