Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Голова райдержадміністрації доручив контролювати ситуацію на річках району у зв'язку з льодоходом

Голова райдержадміністрації доручив контролювати ситуацію на річках району у зв'язку з льодоходом

Автор: admin2 от 6-02-2017, 14:25
 (голосів: 1)

Голова райдержадміністрації доручив контролювати ситуацію на річках району у зв'язку з льодоходомСьогодні на понеділковій нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення керівникам з метою вирішення першочергових важливих питань. 

Управлінню водгоспу доручено проводити постійний моніторинг ситуації на річках району у зв'язку з попередженням про проходження льоду та можливою небезпекою для окремих населених пунктів гірської зони.

Дрогобицькому райавтодору — тримати на постійному контролі ситуацію на дорогах району для запобігання аварійним ситуаціям через зниження температури повітря у найближчі дні.

Голова райдержадміністрації доручив контролювати ситуацію на річках району у зв'язку з льодоходомВідділ освіти райдержадміністрації отримав завдання узагальнити інформацію про кількість твердого палива у навчальних закладах для того, щоб підтримувати належний температурний режим до кінця опалювального сезону. Також керівництво відділу має проконтролювати стан укладення угод з приватними підприємцями для забезпечення належного харчування школярів.

Перед управлінням Держгеокадастру поставлені завдання, які стосуються виділення земельних ділянок учасникам АТО.

На нараді йшлося також про вирішення проблеми підведення води до приміщення майбутнього дитячого садочка та амбулаторії у Дорожові, про підготовку спільної зустрічі керівництва міста і району з перспектив розвитку галузі охорони здоров'я в регіоні, про заходи в бюджетній сфері з метою ефективного використання бюджетних коштів тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua