Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У День незалежності України в Доброгостові вшанували нашого видатного краянина Івана Боберського

У День незалежності України в Доброгостові вшанували нашого видатного краянина Івана Боберського

Автор: admin от 27-08-2013, 09:10

У День незалежності України в Доброгостові вшанували нашого видатного краянина Івана Боберського24 серпня в с.Доброгостів відбулося районне спортивно-мистецьке свято. Дійство було приурочене до Дня незалежності України та 140-их роковин народження нашого краянина Івана Боберського. Святкування проходило на районному стадіоні “Карпати”. Від голови райдержадміністрації Михайла Винницького святочну громаду привітав заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Учасників свята здоровили голова районної ради Михайло Сікора, депутат обласної ради Михайло Задорожний, місцеві священики о. Любомир та о.Роман.

Заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації професор Оксана Вацеба у вітальному слові розповіла про видатну особистість Івана Боберського, його неоціненну працю на ниві популяризації здорового способу життя серед української молоді, розвиток української фізичної культури та спорту, патріотичне виховання.У День незалежності України в Доброгостові вшанували нашого видатного краянина Івана Боберського

 У святі взяв участь почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури Мирослав Герцик.

Цікава і різноманітна програма зібрала на трибунах стадіону понад півтори тисячі глядачів.

У День незалежності України в Доброгостові вшанували нашого видатного краянина Івана Боберського
Концерт підготували
самодіяльні колективи Доброгостова та Уличного.

У святкуванні взяли участь сокільські рої Верхніх та Нижніх Гаїв, Уличного, Болехівців, Доброгостова. Вони вшанували День незалежності України та ювілей родоначальника товариств “Сокіл” і “Пласт” Івана Боберського сокільським вишколом.

Відбулися Козацькі забави за участю куренів Доброгостова, Старого Кропивника, Верхніх Гаїв та Меденич.

Глядачі захоплено вітали показові виступи акробатів - вихованців Дрогобицької ДЮСШ та учасників школи бойового гопака “Духобор”. За свої цікаві номери юні спортовці отримали солодкі призи.
Переможці змагань та конкурсів були відзначені грамотами, кубками та подарунками управління молоді та спорту облдержадміністрації та райдержадміністрації. Доброгостівська СЗШ І-ІІІ ст., яка претендує на присвоєння імені Івана Боберського, отримала у подарунок від організаторів 11 футбольних та баскетбольних м'ячів, літературу для шкільної бібліотеки.
Завершилося святкове дійство молодіжною дискотекою.
Спонсорську допомогу у проведенні свята надали депутати районної ради Юрій Середницький та Володимир Стецівка. Організатори святкового заходу - відділ у справах молоді та спорту управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (керівник Марія Матієчко, головний спеціаліст Олег Войтечко) за сприяння районної організації ФСТ “Колос” (голова — депутат районної ради Юрій Кулинич), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Осип Марущак), директора районного стадіону “Карпати” Ярослава Стецівки, Доброгостівської сільської ради (голова Микола Лунишин). Охорону громадського порядку та чергування медичних працівників на належному рівні забезпечили Дрогобицький МВ ГУМВСУ у Львівскій обл. (Василь Овчаренко) та ДРТМО (Валерій Паламарчук).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua