Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Володимир Шутко відзначив грамотою лідера українського згромадження в Іспанії

Володимир Шутко відзначив грамотою лідера українського згромадження в Іспанії

Автор: admin2 от 29-09-2016, 12:31
 (голосів: 0)

Володимир Шутко відзначив грамотою лідера українського згромадження в ІспаніїСьогодні перед початком пленарного засідання сесії районної ради голова райдержадміністрації Володимир Шутко вручив грамоту райдержадміністрації та символічний подарунок дрогобичанину Андрієві Модрицькому, який протягом тривалого часу живе і працює в Іспанії. Відзнаку райдержадміністрації п.Андрій Модрицький отримав за свою активну громадянську позицію, просвітницьку та волонтерську діяльність. Наш краянин очолює в Іспанії громадську організацію «Українці Алкали», яка об'єднує небайдужих представників української діаспори в Іспанії. Члени організації активно підтримували Революцію Гідності, а від початку війни на сході України постійно організовують акції для допомоги українському війську. Окрім цього, вони займаються великою просвітницькою роботою, пропагуючи у Європі українську мову, культуру, традиції. Володимир Шутко відзначив грамотою лідера українського згромадження в ІспаніїЗавдяки п.Андрію та його друзям в Іспанії діють україномовні видання та інтернет-ресурси «Надсегурська Україна», «Іван Франко для іспанського світу» та інші, де українською та іспанською мовами розповідають про Україну, її великих людей, таких як Іван Франко, Тарас Шевченко. Велику увагу ці патріоти приділяють роботі з дітьми та молоддю. Так, дякуючи їхнім старанням в місті Алкала-де-Енарес діє Українська суботня християнська школа «Світанок». Завдяки таким українцям, як дрогобичани Андрій Модрицький та його товариш Андрій Якубув, який нещодавно презентував у Нагуєвичах свою книжку іспанською мовою про Івана Франка, у світі чують і знають про Україну не з ворожих пропагандистських каналів, а з перших вуст, від тих, хто щиро любить і вболіває за свою державу, її сьогодення і майбутнє.

Андрій Модрицький щиро подякував за те, що його діяльність оцінили на рідній Дрогобиччині, зазначив, що надзвичайно непросто є закордоном доносити правду про Україну. Він закликав присутніх до єдності навколо спільної справи та запевнив, що разом зі своїми однодумцями і надалі робитиме все можливе, щоб Україна в скорому часі стала процвітаючою Європейською країною.

Володимир Шутко відзначив грамотою лідера українського згромадження в Іспанії

Володимир Шутко відзначив грамотою лідера українського згромадження в Іспанії
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua