Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » З нагоди професійного свята представників дорожньої галузі нагородили грамотами ОДА

З нагоди професійного свята представників дорожньої галузі нагородили грамотами ОДА

Автор: admin2 от 27-10-2016, 16:59
 (голосів: 0)

З нагоди професійного свята представників дорожньої галузі нагородили грамотами ОДАУ четвер, 27 жовтня, у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва кращих представників дорожньої галузі з нагоди професійного свята нагородили почесними грамотами Львівської облдержадміністрації.

Привітав представників автотранспортних підприємств та побажав успіхів у подальшій діяльності і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. Він наголосив, що дорожня галузь на сьогодні є однією із найважливіших в Україні. Зокрема, на Львівщині цьогоріч вклад у ремонт дорог - понад 2,2 млрд грн.

Почесні грамоти ЛОДА за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня автомобіліста та дорожника отримали директор МКП "Транс-Екіпаж" Йосип Дяків, начальник відділу перевезень і безпеки руху ТзОВ "Самбірське АТП-14608" Іван Веселовський, водії Іван Пилипяк, Ірина Горожинська та Ігор Бучковський, головний бухгалтер "Миколаївське АТП-14627" Богдан Мельников, електрогазозварник ПАТ "Львівське АТП-14630" Вітольд Жулкевський.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua