Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Наукові пікніки, якість педагогічних кадрів, співпраця з роботодавцями: стратегічне планування департаменту освіти

Наукові пікніки, якість педагогічних кадрів, співпраця з роботодавцями: стратегічне планування департаменту освіти

Автор: admin2 от 11-01-2017, 17:28
 (голосів: 0)

Наукові пікніки, якість педагогічних кадрів, співпраця з роботодавцями: стратегічне планування департаменту освітиВ області триває процес формування основних напрямків роботи на 2017 рік. Зокрема, сьогодні, 11 січня, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації представники влади, експерти та депутати обговорили проблеми освітньої галузі та шляхи вирішення вагомих питань.

"За підсумками сесії ми виокремили завдання, які плануємо реалізувати цього року, - розповіла  директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. - Зокрема, маємо намір створити відповідні умови для здобуття інклюзивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах, напрацювати дієву програму підвищення кваліфікації керівних кадрів шкіл, активізувати роботу з батьками".

Окрім того, під час стратегічної сесії прийнято рішення щодо моніторингу якості педагогічних кадрів у сільській школі та якості освіти у малокомплектних школах.

Обговорюючи тему позашкільної освіти, учасники сесії запропонували ідеї залучення народних домів до проведення гурткової роботи у школах, поширення позитивного досвіду на сільську місцевість, йдеться про проведення наукових пікніків. 

Щодо завдань у галузі профтехосвіти, то за словами Любомири Мандзій, під час сесії стратегічного планування йшлося про необхідність вивчення реальних потреб у робітничих кадрах на ринку праці, проведення круглих столів з роботодавцями, розроблення конкретних програм згідно з запитами роботодавців, а також аналіз ринку праці за галузевим спрямуванням.

Слід зазначати, що сесії стратегічного планування проводитимуть у кожному структурному підрозділі Львівської ОДА. Розпочалися вони учора і завершаться 24 січня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua