Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Школярів запрошують до участі у конкурсі "Охорона праці очима дітей"

Школярів запрошують до участі у конкурсі "Охорона праці очима дітей"

Автор: admin1 от 14-02-2017, 15:17
 (голосів: 0)

Школярів запрошують до участі у конкурсі "Охорона праці очима дітей"У межах проведення Дня охорони праці в Україні триває конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей". До участі у конкурсі запрошують учнів середніх загальноосвітніх шкіл, вихованців та слухачів коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів.
Про це повідомляє Освітній портал Львівщини.
Конкурсні роботи потрібно виконати за тематикою охорони праці та промислової безпеки, зокрема безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
Детальні умови участі в конкурсі, вимоги до малюнків, критерії оцінювання конкурсних робіт описані у Положенні про VI Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" з нагоди відзначення Дня охорони праці Україні у 2017 році:polozhennya.doc [46.5 Kb] (завантажень: 3)
Художні твори учасників на конкурс необхідно надсилати до Головного управління Держпраці у Львівській області до 24 лютого 2017 року за адресою: 79005, м. Львів, площа Міцкевича, 8, VII поверх).
Із детальною інформацією про організацію та проведення конкурсу у 2017 році можна ознайомитись на сайті ГУ Держпраці у Львівській області та на сайті журналу "Охорона праці".
Контактна особа - Галина Ільницька, тел.: (032) 235-58-75.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua