Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » 10 млн грн з обласного бюджету – на освітлення населених пунктів

10 млн грн з обласного бюджету – на освітлення населених пунктів

Автор: admin1 от 14-02-2017, 14:10
 (голосів: 0)

10 млн грн з обласного бюджету – на освітлення населених пунктівСела та селища Львівщини, які освітлені на 30%, будуть забезпечуватися зовнішнім освітленням. Це передбачається Програмою зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки, ухваленою сьогодні, 14 лютого, під час сесії Львівської обласної ради.
За словами директора департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарія Романчука, заходами програми передбачається будівництво та реконструкція вуличного освітлення з використанням сучасних енергозберігаючих технологій. "Це дозволить зменшити криміногенну та аварійну ситуації у нічний час, а також створить умови для комфортного проживання населення сільських територій", - зауважив посадовець. 
Слід зазначити, що на 2017 рік обласним бюджетом на фінансування даної програми передбачили 10 млн грн. Крім того, залучатимуть кошти і з інших джерел, зокрема з місцевих бюджетів на умовах співфінасування. Відбір проектів відбуватиметься на конкурсних засадах.

 

10 млн грн з обласного бюджету – на освітлення населених пунктів

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua