Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » "Не вір словам – зроби тест на ВІЛ": в Україні стартує масштабна соціальна акція

"Не вір словам – зроби тест на ВІЛ": в Україні стартує масштабна соціальна акція

Автор: admin2 от 21-11-2016, 13:34
 (голосів: 0)

"Не вір словам – зроби тест на ВІЛ": в Україні стартує масштабна соціальна акціяУ суботу, 26 листопада, у гіпермаркетах AШАН (с. Сокільники, вул. Стрийська, 30 та м. Львів, вул. Володимира Великого, 58) з 12:00 до 18:00 год буде проводитись безкоштовне добровільне і анонімне консультування і тестування на ВІЛ, вірусні гепатити В і С та сифіліс для всіх бажаючих. Акція відбудеться за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Акція проводиться з метою підвищення обізнаності про ВІЛ серед населення та популяризації відповідальної поведінки, а зокрема тестування на ВІЛ. Тестування пройде під гаслом Кампанії "Вірю - Не Вірю"  – "Не вір словам – зроби тест на ВІЛ".

Соціальна акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, вже втретє проводиться в гіпермаркетах АШАН по всій Україні. Минулого року 602 людини взяли участь у тестуванні у Львові.

"Вірю - Не Вірю" – п’ята хвиля Всеукраїнської інформаційної кампанії "Не Дай СНІДу Шанс", спрямована на пропагування відповідальної поведінки (користування презервативами та тестування на ВІЛ).  Ця кампанія об’єднала зусилля Уряду України та міжнародних організацій – Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) та компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Уряду Німеччини.

За додатковою інформацією, звертайтеся до Наталії Герез, координатора заходу у м. Львів +38 097 927 1139

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua