Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » 15 громадських організацій взяли участь у тест-драйві ідей молодіжних проектів

15 громадських організацій взяли участь у тест-драйві ідей молодіжних проектів

Автор: admin1 от 9-02-2017, 15:25
 (голосів: 0)

15 громадських організацій взяли участь у тест-драйві ідей молодіжних проектівУ середу, 8 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі вперше відбувся тест-драйв ідей молодіжних проектів. Експерти з комунікацій, проектного менеджменту, фандрайзингу та маркетингу навчали представників 15 громадських організацій якісно підготувати проект на конкурс Обласної програми "Молодь Львівщини".
Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.
Тест-драйв – це можливість для інститутів громадянського суспільства cпробувати та поліпшити проектну заявку, яка готується до подачі на конкурс проектів з обласної програми "Молодь Львівщини" у 2017 році. Його учасники зокрема, мали змогу почути експертні поради щодо покращення якості проектних заявок для участі у конкурсі та обговорити свої ідеї.
Над покращенням проектного мислення громадських організацій Львівщини працювали незалежні експерти: Оксана Дащаківська, Руслан Савчинський, Оксана Кузенко, Софія-Юлія Сидоренко, Марта Чумало, Станіслав Безушко та Наталія Міхнова.
Нагадаємо, що конкурс молодіжних проектів триває до 17 лютого 2017 року. Подавати проекти варто у відділ молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА. Детальну інформацію про конкурс можна знайти тут.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua