Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » «Роботи по мікропроектах повинні бути завершені в найближчий час», - Володимир Шутко

«Роботи по мікропроектах повинні бути завершені в найближчий час», - Володимир Шутко

Автор: admin1 от 18-10-2016, 12:09
 (голосів: 0)

«Роботи по мікропроектах повинні бути завершені в найближчий час», - Володимир ШуткоВ понеділок, 17 жовтня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко разом з головою районної ради Михайлом Сікорою провів апаратну нараду з керівниками відділів, секторів та структурних підрозділів РДА. Основну увагу було приділено питанню використання місцевими бюджетами субвенції з обласного бюджету на реалізацію Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. Керівник району звернув увагу на те що рік вже скоро закінчується, а ряд об’єктів ще не готові. В першу чергу це стосується капітального ремонту приміщень ФАП в селі Опака – готовність 17,4%, обладнання приміщення Довжанського НВК І ст. дитячими меблями – готовність 50%, капітального ремонту навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. «Дошкільний заклад» Новокропивницької сільської ради – готовність 52,4%, влаштування (будівництво) дитячого ігрового майданчика в села Дережичі – 58,7%, капітального ремонту та енергозбереження народного дому села Уличне  – 63,6%. «Звичайно, я розумію, що на це є і об’єктивні причини, але роботи повинні бути завершені в найближчий час», наголосив голова райдержадміністрації.

Слід відзначити, що вже в повному обсязі освоєні кошти на ремонт народних домів в селах Верхні Гаї, Верхній Дорожів, Ролів, Ріпчиці, Залужани, приміщення бібліотеки в селі Дережичі, капітальний ремонт приміщення під створення навчально-виховного комплексу в селі Довге, реконструкцію окремих приміщень адміністративного корпусу сільської ради села Попелі, влаштуванню вуличного освітлення по вул. Шевченка в селі Опака та по вул. Центральній в с. Далява, облаштуванню дитячих ігрових майданчиків на території ДНЗ в селі Доброгостів.

 

«Роботи по мікропроектах повинні бути завершені в найближчий час», - Володимир Шутко

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua