Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Ми постійно маємо бути вдячні нашим хлопцям на фронті, які щодня жертвують собою за наше мирне життя, - Олег Синютка

Ми постійно маємо бути вдячні нашим хлопцям на фронті, які щодня жертвують собою за наше мирне життя, - Олег Синютка

Автор: admin2 от 2-02-2017, 12:25
 (голосів: 0)

Ми постійно маємо бути вдячні нашим хлопцям на фронті, які щодня жертвують собою за наше мирне життя, - Олег СинюткаПід час свого звіту перед громадськістю Дрогобиччини голова райдержадміністрації Володимир Шутко окремо зупинився на темі підтримки учасників АТО та їхніх сімей.

Як повідомив голова райдержадміністрації, в минулому році з районного бюджету 450 учасників АТО отримали допомогу на загальну суму 225 тис. грн, 6 сімей загиблих — на суму 200 тис. грн. За кошти обласного бюджету 9-ти сім'ям загиблих виплачені кошти на встановлення пам'ятних знаків (загальна сума 319 630 грн). 203 особи отримали земельні ділянки, і цей процес, хоч і з проблемами, але триває.

Ми постійно маємо бути вдячні нашим хлопцям на фронті, які щодня жертвують собою за наше мирне життя, - Олег СинюткаОкрім інших допомог та пільг, також вдалося допомогти і з житлом. Так, з державного бюджету було придбано квартири трьом родинам загиблих бійців (загальна сума — понад 1 млн 800 тис грн) та житловий будинок для інваліда АТО (440 475 грн).

Власне, під час обговорення звіту голови райдержадміністрації до виступу попросився учасник АТО Андрій Костенко, сім'я якого нещодавно переїхала у придбаний за бюджетні кошти будинок. Боєць, який отримав на війні важкі поранення, щиро дякував керівництву області та району, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Вороблевицькій сільській раді, які допомогли придбати будинок. Андрій Костенко, який походить з однієї з центральних областей України, з вдячністю відгукнувся і про галичан, схвильовано зауваживши, що не очікував, що знайде тут таку підтримку та повагу.

Голова облдержадміністрації Олег Синютка у відповідь сказав: “Не потрібно дякувати владі — ми робимо свою роботу. Це ми всі маємо дякувати Вам і всім нашим хлопцям на фронті за те, що ви жертвуєте своїм здоров'ям, життям за кожного з нас, за нашу державу!” Зал підтримав голову облдержадміністрації оплесками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua