Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Сім’ям загиблих на Сході України добровольців будуть виплачувати допомогу

Автор: admin2 от Учора, 10:36

Сім’ям загиблих на Сході України добровольців будуть виплачувати допомогу28 жовтня прийнято рішення Уряду про надання членам сімей загиблих на Сході України учасників добровольчих формувань адресної допомоги до соціальних виплат (пенсії або допомоги) із розрахунку, що розмір виплат одному члену сім’ї має становити не менше ніж 7 800 грн, на двох і більше членів сім’ї – не менше ніж 6 100 гривень кожному.

Адресна допомога виплачуватиметься в межах максимального розміру пенсії, визначеного законом (17 120 грн до 01.12.2020, а з 01.12.2020 – 17 690 грн)...

Двом десяткам амбулаторій області передали обладнання для телемедицини

Автор: admin2 от Учора, 09:06

Двом десяткам амбулаторій області передали обладнання для телемедициниНа закупівлю 254 комплектів телемедичного обладнання для сільських амбулаторій Львівщини передбачено 25 146,0 тис. грн субвенції з державного бюджету.  Аби кожна амбулаторія отримала такі комплекти, співфінансування із місцевих бюджетів становить 10%.

Сьогодні комплекти для телеметрії та телемедичного консультування отримали ті медичні заклади, для яких місцева влада передбачила таке співфінансування...

Триває конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

Автор: admin2 от 28-10-2020, 15:37

Триває конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄСМіністерство розвитку громад та територій України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 827 «Деякі питання фінансування програм та проектів регіонального розвитку» (зі змінами), 3 вересня оголошено конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу...

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Автор: admin2 от 28-10-2020, 11:34

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послугиГід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. зараз на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів.  

Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки...

«Найбільш завантаженими залишаються Лікарня швидкої медичної допомоги та Львівська обласна інфекційна лікарня», - Орест Чемерис

Автор: admin2 от 27-10-2020, 16:18

«Найбільш завантаженими залишаються Лікарня швидкої медичної допомоги та Львівська обласна інфекційна лікарня», - Орест ЧемерисСтаном на сьогоднішній ранок на стаціонарному лікуванні перебуває 1663 пацієнти з коронавірусною хворобою. З них 138 в реанімаційних відділеннях, 39 – на апаратах ШВЛ.

Зокрема, за попередню добу в стаціонари поступило 138 пацієнтів.

«Найбільш завантаженими є Лікарня швидкої медичної допомоги – 238 пацієнтів, 173 пацієнти – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 194 - у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих у Винниках, 167 - у Центрі легеневого здоров’я»...

У Львові відкрили мурал "Петро Франко. Повернення (з) легенди"

Автор: admin2 от 27-10-2020, 13:38

У Львові відкрили мурал "Петро Франко. Повернення (з) легенди"Сьогодні у Львові відбулось відкриття муралу з портретом першого директора Дому Франка – Петра Франка, 130-ліття якого святкуємо цього року.

Відомий художник Святослав Владика та творча група "Sacred Universe" намалювали мурал на підпірній стіні музею на вул. Івана Франка, 150.

«Насамперед хочу подякувати усім працівникам за вашу працю і за ваші ініціативи. За те, що стільки робите для того, аби популяризувати славний рід Франків. Петро Франко здійснив неоціненний внесок у становлення української державності, авіаційну, видавничу та дослідницьку справу,..

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

Автор: admin2 от 27-10-2020, 13:21

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділівСьогодні, 27 жовтня заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Насамперед, Т.Матолич подякував за належно організовану роботу щодо сприяння виборчим комісіям в реалізації їхніх повноважень, зазначивши, що місцеві вибори на Дрогобиччині відбулися демократично і цивілізовано.

На нараді було обговорено першочергові питання забезпечення життєдіяльності району: продовження ремонту доріг, початок опалювального сезону в установах і закладах бюджетної сфери тощо.

Діти з Дрогобича та Миколаєва тепер можуть безкоштовно навчатись боксу

Автор: admin2 от 27-10-2020, 08:16

Діти з Дрогобича та Миколаєва тепер можуть безкоштовно навчатись боксуЛьвівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа відкрила відділення боксу у Дрогобичі та Миколаєві. Тепер діти 10-13 років зможуть тут безкоштовно опановувати цей вид спорту.

Це перша секція, яку обласна ДЮСШ відкрила у Дрогобичі. Як розповідає заступник директора школи Андрій Гриб, занять з боксу у цьому містечку не було близько трьох років. Поки що школа має можливість забезпечити функціонування однієї групи, однак, крім того, на громадських засадах зможуть тренувати дітей 7-10 років. Змагання відбуватимуться у спортивному клубі “Штурм”...

Застраховані медики, які захворіли на COVID-19, отримали виплати на суму 1,9 млн гривень

Автор: admin2 от 23-10-2020, 15:22

Застраховані медики, які захворіли на COVID-19, отримали виплати на суму 1,9 млн гривеньЗ ініціативи Львівської обласної державної адміністрації  опрацьовано можливість забезпечення страхуванням медиків на випадок інфікування COVID-19 при виконанні своїх професійних обов’язків. Про це повідомили під час брифінгу сьогодні, 23 жовтня.

«На превеликий жаль, провідні страхові компанії, які здійснюють діяльність на території області відмовились у наданні такого виду страхування, через віднесення медиків до групи з високим ризиком. Ми запропонували страховим компаніям альтернативний варіант,..

Маркетологів області привітали із професійним святом

Автор: admin2 от 23-10-2020, 14:18

Маркетологів області привітали із професійним святомСьогодні, 23 жовтня напередодні професійного свята відзначили маркетологів. Привітав спеціалістів з маркетингу перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«Від вашого професіоналізму залежить успіх будь-якого бізнесу – адже завдання кожного підприємства виготовляти затребувану продукцію, яка знайде свого споживача. Ваша робота поєднує в собі творчість, пошук нестандартних рішень повсякденних завдань, аналіз ринків, комунікацію з людьми. Дякую вам, адже ваша праця  – вагомий внесок у розвиток підприємств області», - зазначив Андрій Годик...

Як правильно скласти резюме

Автор: admin2 от 23-10-2020, 11:39

Як правильно скласти резюмеВід того як буде складений цей документ, залежить не лише ваша кар'єра, а можливо, і все ваше подальше життя. Тож пропонуємо вам дізнатися, яким має бути резюме.

Яким би чином ви не шукали роботу – через знайомих, за допомогою газет або Інтернету, настане момент, коли вас попросять показати (або надіслати) своє резюме. Сьогодні для всіх очевидно, що без грамотно складеного резюме пошук роботи буде малорезультативним...

Семінари в центрі зайнятості

Автор: admin2 от 23-10-2020, 11:38

Семінари в центрі зайнятості19 та 21 жовтня 2020 року у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулись семінари на тему : «Підготовка резюме» та «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». Мета цих заходів - формування навичок написання резюме і ефективного його використання при пошуку роботи та оволодіння навичками підготовки до співбесіди, онлайн співбесіди та прийомами самопрезентації. Шукачі роботи отримали багато корисної інформації для того, щоб ефективно здійснювати свій пошук роботи, зокрема грамотно складати резюме та правильно поводити себе на співбесіді з роботодавцем.

10 об’єктів загальною вартістю понад 97 млн грн: в області триває реалізація проєктів секторальної підтримки

Автор: admin2 от 22-10-2020, 17:09

10 об’єктів загальною вартістю понад 97 млн грн: в області триває реалізація проєктів секторальної підтримкиВідбулась робоча нарада за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Андрія Годика та розпорядників бюджетних коштів за проєктами секторальної підтримки ЄС у Львівській області.

Під час наради обговорили реалізацію проєктів, основні проблемні питання, які виникли у процесі реалізації та сформували чітку дорожню карту для завершення будівельних робіт. Вкотре наголосили, що 2020 – останній рік для реалізації об’єктів у межах вказаної програми,..

На зекономлені кошти відремонтуємо та добудуємо ще дев’ять амбулаторій, - Юрій Холод

Автор: admin2 от 22-10-2020, 16:06

На зекономлені кошти відремонтуємо та добудуємо ще дев’ять амбулаторій, - Юрій ХолодНа кошти, які вдалося зекономити під час будівництва 43 нових амбулаторій та придбання автомобілів для них у межах програми “Доступна медицина”, у різних районах області допоможуть збудувати чи відремонтують ще кілька медичних установ.

Така ініціатива належить заступникові голови Львівської ОДА Юрію Холоду. Днями саме таке використання залишкових державних коштів погодили у Міністерстві розвитку громад та територій і Міністерстві охорони здоров’я України...

Яворівський пиріг, дрогобицька сіль: у Львові обговорили перспективи географічних зазначень та традиційні гарантовані особливості для унікальних продуктів регіону

Автор: admin2 от 22-10-2020, 13:08

Яворівський пиріг, дрогобицька сіль: у Львові обговорили перспективи географічних зазначень та традиційні гарантовані особливості для унікальних продуктів регіонуУ туристичному центрі Yellbee відбувся семінар «Реєстрація географічних зазначень та їх роль у розвитку сільських території та гастрономічного туризму». Він відбувся в межах Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень України». Співорганізатор - управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів облдержадміністрації, наголосила на потребі акценту на унікальності місцевих продуктів...

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів

Автор: admin2 от 22-10-2020, 11:35

Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділівСьогодні заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. Йшлося про сприяння виборчим комісіям в реалізації їхніх повноважень з проведення місцевих виборів 25 жовтня. Керівники інформували про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць району.

Тарас Матолич наголосив на необхідності в межах компетенції максимального сприяння комісіям в реалізації їхніх повноважень, зокрема, з метою дотримання протиепідемічних заходів під час проведення виборів.

Щодо підготовки проєктних менеджерів

Автор: admin2 от 22-10-2020, 09:48

Щодо підготовки проєктних менеджерівУ рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного Державним центром зайнятості з Державною установою «Фонд енергоефективності», відбулося навчання педагогічних працівників центрів професійно-технічної освіти ДСЗ за програмою «Супроводження проєктів для участі у Програмі «Енергодім», які залучатимуться до навчання проектних менеджерів на базі ЦПТО ДСЗ.

Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» передбачає можливість отримання обєднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) грантових коштів для проведення енергомодернізації багатоквартирних будинків,..

Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Автор: admin2 от 22-10-2020, 08:15

Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя організовують проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Його метою є підвищення зацікавленості  молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів. Також в організації конкурсу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України...

В області триває реалізація об’єктів у межах програми «Велике будівництво»

Автор: admin2 от 22-10-2020, 08:09

В області триває реалізація об’єктів у межах програми «Велике будівництво»За підсумками селекторної наради Міністра розвитку громад та територій України з головами облдержадміністрацій Львівщина другий тиждень поспіль займає провідні позиції за показниками використання коштів державного бюджету в межах реалізації програми Президента України «Велике будівництво». Область вже освоїла 90 % коштів. 

Станом на сьогодні будівельні роботи завершено на 12 об’єктах соціальної інфраструктури, серед яких 5 шкіл, 5 дитсадків та 2 спортивних об’єкти. Ще на 4 об’єктах активно тривають роботи...

Львівщина на 100 % ввійшла в опалювальний сезон, - Іван Собко

Автор: admin2 от 21-10-2020, 15:09

Львівщина на 100 % ввійшла в опалювальний сезон, - Іван СобкоСьогодні, 21 жовтня відбулась виїзна нарада щодо початку опалювального сезону ТЕЦ м. Новояворівськ.

Участь у робочій поїздці взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, депутат Верховної ради України Ростислав Тістик, голова районної держаної адміністрації Юрій Шпак, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Денега, міський голова Новояворівська Василь Муравель, виконавчий директор ТОВ «НафтогазТепло» Роман Зубик, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дзюнька, керівник апарату Зоряна Мірило...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua