Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На підтримку галузі тваринництва із державного бюджету виділили 170 млн грн

На підтримку галузі тваринництва із державного бюджету виділили 170 млн грн

Автор: admin1 от 6-01-2017, 11:20
 (голосів: 0)

На підтримку галузі тваринництва із державного бюджету виділили 170 млн грнНа підтримку галузі тваринництва з Державного бюджету України у 2017 році виділили 170 млн гривень. Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.
"Бюджетні кошти спрямують для виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних тварин, а також вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів, доїльних залів та утворених на кооперативних засадах м’ясопереробних підприємств", - зазначила заступник директора департаменту-начальник управління Людмила Гончаренко.
Слід зазначити, що на підтримку галузі тваринництва у 2016 році з Державного бюджету Львівщина отримала 218,9 тис гривень. Учасниками державної програми в області стали три підприємства, які закупили 40 голів племінних тварин для розширення діяльності господарства з виробництва молока та м’яса, зокрема ФГ "Фаворит КІМ" Стрийського району, ФГ "Мідас" та ФГ "Сподівання" Самбірського району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua