Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В Україні сьогодні, 4 жовтня, стартує осінній призов на строкову військову службу

В Україні сьогодні, 4 жовтня, стартує осінній призов на строкову військову службу

Автор: admin1 от 4-10-2016, 17:05
 (голосів: 0)

В Україні сьогодні, 4 жовтня, стартує осінній призов на строкову військову службуОсінній призов було затверджено указом Президента України Петра Порошенка. Глава держави підписав його ще в березні 2016 р.
Він включає в себе два етапи: проходження призовної комісії та виряджання до військових частин.
До лав ЗСУ та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде призвано 13 908 осіб. Із них до ЗСУ направлять 7 908 осіб, до Національної гвардії – 5 тис. осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 1 000 осіб.
До війська підуть придатні за станом здоров'я до військової служби чоловіки, яким до дня виряджання до військових частин виповнилося 20 років, а також особи, що не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відтермінування від призову.
Згідно з постановою Кабміну, найбільша кількість призовників очікується з Дніпропетровської (1500) та Харківської областей (970), найменша – з Луганської (170) та Донецької (230). У Києві до призову на строкову військову службу підлягають 570 осіб.
У Генштабі кажуть, що жодного солдата-строковика не буде відправлено в район проведення АТО.
На проведення призову планують виділити 41,6 млн грн. Витрати на одного призовника складуть 2 тис. 993 грн, сюди входять виплата грошової допомоги та підготовка до призову.
Триватиме осінній призов до 30 листопада.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua