porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На сьогодні немає підстав для росту цін на пальне, - нарада у ЛОДА

Автор: admin2 от Сьогодні, 11:59

На сьогодні немає підстав для росту цін на пальне, - нарада у ЛОДАПро цінову ситуацію на ринку паливно-мастильних матеріалів та недопущення росту цін на пальне перед початком весняно-польових робіт йшлося під час наради у ЛОДА під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ростислава Замлинського.

Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської ОДА.

У лютому, незважаючи на стабілізацію курсу національної валюти, спостерігається необґрунтоване підняття цін на дизельне пальне в роздрібній мережі, що спричиняє занепокоєння сільськогосподарських товаровиробників...

У неділю поляки та українці спільно вшанують загиблих у Гуті Пеняцькій

Автор: admin2 от Сьогодні, 11:42

У неділю поляки та українці спільно вшанують загиблих у Гуті ПеняцькійУ неділю, 26 лютого, у Гуті Пеняцькій, біля Меморіалу жертвам цивільного населення загиблих під час Другої світової війни у 1944 році, відбудуться скорботні заходи.

Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

У заходах візьмуть участь: керівництво Львівської області та Бродівського р-ну, члени товариства "Гута Пеняцька", представники польської громади Львівщини, гості з Республіки Польща та мешканці навколишніх населених пунктів.

Початок скорботних заходів о 12:00 год. У межах заходів також запланували проведення екуменічної панахиди, громадське віче та покладання квітів.

В цьому році основна увага в районі має бути зосереджена на сільській медицині

Автор: admin2 от Сьогодні, 10:33

В цьому році основна увага в районі має бути зосереджена на сільській медициніНа цьому наголосив голова райдержадміністрації Володимир Шутко під час розгляду на Колегії проекту Програми соціально-економічного розвитку району. Об'їзди населених пунктів, зустрічі з жителями, які щотижнево вже другий рік поспіль проводить голова РДА, висвітлили в цій галузі велику кількість проблем.

Виявилося, що в частині закладів навіть немає води. Не говорячи вже про стан будівель та матеріально-технічне забезпечення.

“Сільські заклади охорони здоров'я є дуже важливими і потрібними для мешканців, особливо, у віддалених селах,”- зауважив Володимир Шутко...

Належний стан доріг сприяє розвитку регіону. Із засідання Колегії РДА

Автор: admin2 от Сьогодні, 09:58

Належний стан доріг сприяє розвитку регіону. Із засідання Колегії РДАВчора на засіданні Колегії райдержадміністрації розглядалося питання про стан утримання та план ремонту автомобільних доріг району на 2017 рік. Доповідала завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Ганна Павлюк. Вона, зокрема, зупинилася на необхідності виділення коштів на ремонт доріг з місцевих бюджетів.

Це питання, як і слід було сподіватися, обговорювалося на Колегії найдовше. Найбільше запитань присутні мали до начальника Райавтодору Сергія Грибанова, який мотивував проблеми відсутністю коштів. Втім, за його словами, дорожники все ж намагалися проводити певні роботи протягом року...

Голова райдержадміністрації рекомендував сільським головам активніше долучатися до мікропроектів та працювати з інвесторами

Автор: admin2 от Учора, 17:54

Голова райдержадміністрації рекомендував сільським головам активніше долучатися до мікропроектів та працювати з інвесторамиПро підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку району в минулому році, а також про проект відповідної Програми на цей рік Колегію райдержадміністрації інформувала керівник відділу економіки, інвестицій та торгівлі Ярослава Ковтик.

Вона наголосила на здійсненні заходів із забезпечення соціальних стандартів, реалізації заходів з енергозбереження та пошуку позабюджетних джерел економічного зростання району. Крім того, актуальною проблемою району є незадовільний стан автомобільних доріг, вирішення якої надасть додаткові економічні стимули та поліпшить якість життя населення району. Виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2017 рік повинно забезпечити активізацію економічної діяльності, сприяти підвищенню рівня життя населення завдяки розв’язанню існуючих проблем,..

Колегія райдержадміністрації рекомендувала на розгляд сесії районної ради Програму цивільного захисту населення

Автор: admin2 от Учора, 17:28

Колегія райдержадміністрації рекомендувала на розгляд сесії районної ради Програму цивільного захисту населенняСеред питань порядку денного Колегії був розгляд проекту Програми захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017-2021 роки. Доповідав завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський. Він повідомив, що Програма передбачає виділення коштів на придбання необхідних засобів для рятування людей та майна силами Дрогобицької СДПЧ-5.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зупинився на важливості прийняття цієї Програми, адже питання захисту життя та майна людей є на першому місці. Це демонструють події останніх років у нашій країні. На важливості заходів з цивільного захисту наголошувала й комісія ДСНС, яка минулого тижня працювала на Дрогобиччині...

На Львівщині розробляють стратегію розвитку малого та середнього бізнесу

Автор: admin2 от Учора, 17:22

На Львівщині розробляють стратегію розвитку малого та середнього бізнесуУ середу, 23 лютого, у Львівській облдержадміністрації відбулось перше засідання робочої групи із розробки Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області до 2020 року. Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Участь у засіданні взяв директор департаменту економічної політики Роман Филипів, координатор аналітичного компоненту Програми USAID (ЛЕВ) Оксана Кузяків, старший радник з економічних питань Прогрвми  USAID (ЛЕВ) Ігор Бураковський, експерт Програми USAID (ЛЕВ) Артур Ковальчук...

На Колегії райдержадміністрації йшлося про наповнення бюджету та ефективне використання бюджетних коштів

Автор: admin2 от Учора, 17:12

На Колегії райдержадміністрації йшлося про наповнення бюджету та ефективне використання бюджетних коштівСьогодні відбулося чергове засідання Колегії райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

Першим розглядалося питання про виконання районного бюджету за 2016 рік та заходи щодо ефективного використання бюджетних коштів у 2017 році. Доповідав начальник фінансового управління Віталій Перхун. Характеризуючи основні фінансові показники, він зазначив, що у минулому році зменшилися надходження коштів з акцизного податку у Дорожівські та Літинській сільських радах, а в Бистрицькій Гірській, Волянській, Долішньолужецькій та Смільнянській сільських радах взагалі не було надходжень з акцизу...

Голова райдержадміністрації привітав багатодітних матерів з почесним званням "Мати-героїня"

Автор: admin2 от Учора, 17:08

Голова райдержадміністрації привітав багатодітних матерів з почесним званням "Мати-героїня"Відповідно до доручення голови облдержадміністрації Олега Синютки голова райдержадміністрації Володимир Шутко вручив сьогодні посвідчення та нагрудні знаки “Мати-героїня” багатодітним матерям району, яким це почесне звання присвоєне Указом Президента України від 8 грудня 2016 року №548/2016.

Нагороду отримала мати шести дітей Наталія Фок з Грушова. Звання "Мати-героїня" присуджене також матері шести дітей з Жданівки Наталії Табатадзе .

Голова райдержадміністрації подякував жінкам за їхню жертовність, материнський подвиг та побажав їхнім родинам добра, злагоди та миру.

Багатодітних матерів привітав також голова районної ради Михайло Сікора.

Львівщина взяла участь в експертній зустрічі щодо реформування служби екстреної медичної допомоги

Автор: admin2 от Учора, 17:00

Львівщина взяла участь в експертній зустрічі щодо реформування служби екстреної медичної допомогиПро реформування служби екстреної медичної допомоги йшлося сьогодні, 23 лютого, під час експертної зустрічі з керівництвом Міністерства охорони здоров’я України у форматі відеоконференції для Львівської, Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Полтавської та Чернігівської областей.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За словами заступника міністра охорони здоров’я Олександра Лінчевського, позиція МОЗ – будувати країну, в яку хотілося б повернутися, а отже, і медицина в такій державі має бути якісною, базуватися на досягненнях світової науки...

Регіональні телерадіокомпанії транслюватимуть екуменічну молитву за мир в Україні

Автор: admin1 от Учора, 16:35

Регіональні телерадіокомпанії транслюватимуть екуменічну молитву за мир в УкраїніРегіональні телерадіокомпанії одночасно транслюватимуть екуменічну молитву за мир в Україні. Участь ЗМІ та інші деталі трансляції обговорили днями під час зустрічі представники духовенства різних релігійних конфесій, а також телерадіокомпаній у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. З ініціативою трансляції у ЗМІ спільної молитви християн різних конфесій за мир і спокій в Україні одночасно всіма можливими теле- та радіокомпаніями виступили громадські активісти Львівщини... 

У березні мешканцям Львівщини перерахують житлові субсидії, - департамент соцзахисту ЛОДА

Автор: admin2 от Учора, 15:58

У березні мешканцям Львівщини перерахують житлові субсидії, - департамент соцзахисту ЛОДАСтаном на 23 лютого в області одержують житлову субсидію 453 870 сімей (домогосподарств), що становить 56,7% населення області. В цілому підтримкою житлової субсидії охоплено понад мільйон громадян області.

Як повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА, в середньому розмір одержаної субсидії становить 1876 грн, середньомісячний дохід на особу в домогосподарстві становить 1736,6 грн.

Слід зазначити, що упродовж березня 2017 року органи соціального захисту населення області проведуть перерахунок всіх житлових субсидій у зв’язку з плановим підвищення тарифів на електроенергію з 01 березня 2017 року...

За неякісний ремонт автошляхів область грошей не платитиме

Автор: admin1 от Учора, 12:53

За неякісний ремонт автошляхів область грошей не платитимеНа Львівщині зафіксували випадок неякісного ямкового ремонту на автошляху Броди-Тернопіль, на відтинку Броди-Суховоля. Відтак, Львівська служба автомобільних доріг не прийняла виконання робіт на цій ділянці і не виплатила підряднику кошти. У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА нагадають, якщо на щойно відремонтованих дорогах мешканці виявили недоліки – варто повідомляти факти на гарячу лінію 112. Якщо інформація неякісного ремонту підтвердиться, в області вимагатимуть від підрядника відшкодування збитків і виконання робіт за гарантійними зобов’язаннями, якщо оплата робіт уже була здійснена. 

Співпраця з роботодавцями

Автор: admin2 от Учора, 11:51

21 лютого 2017 року директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Васильович Волошин відвідав одну із таких важливих і потрібних організацій нашого регіону – Філію «Дрогобицький райавтодор ДП Львівоблавтодор», головна спеціалізація якої - будівництво, ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, забезпечення безпечного та безперебійного руху автомобільного транспорту на автомобільних дорогах незалежно від пори року та погодних умов.

В центрі зайнятості для учнівської молоді провели екскурсію

Автор: admin2 от Учора, 11:47

В центрі зайнятості для учнівської молоді провели екскурсію
Днями 
у Дрогобицькому центрі зайнятості відбувся профінформаційний захід для учнівської молоді на тему : «Особливості вибору професії» за участю міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Начальник відділу активної підтримки Світлана Шараневич ознайомила учнів із станом сучасного ринку праці, барометром професій, послугами служби зайнятості та розповіла як правильно вибрати фах, використовуючи такі чинники як «хочу», «можу» та «потрібно». Пані Світлана провела екскурсію центром зайнятості, розповіла про інформаційні сектори, в яких можна отримати корисну інформацію при виборі професії та пошуку роботи...

Відбулося позачергове засідання сесії районної ради

Автор: admin2 от Учора, 11:05

Відбулося позачергове засідання сесії районної радиСьогодні, 23 лютого відбулося пленарне засідання ХІІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради. Провів засідання голова районної ради Михайло Сікора.

Депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2017 рік у зв'язку із необхідністю виділення 990 тис.грн. відділу освіти для придбання дров та 972 тис.грн. ДРТМО для оплати за електроенергію та газ.

У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко.

На виплату державних допомог область отримала понад 40 млн грн

Автор: admin2 от 22-02-2017, 17:25
На виплату державних допомог область отримала понад 40 млн грнЛьвівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету в сумі 40,9 млн грн на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. 
Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.
Слід зазначити, що з початку року Львівщина отримала субвенцію на цю мету в сумі 617,2 млн грн, що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 91,4 млн грн або 17,4%...

«Сотнику! Сотнику! Де твоя сотня? Сотнику, сотнику, де твої хлопці?..» - з книги Лілі Кобільник «Небо Майдану»

Автор: admin1 от 22-02-2017, 15:31

«Сотнику! Сотнику! Де твоя сотня? Сотнику, сотнику, де твої хлопці?..» - з книги Лілі Кобільник «Небо Майдану»У вівторок, 21 лютого, в історичному відділі музею «Дрогобиччина» відбулася презентація книги Лілі Кобільник «Небо Майдану», присвячена Героям Небесної Сотні. Досить великий зал, в якому представлені світлини, цінні експонати з київського Майдану, особисті речі наших земляків, які загинули на Інститутській, не міг вмістити всіх бажаючих почути поетичне слово покладене на музику відомої виконавиці, барда, викладача Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Лілі Кобільник. Поминальну молитву за загиблими Героями Небесної Сотні та воїнів АТО відправив отець Ігор Цмоканич, та висловив надію, що ця книга стане камертоном, який переросте в дзвін та налаштує нас на хвилю змін. Розпочинаючи цю непросту в емоційному сприйнятті зустріч, старший науковий працівник... (ВІДЕО)

На Львівщині понад 35 тисяч школярів стали учасниками інтерактивного природничого конкурсу "Колосок – 2016 (осінь)"

Автор: admin2 от 22-02-2017, 15:20

На Львівщині понад 35 тисяч школярів стали учасниками інтерактивного природничого конкурсу "Колосок – 2016 (осінь)"В осінньому етапі Міжнародного інтерактивного природничого учнівського конкурсу "Колосок", що проводився у листопаді 2016 року, взяли участь 35 278 учнів Львівської області.

Найбільше учнів (понад 1 000) загальноосвітніх навчальних закладів районів і міст обласного значення залучено до конкурсу у Шевченківському (4 180), Сихівському (2 806), Франківському (2 511) і Залізничному (1 936) районах м. Львова, Пустомитівському районі (1 747), Личаківському районі м. Львова (1 668), Кам’янка-Бузькому районі (1 355), м. Червонограді (1 325), Жовківському (1 324), Яворівському (1 250) і Дрогобицькому (1 243) районах, Галицькому районі м. Львова (1 104) та м. Стрию (1 054)...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.