Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сьогодні Дрогобиччину відвідав Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Сьогодні Дрогобиччину відвідав Голова Верховної Ради Андрій Парубій

Автор: admin1 от 13-02-2017, 14:41
 (голосів: 0)

Сьогодні Дрогобиччину відвідав Голова Верховної Ради Андрій ПарубійВ понеділок, 13 лютого, військову частину А 1108, яка дислокується у Дрогобичі з робочим візитом відвідав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Спікер Верховної Ради заявив, що 15-й реактивний артилерійський полк має дуже велике значення для оборони України. «Особливо в останніх подіях під Авдіївкою ми побачили, що ворог активізується, і нам важливо знати, що ми маємо достатньо сил і ресурсів, аби зупинити його», – заявив він. Окрім того, Андрій Парубій пообіцяв обговорити з міністром оборони питання про підвищення статусу цього полку.

Після цього Голова Верховної Ради України провів брифінг для журналістів, зробив запис в книзі почесних гостей, а командир частини полковник Григорій Дем'янчик вручив високому гостю пам'ятний подарунок.

Участь в церемонії передачі військової техніки взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, депутати різних рівнів.

 

Фото Микола Тис (ZIK)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua