Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Реалізація проектів МТД та промоція Львівщини, - звіт департаменту міжнародного співробітництва

Реалізація проектів МТД та промоція Львівщини, - звіт департаменту міжнародного співробітництва

Автор: admin2 от 7-02-2017, 16:58
 (голосів: 0)

Реалізація проектів МТД та промоція Львівщини, - звіт департаменту міжнародного співробітництваМинулого року профінансувано 17 проектів МТД на загальну суму 5 млн 656 тис грн та виділено 398 тис грн на розробку проектно-кошторисної документації для трьох проектів. Про це сьогодні, 7 лютого, під час свого звіту розповіла директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Поліна Лі.

За її словами, у 2016 році також подано 55 концептуальних заявок на програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр. Окрім того, провели 10 навчально-практичних семінарів для відповідальних осіб за напрямком МТД та 12 заходів інтенсифікації транскордонного співробітництва.

Також для формування позитивного міжнародного іміджу Львівщини та залучення туристів з-за кордону торік для польських журналістів  організували промо-тур Львівщиною.

За словами Поліни Лі, у 2017 році департамент продовжуватиме промоційну діяльність, зокрема Львівщина братиме участь у міжнародних виставках та кінофестивалях. У планах також проведення промо-туру для кіновиробників та іноземних журналістів, створення символу та гасла області, проведення форуму на тему промоції регіонів, створення туристичного та інвестиційного промо-роликів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua