Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулося обговорення регулювання вартості пасажирських перевезень у районі

Відбулося обговорення регулювання вартості пасажирських перевезень у районі

Автор: admin2 от 11-01-2017, 14:31
 (голосів: 0)

Відбулося обговорення регулювання вартості пасажирських перевезень у районіСьогодні, відповідно до графіку, затвердженого головою облдержадміністрації Олегом Синюткою, в Дрогобицькій райдержадміністрації розпочалися громадські слухання щодо регулювання вартості пасажирських перевезень.

Обговорення відбулося за участю представників райдержадміністрації, районної ради, сільських, селищних голів, депутатів, перевізників, представників громадськості.

Слухання відбулося під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника.

Завідувач сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури Ганна Павлюк ознайомила присутніх із законодавчою базою у сфері тарифів на пасажирські перевезення. Зокрема, вона зупинилася на постанові КМУ від 25 березня 2015р. №240 , якою внесено зміни до постанови КМУ від 25 грудня 1996 р. № 1548 в частині регулювання тарифів на приміські та міжміські маршрути, тобто, виключено повноваження органів виконавчої влади (ОДА та РДА) щодо регулювання цін (тарифів) на пасажирські перевезення. Г. Павлюк наголосила, що це питання знаходиться тепер лише у віданні Антимонопольного комітету.

Від перевізників виступили заступник директора МКП “Транс-Екіпаж” Роман Захарія та керівник ТзОВ “Сігма” Михайло Пастушак. Вони мотивували необхідність підвищення вартості перевезень соціально-економічними чинниками, зокрема, підняттям з 1 січня мінімальної заробітної плати, зростанням цін на пальне, затратами на технічне обслуговування автотранспорту. Перевізники говорили також про пільгові перевезення, компенсація за які у минулому році була, на їхню думку, занадто малою, а в цьому році такі кошти навіть не передбачені в обласному бюджеті.

В обговоренні також взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, голова Асоціації сільських, селищних рад району Степан Коваль, депутат обласної ради Ольга Грицик.

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник сказав, що рішення Уряду про підвищення рівня мінімальної заробітної плати було правильним і своєчасним. Поряд з цим, питання будь-якого підняття цін є соціально-вразливим, тому до нього необхідно підходити зважено та комплексно. Окрім інших факторів, перевізникам також необхідно враховувати рентабельність маршрутів, якість перевезень тощо.

За підсумками обговорення вирішено звернутися до обласної ради щодо запровадження для окремих категорій населення адресної грошової транспортної пільги. Перевізникам спільно із сільськими, селищними головами рекомендовано до 1 лютого провести зустрічі у громадах на місцях, де обґрунтовано довести свою позицію з приводу підвищення тарифів та вислухати і врахувати пропозиції мешканців. 

 

Відбулося обговорення регулювання вартості пасажирських перевезень у районі
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua