Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Новорічне дійство у Болехівському народному домі

Новорічне дійство у Болехівському народному домі

Автор: admin2 от 5-01-2017, 15:18
 (голосів: 1)

Новорічне дійство у Болехівському народному домі1 січня на сцені Болехівського народного дому відбулося театреалізоване танцювальне шоу за участю колективу сучасного танцю "Антарес" Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Мар’яна Боб’як).

Учасники дійства запросили чисельну публіку в справжню новорічну казку і змусили їх повірити, що на Новий рік відбуваються дива.

Новорічна пригода розпочалася з двох сестричок , які під новий рік хотіли, щоб з ними відбулося щось казкове і чарівне, і, коли до них спустилася фея з зірками, чудеса один за одним почали відбуватися на сцені.Тут до них із казок і мультфільмів з'являлися різноманітні герої : Маші з ведмедем, Ельза і Анна з мультфільму "Крижане серце", Сніговики, Східні красуні та Жар-птиця з теплих країв, між собою боролися 4 стихії , добро і зло , а маленькі феї -пустунки начаклували справжню заметіль зі сніжинками.

Протягом двох годин учасники зуміли показати всі дії нового року: тут і передноворічна ніч з її загадковістю, і ранок з першим півнем, що є символом 2017 року, який розбудив усіх малят, і подарунки, які танцюють , привітання з Різдвяними святами і, найголовніше, тісний зв’язок між сучасним і минулим , адже час іде вперед, усе змінюється, з’являється нова мода на пісні, музику, але ми завжди повинні пам’ятати своє минуле, шанувати наші традиції . Публіка бурхливими оплесками привітала танець старших груп у вишиванках .

На завершення цього феєричного дійства з неба спустилися ангелятка і примчав Дід Мороз зі снігурками. Учасники вражали різноманіттям танців, костюмів, здібностями декламаторів. Велика праця була вкладена в це дійство. Помітна значна підтримка батьків, керівника колективу, влади села для того, щоб існував такий колектив. На завершення голова сільської ради Ірина Кіс сказала: "Ми раді, що ми маємо такий чудовий колектив, який подарував сьогодні нам справжній Новий рік, а ми повинні зробити все для того, щоб сприяти його розвитку, адже все в наших руках".

Новорічне дійство у Болехівському народному домі

Новорічне дійство у Болехівському народному домі

Новорічне дійство у Болехівському народному домі


 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua