Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Дрогобиччина відзначила 157-і роковини народження Івана Франка

Дрогобиччина відзначила 157-і роковини народження Івана Франка

Автор: admin от 29-08-2013, 09:31

Дрогобиччина відзначила 157-і роковини народження Івана Франка28 серпня в Державному історико-культурному заповіднику “Нагуєвичі” відбулося Всеукраїнське літературно-мистецьке свято “Я син народа, що вгору йде” з нагоди 157-х роковин народження Івана Франка.

Урочистості розпочалися молебнем біля каплички Різдва Пресвятої Богородиці на території заповідника, який відслужили місцеві парохи о.Андрій та о.Іван.

Згодом на сцені літнього театру розпочався святковий концерт самодіяльних колективів району та області, професійних мистецьких колективів та окремих виконавців.

Ведучі Марія Василенко та Іван Сех зачитали вітальні телеграми, які надійшли на адресу учасників свята в Нагуєвичах від голови обласної державної адміністрації Віктора Шемчука та голови обласної ради Петра Колодія. В урочистостях взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ірина Романів, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький та заступники голови райдержадміністрації Іван Мізерник та Олександр Філіпенко, народний депутат України Роман Ілик, депутат обласної ради Михайло Задорожний, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Наталія Гамкало.

Мистецька програма свята була розмаїтою і цікавою. Слово про Франка виголосила директор Ясеницесільнянського НВК І-ІІ ст. Леся Попель. Поетичні рядки, присвячені Іванові Франку, майстерно пролекламувала Юлія Марущак. Гостями свята були народний жіночий вокальний ансамбль “Гомін” з Пустомитівського району та народний вокальний ансамбль сім'ї Чорних “Родина” з Миколаївського району.

Велику увагу та захоплення глядачів мав виступ пароха церкви “Серце Ісуса — серце Марії”, лауреата першої премії 6-го фестивалю-конкурсу “Пісні незабутого краю” отця Вітольда Левицького та зразкового вокального ансамблю “Діти світла” з м.Долина Івано-Франківської області.

На святі виступили і районні творчі колективи — народні хорові капели районного народного дому “Лілея” та “Каменяр”, народний вокально-музичний колектив “Марічка”, народний чоловічий вокальний колектив “Ясени” та солістка Любов Голубінка, троїсті музики с.Унятичі, хореографічний ансамбль “Веселка” та солістка Оленка Щепанська з Нагуєвич, вокальний ансамбль”Вишиванка” зі Старого Села, фольклорний ансамбль з Дорожова, музичний гурт “Шанс-мюзік” з Урожа.

Бравистим обрамленням розмаїтої концертної програми стала виставка квітів, підготовлена шкільними колективами району, виставка творчих робіт вихованців Підбузької Малої академії мистецтв.

А на “Галявині казок” проходила інсценізація казок Івана Франка, постановку яких здійснили школярі району.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua