Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Питання діяльності дорадчих служб в Україні обговорили під час круглого столу

Автор: admin1 от Учора, 15:21

Питання діяльності дорадчих служб в Україні обговорили під час круглого столуСьогодні, 13 листопада, у межах проведення ІV Міжнародної агропромислової виставки “EuroAgro” стартував круглий стіл “Дорадчі служби – хто замовник послуг?”. Учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

“Ми підтримуємо розвиток дорадчих служб і дуже важливо, щоб фермер зміг отримати фахову допомогу, звернувшись в цей орган. Зокрема, від консультації у аграрному секторі до написання проєктів. Cпільно з обласною радою ми ставитимемо питання, щоб цей напрямок успішно функціонував”, - зазначив Василь Лозинський.

Надходження єдиного податку від підприємств Львівщини до місцевих бюджетів зросли майже на 46 мільйонів гривень

Автор: admin1 от Учора, 14:30

Надходження єдиного податку від підприємств Львівщини до місцевих бюджетів зросли майже на 46 мільйонів гривеньВ управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області повідомили, що упродовж січня - жовтня 2019 року при індикативному показнику з єдиного податку з юридичних осіб третьої групи 220,8 млн грн до місцевого бюджету надійшло 256,6 млн грн, або на 16,2 % більше від запланованого. У порівнянні з січнем - жовтнем 2018 року надходження зросли на 45,6 млн грн, або на 21,6 %.

У жовтні 2019 року підприємства Львівщини ‒ платники єдиного податку третьої групи при індикативному показнику надходжень цього податку 21,8 млн грн до місцевих бюджетів сплатили 25,5 млн грн.

На Дрогобиччині відбулося обговорення проєкту адміністративно-територіального устрою Львівської області

Автор: admin2 от Учора, 13:46

На Дрогобиччині відбулося обговорення проєкту адміністративно-територіального устрою Львівської областіЗ ініціативи департаменту економічної політики Львівської ОДА тривають виїзні наради-зустрічі з метою обговорення проєкту адміністративно-територіального устрою Львівської області. Вчора, 12 листопада така зустріч відбулась у сесійній залі Дрогобицької районної ради.

В обговоренні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Василь Лозинський, т.в.о. начальника департаменту економічної політики та агропромислового розвитку ОДА Степан Куйбіда, директор Львівського центру розвитку місцевого самоврядування Галина Гречин, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба, голова районної ради Михайло Сікора,..

Парламент прийняв за основу законопроект, який спрощує процедуру затвердження перспективних планів формування громад

Автор: admin2 от Учора, 11:25

Парламент прийняв за основу законопроект, який спрощує процедуру затвердження перспективних планів формування громад12 листопада 2019 року Верховна Рада України прийняла за основу урядовий законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)» №2189 від 30.09.2019.

Важливою новацією законопроекту є норма, якою встановлено, що об'єднання громад має відбуватися виключно за перспективним планом формування громад області. Це означає, що будь-яке хаотичне об’єднання тепер буде недопустиме...

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день сліпих

Автор: admin1 от Учора, 11:24

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день сліпихМіжнародний день незрячих щороку відзначається 13 листопада у багатьох країнах світу з метою привернення уваги суспільства до незрячих людей, поширення інформації щодо незрячих людей та їхніх прав.

Відзначається він у день народження відомого французького тифлопедагога Валентина Гаюї (1754-1822), який не тільки був засновником першої в світі школи-інтернату для сліпих (1784), але й розробив для них дидактику і методику вивчення наук та оволодіння практичними ремеслами, а також запропонував шрифт для сліпих...

15 листопада відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій інститутами громадянського суспільства

Автор: admin2 от 12-11-2019, 18:12

15 листопада відбудеться відкритий захист конкурсних пропозицій інститутами громадянського суспільстваСьогодні, 12 листопада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського відбулось перше засідання конкурсної комісії з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення соціальних підприємств.

На засіданні конкурсною комісією затверджено регламент роботи комісії та визначено дату проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій...

На Дрогобиччині триває берегоукріплення русла річки Вишниця

Автор: admin2 от 12-11-2019, 17:31

На Дрогобиччині триває берегоукріплення русла річки ВишницяНа території Модрицької сільської ради Дрогобицького району завершується здійснення руслорегулюючих та берегоукріплюючих робіт для збільшення пропускної здатності русла р.Вишниця. Про це інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА. 

Роботи з реалізації цього природоохоронного заходу здійснюють за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Зазначимо, що роботи виконують задля запобігання надзвичайної ситуації...

Земельну реформу обговорили під час круглого столу

Автор: admin2 от 12-11-2019, 17:15

Земельну реформу обговорили під час круглого столуСьогодні відбувся круглий стіл на тему: «Земельна реформа, нові виклики для Львова та України» за участі представника департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяни Борушок.

У заході взяли участь також керівники об’єднаних територіальних громад Львівщини, представники Львівської міської ради,  асоціації фермерів та приватних землевласників Львівської області,  громадських організацій...

На Львівщині ремонтують дорогу Східниця – Верхнє Синьовидне

Автор: admin2 от 12-11-2019, 16:08

На Львівщині ремонтують дорогу Східниця – Верхнє Синьовидне На території Львівської області тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Відтак, триває капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О140406 Східниця – Верхнє Синьовидне на ділянці км 0+000 - км 4+900.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Онур Констукціон Інтернешнл» за рахунок коштів державного дорожнього фонду.

Про закриття навігації на водних об’єктах області

Автор: admin1 от 12-11-2019, 11:45

Про закриття навігації на водних об’єктах областіЛьвівською обласною державною адміністрацією видано розпорядження, яким з 15.11.2019 року закривається навігацію та припиняється використання маломірних (малих) суден на водних об’єктах області, за виключенням спортивних та тренерських (патрульних) моторних човнів для проведення підготовки до ХХХІІ Олімпійських ігор 2020, спортсменів національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное, навчально-тренувальних занять вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл з веслування на байдарках...

«Курс Вільних Людей»: на Львівщині відбувся освітній семінар

Автор: admin1 от 12-11-2019, 09:34

«Курс Вільних Людей»: на Львівщині відбувся освітній семінарУпродовж 9-10 листопада у Львові відбувся освітній семінар «Курс Вільних Людей» (КВЛ).

Зазначимо, що КВЛ - це цикл заходів неформальної освіти для молодих людей, які хочуть бути громадсько активними, творити зміни свого оточення та шукають для цього однодумців, необхідних знань і вмінь.

Учасниками семінару стали 20 молодих та активних людей, які прибули на захід з метою дізнатися, як вони можуть безпосередньо допомагати у розвитку своєї країни, а також спонукати робите це інших.

Львівщина презентувала туристичні та курортні можливості на міжнародній виставці WTM London 2019

Автор: admin1 от 11-11-2019, 17:07

Львівщина презентувала туристичні та курортні можливості на міжнародній виставці WTM London 2019На Львівщині успішно розвивається активний, культурно-пізнавальний, медичний та гастротуризм, а кількість іноземних туристів в області зростає. З метою розширення географії туристів цьогоріч вперше стенд Львівщини представили у Великій Британії на всесвітній туристичній виставці «WTM 2019» у Лондоні. Про це інформують в управління туризму та курортів Львівської ОДА. 

«WTM London є однією з найкращих можливостей для світової спільноти об‘єднатися заради успішного туристичного майбутнього усіх континентів, презентувати себе, знайти потенційних партнерів і запропонувати мандрівникам нові цікаві локації.

В області учасники ООС (АТО) отримали понад 6700 земельних ділянок для ведення селянського господарства

Автор: admin1 от 11-11-2019, 16:34

В області учасники ООС (АТО) отримали понад 6700 земельних ділянок для ведення селянського господарстваЗ початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників ООС (АТО) земельними ділянками, у Львівській області військовослужбовці отримали у власність 6765 земельних ділянок, загальною площею 4143 га. Ділянки призначені для ведення особистого селянського господарства, садівництва, індивідуального дачного будівництва.

Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Завтра на Львівщині стартує ІV Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»

Автор: admin2 от 11-11-2019, 15:20

Завтра на Львівщині стартує ІV Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO»12-14 листопада у виставковковому центрі «Південний-ЕКСПО» (м. Львів, вул. Щирецька, 36) відбудеться ІV Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO». Експозиції представлять 33 компанії з України (Львівська, Волинська, Хмельницька, Рівненська, Київська, Сумська, Одеська, Житомирська, Запорізька, Дніпропетровська та Кіровоградська області) та Польщі.

Тематика експозицій: агротехніка, насіння, мінеральні добрива, органіка, присадибне господарство, рослинництво, садівництво...

Подальший розвиток туризму в регіоні Карпати обговорили на конференції

Автор: admin2 от 11-11-2019, 14:47

Подальший розвиток туризму в регіоні Карпати обговорили на конференціїВ Ужгороді представники 4 карпатських областей дискутували щодо подальшого розвитку туризму в регіоні Карпати та можливих фінансових інструментів реалізації цих проектів  в межах конференції «Історико-культурна спадщина Карпат: інструменти підтримки проектів у сфері промоції територій і підвищення їх туристичної привабливості».

Метою заходу є започаткування професійної дискусії за участю представників усіх програм, що працюють на території Карпат, та їх бенефіціарів щодо можливостей промоції і збереження історико-культурної спадщини, а також презентаціях кращих практик...

Роботи з відведення і таксації лісосік рубок головного користування 2020 року завершуються

Автор: admin2 от 11-11-2019, 12:44

Роботи з відведення і таксації лісосік рубок головного користування 2020 року завершуютьсяКожне лісогосподарське підприємство формує прогноз своєї діяльності виходячи із наявних ресурсів та обсягів можливих надходжень від реалізації лісопродукції. Основна частина доходів лісогосподарських підприємств – надходження від реалізації деревини. Про це інформує Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Заготівля деревини проводиться у порядку рубок головного користування і рубок поліпшення якісного складу лісів. Обсяги рубок головного користування для кожного лісогосподарського підприємства встановлені лісовпорядною експедицією ВО «Укрдержліспроект»...

Відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці»

Автор: admin1 от 11-11-2019, 12:35

Відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці» 8 листопада у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції,торгівлі людьми та експлуатація дитячої праці» за участю безробітних котрі перебувають у пошуку роботи. На даному заході розглядалися питання: поняття трудової міграції її види та причини; як людина потрапляє в тенета  торгівців людьми?; схема шахрайства у роботі фірм посередників; дитяча праця: причини і наслідки. 

Прослухавши семінар учасники зрозуміли, що виїжджаючи на роботу за кордон вони ризикують...

Нарада з підведення підсумків

Автор: admin1 от 11-11-2019, 12:31

Нарада з підведення підсумків8 листопада відбулася нарада з підведення підсумків роботи діяльності Дрогобицького МРЦЗ за жовтень місяць 2019 року. Кращим працівникам за традицією вручили перехідні вимпели «Кращий спеціаліст відділу», а саме: провідному  фахівцю з питань зайнятості відділу організації працевлаштування населення – В. Бадецькій  та  заступнику начальника відділу взаємодії з роботодавцями –  В. Розквасу.

Також директор Дрогобицького ДМРЦЗ провів для працівників презентацію на тему: «Щорічні відпустки: порядок та умови надання».

На Львівщині завершилась молодіжна модель обласної ради. Президію ради очолив представник Дрогобицького району

Автор: admin2 от 11-11-2019, 11:54

На Львівщині завершилась молодіжна модель обласної ради. Президію ради очолив представник Дрогобицького району10 листопада завершилась молодіжна модель Львівської обласної ради, участь у якій взяла молодь із районів області.

На пленарному засіданні молоді депутати обрали нову президію ради, зокрема, головою молодіжної моделі Львівської облради став Степан Чапля, який представляє Дрогобицький район; заступником голови - Анастасія Русин та секретарем - Аліна Волошина.

Після обрання керівництва ради, депутатський корпус працював у профільних комісіях над проблематикою у сфері дорожнього господарства, культури, молоді та освіти...

У Верхніх Гаях освятили військовий цинтар

Автор: admin2 от 11-11-2019, 11:09

У Верхніх Гаях освятили військовий цинтарУ неділю, 10 листопада, напередодні 101-ї річниці від завершення Першої світової війни відбулося урочисте відкриття та освячення цього військового кладовища в с.Верхні Гаї. На урочистості прибула делегація з Австрії на чолі з головою Тірольського відділення меморіальної організації «Чорний хрест» Германом Готтером.

Панахиду за загиблими вояками відслужили отці Роман (УГКЦ) та Степан (ПЦУ).

Заступник голови РДА Володимир Ханас, який тривалий час був сільським головою Верхніх Гаїв, розповів про те, як вдалося реалізувати ідею облаштування цвинтаря і подякував за допомогу всім, хто допоміг це реалізувати. У планах на майбутнє – замостити бруківкою доріжку, встановити інформаційні таблиці тощо...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua