Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Енергозбереження – це пріоритетний напрямок енергетичної політики країни, - зі звіту Володимира Шутка

Енергозбереження – це пріоритетний напрямок енергетичної політики країни, - зі звіту Володимира Шутка

Автор: admin1 от 2-02-2017, 13:12
 (голосів: 1)

Енергозбереження – це пріоритетний напрямок енергетичної політики країни, - зі звіту Володимира Шутка«В минулому році в закладах освіти на енергозбереження використано 12 мільйонів 573 тисяч 650 гривень, зокрема у 18 школах району замінено вікна  на металопластикові  на суму майже 4 млн. 300 тис. грн., освоєно 300 тис. грн. на капітальний ремонт системи теплопостачання з заміною твердопаливних котлів в Підбузькому НВК», – про це у своєму звіті за минулий рік у вівторок, 1 лютого, інформував голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Він наголосив, що енергозбереження – це пріоритетний напрямок енергетичної політики країни, тому їй приділяється така велика увага і в районі, зокрема було реконструйовано опалювальну в Лішнянському НВК  на суму майже два мільйони гривень та переведено котельню з газу на тверде паливо і встановлено два твердопаливні котли «Котек-250» на суму 1,2 млн. грн., проведено реконструкцію та модернізація системи опалення Грушівської школи і встановлено два твердопаливні котли «Котек-150» на суму майже півтора мільйони гривень.

Проведено капітальні ремонти системи опалення Добрівлянського та  Волощанського НВК., Рихтицької  та Грушівської шкіл на загальну суму майже три мільйони гривень.

Також було реконструйовано та модернізовано систему опалення Грушівської школи  на суму 1 млн. 418 тис. грн., та котельні в навчальних закладах Меденич та Попелів СЗШ І-ІІІ ст. на суму 1 млн. 250 тис. грн. та 1 млн. 195 тис. грн. відповідно.

Енергозбереження – це пріоритетний напрямок енергетичної політики країни, - зі звіту Володимира Шутка

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua