Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Львівщина отримала відзнаку міжнародного форуму у Польщі

Львівщина отримала відзнаку міжнародного форуму у Польщі

Автор: admin1 от 31-01-2017, 09:07
 (голосів: 0)

Львівщина отримала відзнаку міжнародного форуму у ПольщіДнями у Республіці Польща (м.Ряшів, Підкарпатське воєводство) завершився ювілейний X Форум Європа – Україна "Можливості, яких не можна втратити". Серед учасників була і Львівщина, яку високо оцінили організатори та учасники. Наша область отримала відзнаку за найкращу презентацію на Східному Ярмарку, що відбувся у рамках цього Форуму.
Про це повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.
За словами в.о. начальника управління Наталії Табаки, під час Форуму також досягнуто домовленостей щодо двосторонньої співпраці у розвитку медичного туризму. Зокрема, вже запланований візит польських експертів на Львівщину для напрацювання спільних проектів.
"Нам також вдалось налагодити контакти із потенційними інвесторами та юридично-фінансовими установами Польщі, котрі сприяють супроводу польських інвестиційних проектів. Ще відбулось кілька результативних зустрічей із керівниками українсько-польських підприємств", - розповідає Наталія Табака. - Окрім цього, на Східному Ярмарку ми обговорили співпрацю області з іспанським автономним співтовариством Андалусія та запланували подальшу зустріч".
Зазначимо, що стенд Львівщини на Східному Ярмарку відвідало багато почесних гостей, серед яких – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця, Генеральний Консул України у м.Люблін Республіки Польща Василь Павлюк, Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща (2010-2014 роки), професор Маркіян Мальський, Заступник Міністра спорту і туризму Республіки Польща Давід Лясек, Маршалок Підкарпатського воєводства Республіки Польща Владислав Ортиль та інші.
Окремо також відзначимо, що партнером в організації стенду Львівщини виступив АОМС "Єврорегіон "Карпати – Україна".

Львівщина отримала відзнаку міжнародного форуму у Польщі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua