Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На проекти соціальної галузі Дрогобиччини – майже 20 млн грн, - звіт голови РДА

На проекти соціальної галузі Дрогобиччини – майже 20 млн грн, - звіт голови РДА

Автор: admin2 от 2-02-2017, 10:43
 (голосів: 0)

На проекти соціальної галузі Дрогобиччини – майже 20 млн грн, - звіт голови РДАСьогодні, 1 лютого, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко під час свого звіту перед громадою докладно розповів про капітальні інвестиції в соціальну інфраструктуру району в 2016 році. Загалом на будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти об’єктів соціальної сфери скерували понад 19 млн 650 тис грн.

За словами посадовця, у 2016 році на розбудову соціальної інфраструктури залучили кошти з обласного бюджету розвитку в сумі 2 млн 298 тис грн, окрім того, в районі реалізовано 19 мікропроектів за кошти обласного, районного, сільських бюджетів та громад на загальну суму 3 млн 453 тис грн.

Так, завдяки участі в обласному конкурсі мікропроектів на базі Довжанської СЗШ І-ІІІ ст. В с. Довге Гірське відкрито навчально-виховний комплекс, на що використано 230 тис грн. У рамках мікропроектів також обладнали меблями приміщення Довжанського НВК І ст. (30,970 тис грн), придбали обладнання та інвентар для дошкільної групи у Медвежанській СЗШ І-ІІ ст. (160 тис грн) та провели капітальний ремонт Новокропивницького навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. (210,648  тис грн) та ін.

Минулого року за кошти ДФРР – 5 млн 566 тис грн у с. Сторона завершили добудову школи та реконструкцію в ній системи опалення із застосуванням енергозберігаючих технологій.

Володимир Шутко розповів, що на Дрогобиччині реалізували 9 програм за кошти Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на суму 1 млн 60 тис грн, 10 обласних галузевих програм на суму 4 млн 79 тис грн та 20 районних цільових програм за загальну суму 2 млн 613 тис грн. Слід зазначити, що співфінансування проектів із районного бюджету здійснено на 581,2 тис грн.

Зокрема, за кошти обласного бюджету в 2016 році розпочато реконструкцію ДНЗ в с. Нагуєвичі, проведено капітальний ремонт фасаду приміщення та благоустрій території районного дому м. Дрогобич, придбано частину нежитлового приміщення колишнього дитячого садочку в с. Верхній Дорожів для облаштування у ньому дошкільного навчального закладу та збудовано водопровід в с. Лішня.

Голова РДА також зазначив, що у галузі охорони здоров’я у минулому році завершено реконструкцію ФАПу в с. Ролів  (освоєно 367,5 тис грн)  і ФАП в с. Опака (освоєно 162,3 тис грн ) та  проведено ремонт системи теплопостачання в ДРЛ №5  на суму 32,1 тис грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua