Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На шляху до євроінтеграції. У Дрогобицькому районі реалізується декілька міжнародних проектів

На шляху до євроінтеграції. У Дрогобицькому районі реалізується декілька міжнародних проектів

Автор: admin2 от 4-09-2013, 14:03
 (голосів: 0)

На шляху до євроінтеграції.  У Дрогобицькому районі реалізується декілька міжнародних проектівНа часі – підписання Україною угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Співпраця з Євросоюзом необхідна, в першу чергу, як стимул для внутрішньої модернізації, впровадження нових технологій та стандартів. Є очікуваними вигоди від більш широкого виходу продукції українських підприємств на ринки ЄС, збільшення припливу європейських інвестицій, встановлення у подальшому безвізового режиму для громадян України.

У зовнішній політиці Україна прагматична - і Євросоюз, і Російська Федерація є стратегічними партнерами. Таким чином, ми поєднуємо потенціал європейської інтеграції та стратегічної співпраці з євразійським співтовариством.

Яскравим прикладом виконання програм Президента України Віктора Януковича у напрямку євроінтеграції, на думку першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького, є реалізація на Дрогобиччині проекту ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІ», який передбачає мобілізацію зусиль районної влади, органів місцевого самоврядування та громад з метою колективного вирішення соціальних проблем відповідних територій, що в свою чергу об’єднує громаду та владу, підсилює роль громадськості у прийнятті важливих рішень щодо розвитку територій.

Нині райдержадміністрація ставить перед собою, перед громадою району завдання більш активно підтримувати та брати участь у міжнародних проектах, залученні інвестицій як для розвитку району в цілому, так і будь-якого окремо взятого села,- говорить Степан Рудницький. - Це стосується і агровиробництва - сьогодні маємо позитивний приклад діяльності сільськогосподарського кооперативу “Єдність-Л”, який працює за підтримки закордонного проекту. В районі, також, реалізується два інвестиційні проекти із залученням іноземних інвестицій: розведення племінних овець (інвестори фермерське господарство «Меринос-захід», Австрія, Німеччина, загальний обсяг інвестицій – 7,0 млн. євро.) та будівництво вітрової електростанції в с. Опака потужністю 50 МВт (інвестор ТзОВ "Дрогобич Енержі", Україна-Франція, вартість проекту - 75,0 млн. євро.) Ці проекти є складовою виконання завдань та доручень Президента України щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави”.

Ще один пріоритет діяльності нинішнього керівного складу райдержадміністрації,- продовжує перший заступник голови райдержадміністрації, - розвиток туризму, промоція Дрогобиччини, проведення активної інформаційної кампанії для того, щоб наш край став цікавим і привабливим для туристів, у тому числі, іноземних. Адже ми маємо унікальні умови для розвитку різних видів туризму: оздоровчого, краєзнавчого, спортивного, релігійного, культурно-пізнавального, агротуризму тощо. До речі, на теренах району вже декілька років діє, створена в рамках реалізації програми «Добросусідство» Польща-Білорусія-Україна Інтеррег ІІІА/Тасіс СВС, Асоціація гірських провідників "Ровінь", яка займається реалізацією міжнародного проекту "Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів".  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua