Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Збірна команда Нижніх Гаїв та Михайлевич стала переможцем першості району з міні-футболу

Збірна команда Нижніх Гаїв та Михайлевич стала переможцем першості району з міні-футболу

Автор: admin1 от 6-02-2017, 10:48
 (голосів: 0)

Збірна команда Нижніх Гаїв та Михайлевич стала переможцем першості району з міні-футболу4-5 лютого на спортивному майданчику нафтового коледжу в місті Дрогобичі відбулися чвертьфінальні, півфінальні та фінальні матчі першості Дрогобицького району з міні-футболу. Як вже повідомлялося, минулими вихідними в змаганнях стартували десять команд з сіл району, кращі з яких вийшли до чвертьфіналу. Отже, в суботу зустрічалися пари: Гаї/Михайлевичі – Доброгостів - 1:0, Дережичі – Грушів - 7:8 (по пенальті), Рихтичі – Уріж – 3:0, Підбуж – Лішня – 2:4. В неділю на мокрому снігу визначались переможці та призери першості. Так, збірна команда з Нижніх Гаїв перемогли футболістів з Лішні - 2:0, а досвідчена команда з Рихтич перемогла спортсменів з Грушова - 2:1. В матчі за третє місце, програючи по ходу зустрічі, перемогу на останніх хвилинах вирвали футболісти Лішні. Вони з рахунком 3:2 переграли своїх суперників з Грушова.

Збірна команда Нижніх Гаїв та Михайлевич стала переможцем першості району з міні-футболуФінал справді виявився напруженим, основний час, а це два тайми по двадцять хвилин не виявив переможця, тому довелося пробивати післяматчеві пенальті. І тут Фортуна посміхнулася молодій, амбіційній команді з Нижніх Гаїв та Михайлевич, яка з рахунком 5:4 перемогла минулорічного переможця першості Дрогобицького району з міні-футболу команду Рихтич.

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко вручаючи кубок чемпіонам, зауважив, що ви, об’єднавши свої зусилля стали переможцями, так і ми, лише разом можемо подолати будь-які перешкоди. Також кубки та медалі отримали призери змагань, були визначені кращий гравець турніру, кращий бомбардир, кращий воротар.

Привітали футболістів та побажали їм успіхів в наступних змаганнях та турнірах головний спеціаліст структурного підрозділу з питань спорту райдержадміністрації Олег Войтечко та голова федерації футболу Дрогобицького району Василь Кобільник.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.