Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У день Водохреща в Дрогобичі відкрили реконструйований плавальний басейн

У день Водохреща в Дрогобичі відкрили реконструйований плавальний басейн

Автор: admin1 от 20-01-2017, 09:11
 (голосів: 1)

У день Водохреща в Дрогобичі відкрили реконструйований плавальний басейн19 січня, у Дрогобичі урочисто відкрили великий реконструйований плавальний басейн місцевої дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського. Участь у заході взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова ЛОР Олександр Ганущин, громадськість, викладачі.
"Для мене дуже важливо, що ми сьогодні продемонстрували людям успіхи, бо їм зараз дуже складно, є багато проблем. - Зауважив у вітальному слові очільник області. - Але коли ми відкриваємо нові школи, нові садочки, нові басейни та ремонтуємо дороги, то це відроджує віру людей у нашу державу і в наше майбутнє".
Голова ЛОДА також висловив упевненість, що вихованців цієї школи у недалекому майбутньому ми побачимо на найвищих п'єдесталах чемпіонатів Світу і Європи. "Відкриття цього чудового басейну - це запорука того, що наші діточки будуть рости здоровими і матимуть ті земні радощі, які обов'язково повинні відчути", - резюмував Олег Синютка.
У день Водохреща в Дрогобичі відкрили реконструйований плавальний басейнЦього дня ветерани спорту Дрогобиччини, юні спортсмени, громадськість краю стали свідками насиченої програми відкриття – показових виступів вихованців відділення плавання ДЮСШ, візуалізації здобутків вихованців ДЮСШ ім. Івана Боберського та презентації процесу реставрації споруди.
Слід зазначити, що на реконструкцію басейну та допоміжних приміщень ДЮСШ у 2016 році освоєно 9 млн 900 тис грн, у тому числі кошти ДФРР – 1 млн 687 тис грн, субвенція з держбюджету – 7 млн 805 тис грн, кошти місцевого бюджету – 408 тис грн. Плавальний басейн має 6 доріжок, його довжина – 25 м, а ширина – 14 м.
За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у фізичне виховання дітей та молоді Львівщини оголошено Подяку голови ЛОДА трудовому колективу Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського.
Крім того, годинником "Від голови облдержадміністрації" нагороджено інструктора-методиста ДЮСШ Олександра Голуба.
Додамо, що в Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі імені Івана Боберського у 9 відділеннях різних видів спорту займається близько 1000 дітей і працює 36 тренерів.

 

У день Водохреща в Дрогобичі відкрили реконструйований плавальний басейн

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua