Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації обговорювали ситуацію з електропостачанням населених пунктів району

В райдержадміністрації обговорювали ситуацію з електропостачанням населених пунктів району

Автор: admin2 от 10-01-2017, 16:58
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації обговорювали ситуацію з електропостачанням населених пунктів районуСьогодні у першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулася робоча нарада з питань електропостачання. У нараді взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, сільські голови Вороблевич та Верхніх Гаїв, депутати районної ради. Обговорювалася ситуації, яка склалася під час святкових днів у трьох селах району — Вороблевичах, Верхніх та Нижніх Гаях, де ліквідація аварії в електромережі затягнулася майже на добу. Начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик пояснив причину аварії та інформував про вжиті заходи. Представники влади наголосили, що така ситуація є неприпустимою, тим паче, при низькій температурі повітря. В результаті, мерзнуть люди, виходять з ладу системи опалення як житлових будинків, так і закладів та установ, зокрема, шкіл. Ще одна причина обурення влади та мешканців пов'язана з тим, що важко зв'язатися з диспетчерською службою, щоб отримати вичерпну інформацію.

Оскільки, жодна система не застрахована від поломок, Михайло Сікора та Віталій Скоропад поставили перед енергетиками чітке завдання — невідкладно організувати оперативне реагування на подібні випадки та провести інженерний огляд обладнання для запобігання аварійним ситуаціям. Також, керівництво району звернеться з листом до ПАТ “Львівобленерго” щодо організації заходів для забезпечення безперебійної подачі електроенергії споживачам району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua