Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Журналістів запрошують у прес-тур від Держенергоефективності

Журналістів запрошують у прес-тур від Держенергоефективності

Автор: admin1 от 16-02-2017, 12:37
 (голосів: 0)

Журналістів запрошують у прес-тур від ДерженергоефективностіУ п’ятницю, 17 лютого, Держенергоефективності України організовує прес-тур для журналістів з Київщини, а також областей західного регіону до міста Львова на тему: "Історії успішної термомодернізації ОСББ. Львів". Захід відбудеться за підтримки Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні".
"Ми хочемо на реальних прикладах успішно термомодернізованих ОСББ продемонструвати, що брати участь в Урядовій програмі "теплих" кредитів вигідно, а зменшити в рази комунальні платіжки завдяки енергоефективним заходам – реально", - наголошує голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
У програмі прес-туру відбудеться прес-конференція за участю голови Держенергоефективності України. Початок о 10:00 год, за адресою: м. Львів, пл. Князя Святослава, 5, готель "Таурус"
Також заплановані два візити до ОСББ (12:00 – 15:30 год.), які впровадили енергоефективні заходи у багатоповерхівках за програмою "теплих" кредитів. Йдеться про ОСББ "Берегиня" (м. Львів, вул. Кульпарківська, 158-б) та ОСББ "СТРИЙСЬКА,93" (м. Львів, вул. Стрийська, 93).
Усіх охочих представників ЗМІ просять акредитуватись за тел.: (044) 590-59-65, або 067 601 58 55. Контактна особа – Олена Курінна, управління комунікації та зв'язків з громадськістю Держенергоефективності.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua