Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

На Львівщині провели широкомасштабне дослідження якості професійної освіти

Автор: admin2 от Учора, 17:46

На Львівщині провели широкомасштабне дослідження якості професійної освітиСьогодні, 23 січня в області відбувається розширене засідання Регіональної ради професійної освіти при голові Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у ній взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

«Сьогодні ми з вами будемо бачити результат. Це перша черга. Я дякую усім, хто долучився до цього проекту. Завдання кожного з нас - розуміти, кого ми навчаємо, як ми навчаємо і для кого ми це робимо. Важливо, чи потім людина знаходить себе. Приємно, що серед нас сьогодні є роботодавці,..

В райдержадміністрації створений оргкомітет з підготовки до відзначення 130-х роковин народження Андрія Мельника

Автор: admin2 от Учора, 16:21

В райдержадміністрації створений оргкомітет з підготовки до відзначення 130-х роковин народження Андрія МельникаЗ метою належної підготовки та відзначення 130-х роковин народження полковника полковника армії УНР, голови проводу ОУН Андрія Мельника створений районний оргкомітет на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Русланом Щербою. Сьогодні відбулося його перше, організаційне засідання. Учасники подали свої пропозиції щодо проведення святкових заходів. Це — проведення протягом року фестивалів та конкурсів, конференції, видавництво поліграфічної продукції (комплект листівок з фото А.Мельника різних років, пам’ятну карту з позначенням місць його життя та діяльності тощо) та інших заходів...

Питання соціального захисту учасників АТО/ООС обговорили під час селектору

Автор: admin2 от Учора, 14:56

Питання соціального захисту учасників АТО/ООС обговорили під час селекторуСьогодні, 23 січня під головуванням першого заступника міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Антона Колумбета відбулась селекторна нарада щодо соціального захисту учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб, зокрема забезпечення їх житлом.

Львівську область на нараді представляли заступник голови ОДА Тарас Грень, директор департаменту соціального захисту населення ОДА Наталія Кузяк.

За словами Антона Колумбета, урядом проводиться робота по створенню нового підходу до забезпечення житлом учасників АТО/ООС та ВПО...

У Львівській ОДА презентували виставку «Крим (о)гляди Юрія Вербицького»

Автор: admin2 от Учора, 14:03

У Львівській ОДА презентували виставку «Крим (о)гляди Юрія Вербицького»Сьогодні, 23 січня у Львівській обласній державній адміністрації  презентували виставку фотографій «Крим (о)гляди Юрія Вербицького».

“Цю виставку ми відкрили у день народження Юрія Вербицького два роки тому, і впродовж цього часу вона мандрує містечками та селами Львівської області, бібліотеками, музеями та іншими закладами. Мені приємно, що сьогодні ми згадуємо Юрія у час його мученицької смерті, яку ми повинні пам’ятати і винести для себе урок. Ми повинні згадувати Героїв і про них розповідати нашим дітям”, - розповіла організатор фотовиставки Наталія Криничанка...

Семінар для клієнтів служби зайнятості

Автор: admin2 от Учора, 12:41

Семінар для клієнтів служби зайнятостіУ Дрогобицькому МРЦЗ відбувся захід за участю заступника начальника відділу Дрогобицького бюро правової допомоги Петра Габрівського, який провів інформаційно-роз’яснювальну роботу для клієнтів центру зайнятості щодо послуг бюро, а також висвітлив тему: «Торгівля людьми: що необхідно знати та як себе захистити». Потенційні шукачі роботи ознайомились з характерними ознаками та формами торгівлі людьми, дізналися про те, яким чином вербують людей та як потурбуватись про власну безпеку...

Про зміни в електронному декларуванні

Автор: admin2 от Учора, 12:27

Про зміни в електронному декларуванніДрогобицька районна державна адміністрація інформує, що з 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Статтею 3 цього Закону визначено перелік осіб, які подають декларації.

Суб’єктам декларування необхідно:..

У Музеї визвольної боротьби відкрили виставку «Українське військо 1917-1921»

Автор: admin2 от 22-01-2020, 18:02

У Музеї визвольної боротьби відкрили виставку «Українське військо 1917-1921»Сьогодні, 22 січня у День Соборності України у Музеї визвольної боротьби відбулось відкриття виставки «Українське військо 1917-1921».

Участь у відкритті взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.

«Чомусь так трапляється, що наша єдність проявляється тоді, коли проливається кров, коли з’являються критичні виклики і до держави, й до кожного з нас. Я хочу, аби єдність асоціювалась із майбутнім. Й закликаю, аби ми усі пам’ятали про те, що було,  робити висновки з історії,..

В архіві презентували тематичну виставку з нагоди відзначення проголошення Акту Злуки

Автор: admin2 от 22-01-2020, 17:13

В архіві презентували тематичну виставку з нагоди відзначення проголошення Акту ЗлукиПроголошення Соборності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року є історичним актом об’єднання українських земель в єдину державу. Акт Злуки увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі. Український народ отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.

З нагоди відзначення проголошення Акта Злуки між УНР і ЗУНР підготовлено тематичну виставку, яка опублікована на офіційному сайті Державного архіву Львівської області...

Час будувати Дерево волі українського народу. Історична година в районній бібліотеці до Дня Соборності України

Автор: admin2 от 22-01-2020, 15:58

Час будувати Дерево волі українського народу. Історична година в районній бібліотеці до Дня Соборності УкраїниСьогодні, 22 січня в читальній залі районної бібліотеки відбулася історична година до Дня Соборності України. Присутні переглянули документальний фільму “Українська Революція. Втрачена держава”.

Історик, директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак у своєму виступі звернувся до постатей тогочасних відомих українських військово-політичних діячів Григорія Коссака, Петра Франка, вихідців з Дрогобиччини, які вартують бути гідно вшанованими на теренах нашого краю. Б.Лазорак продемонстрував низку цікавих архівних документів, які стосуються подій 100-річної давності на Дрогобиччині...

На Львівщині триває робота щодо легалізації незаконних АЗС

Автор: admin2 от 22-01-2020, 15:43

На Львівщині триває робота щодо легалізації незаконних АЗССтаном на 22 січня за останніми оновленими даними з 52 АЗС ліцензію отримали – 16, 21 – демонтовано, а 15 АЗС потрібно перевірити повторно.

Про це сьогодні, 22 січня, йшлося під час щотижневого засідання робочої групи з питань діяльності нелегальних АЗС під головуванням заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня.

«Наше завдання не полягає у закритті чи ліквідації АЗС, наше завдання – перевести їх у легальне поле...

Діяльність державних підприємств у сфері АПК обговорили на селекторі із Мінрегіоном

Автор: admin2 от 22-01-2020, 14:36

Діяльність державних підприємств у сфері АПК обговорили на селекторі із МінрегіономСьогодні, 22 січня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провело селекторні наради з актуальних питань агропромислового розвитку.

Онлайн участь у нарадах взяв перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, директор департаменту агропромислового розвитку Юлія Шопська, представники Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

В межах нарад порушили питання діяльності державних підприємств та проведення інвентаризації земельних ділянок...

У День Соборності України на Личакові вшанували пам'ять Героїв

Автор: admin2 от 22-01-2020, 14:19

У День Соборності України на Личакові вшанували пам'ять ГероївСьогодні, 22 січня з нагоди Дня Соборності України на Личаківському цвинтарі у Львові урочисто вшанували пам'ять полеглих Героїв.

На Личакові зібрались представники громадськості, духовенства та керівництво Львівщини. Зокрема, були присутні перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, заступники голови Юрій Холод, Тарас Грень, керівник апарату ЛОДА Маріанна Вільшинська.

Керівництво області спільно із громадськістю віддали шану українцям на полі почесних поховань № 67...

Оголошення

Автор: admin2 от 22-01-2020, 12:36

Згідно Порядку видачі ваучерів, для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 із змінами в Перелік професій, спеціальностей, за якими може бути виданий ваучер, включені:

  • Водій тролейбуса;

  • Електрогазозварник;

  • Тракторист-машиніст с/г виробництва.

Навчання за вказаними професіями відбувається відповідно до графіку організації профнавчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Стан розбудови соціальної інфраструктури на Львівщині розглянули під час селектора із Прем’єром

Автор: admin2 от 22-01-2020, 09:02

Стан розбудови соціальної інфраструктури на Львівщині розглянули під час селектора із Прем’єромУ всіх регіонах України мають запрацювати сто нових шкіл,  сто садочків та сто стадіонів. Перелік об’єктів мають сформувати найближчим часом на основі перспективного плану кожної області.

Про це сьогодні, 21 січня, йшлося під час селекторної наради із Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

За словами очільника Уряду нові об’єкти мають відкриватись у спроможних громадах, а роботи мають початись якомога раніше...

Василь Лозинський зустрівся із очільниками об’єднаних територіальних громад

Автор: admin2 от 21-01-2020, 15:42

Василь Лозинський зустрівся із очільниками об’єднаних територіальних громадСьогодні, 21 січня під час наради з головами об’єднаних територіальних громад області, підбили попередні підсумки виконання місцевих бюджетів за 2019 рік та деякі бюджетні показники на 2020 рік, а також обговорили питання дорожнього господарства та медицини.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський порушив питання співфінансування видатків внаслідок відсутності у бюджетах громад вільних коштів, а також наголосив на важливості спільно окреслити завдання та напрацювати механізми для подальшої реалізації проектів...

У районі проведуть комісійне обстеження харчоблоків

Автор: admin2 от 21-01-2020, 12:52

У районі проведуть комісійне обстеження харчоблоківСьогодні, 21 січня у першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби відбулася робоча нарада за участю керівника районного управління Держпродспоживслужби Володимира Біласа, заступника голови Володимира Ханаса та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді йшлося про проведення невідкладних заходів для запобігання харчовим отруєнням у закладах громадського харчування, кафе, ресторанах та шкільних їдальнях на території району. За підсумками наради вирішено у найкоротші терміни провести комісійні обстеження закладів громадського харчування та харчоблоків навчальних закладів.

Упродовж 2019 року лісівники Львівщини збудували та відновили майже 36 км лісових доріг

Автор: admin2 от 21-01-2020, 12:15

Упродовж 2019 року лісівники Львівщини збудували та відновили майже 36 км лісових дорігОснову сталого розвитку лісового господарства, раціонального і екологічно безпечного використання природних ресурсів складає збалансована мережа лісових доріг.

Відсутність раціональної мережі лісових доріг гальмує застосування підприємствами лісового господарства передових екологобезпечних технологій, впровадження нової сучасної техніки, приводить до зниження якості лісогосподарських робіт та лісозаготівельного виробництва.

Потреба розширення лісотранспортної мережі, на сьо годнішній день є актуальною у всіх лісогосподарських підприємствах і, особливо, у підприємствах які знаходяться в Карпатському регіоні...

 

Пам’ятка для керівників та працівників підприємств громадського харчування

Автор: admin2 от 21-01-2020, 10:46

Пам’ятка для керівників та працівників підприємств громадського харчуванняВ зв'язку із зростанням рівня захворюваності на гострі кишкових інфекції та з метою запобігання спалахів гострих кишкових захворювань та харчових отруєнь, пов'язаних з об'єктами громадського харчування при проведені масових заходів (весілля, хрестини, поминальний обід тощо), керівники цих підприємств зобов'язані:

1. Обов'язково мати на підприємстві та дотримуватись вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».При цьому звернути увагу на такі моменти:..

Львівська ОДА оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації

Автор: admin2 от 20-01-2020, 16:59

Львівська ОДА оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформаціїДепартамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації для дітей та юнацтва, інвалідів, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua