porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Сьогодні Україна вшановує пам'ять жертв операції "Вісла"

Автор: admin2 от Сьогодні, 09:38

Сьогодні Україна вшановує пам'ять жертв операції "Вісла"Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Олега Синютки сьогодні на території Львівщини оголошено День жалоби за жертвами операції "Вісла". У зв'язку з цим на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій повинні бути приспущені Державні Прапори України з чорними стрічками.

Сьогодні також обмежене проведення розважальних заходів, програм на радіо та телебаченні.

О 21.00 год. на території області - хвилина мовчання та церковний передзвін. В цей же час відбудеться загальнообласна акція «Свіча пам’яті», до якої просять долучитися всіх мешканців, щоб у кожному вікні горіла свічка пам'яті жертв операції “Вісла”. 

Львівське училище фізичної культури – найкращий спеціалізований спортивний заклад в Україні

Автор: admin1 от Сьогодні, 09:56

Львівське училище фізичної культури – найкращий спеціалізований спортивний заклад в УкраїніЦими днями Міністерство молоді та спорту України підвело підсумки діяльності спортивних об’єктів в Україні у 2016 році.Серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю Львівське училище фізичної культури (директор Степан Родак) стало найкращим в Україні. Львівське училище фізичної культури, набравши 62 542 очки, випередило Харківське державне вище училище фізичної культури № 1 (60 773 очки, 2 місце) та столичний Олімпійський коледж імені Івана Піддубного (58 441 очко, 3 місце).
Найвагоміший результат для рейтингу Львівського УФК принесли відділення кульової стрільби, вільної боротьби, велосипедного спорту, санного спорту...

У Львівській ОДА представників районів і громад навчали правилам комунікації

Автор: admin2 от Учора, 17:59

У Львівській ОДА представників районів і громад навчали правилам комунікаціїУ вівторок, 25 квітня, у Львівській ОДА відбувся семінар «Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості» першого модуля навчань «Взаємодія задля перемоги». Учасниками навчань стали 35 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

"Представники районів та громад ознайомились із правилами взаємодії в громаді:  рівні, інструменти, кращі практики, - розповідає директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Поліна Лі. – Зокрема, учасники мали змогу пізнати ширше питання комунікації в сучасному світі та її інструменти...

Дуже хотів би, аби усі фермерські господарства України були такої якості, як ця сімейна ферма, - Тарас Кутовий про ФГ "Шеврет" на Львівщині

Автор: admin2 от Учора, 17:28

Дуже хотів би, аби усі фермерські господарства України були такої якості, як ця сімейна ферма, - Тарас Кутовий про ФГ "Шеврет" на ЛьвівщиніСьогодні, 27 квітня, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий та голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянули роботу фермерського господарства "Шеврет", що у с. Дмитровичі на Мостищині.

“Дуже хотів би, аби усі фермерські господарства України були такої якості, як ця сімейна ферма, що при цьому оснащена сучасною технікою, - наголосив Тарас Кутовий. - Власники мультиплікують увесь свій досвід та знання, здобуті в Європі, на власному господарстві. Важливою є також органічна складова на малих фермерських господарств. Це одне із пріоритетних завдань Міністерства. Також сподіваюсь, що Львівщина ділитиметься своїми здобутками у галузі з іншими регіонами України”...

Стартував найбільший у Східній Європі агрофорум "АГРОПОРТ Захід Львів 2017"

Автор: admin1 от Учора, 14:22

Стартував найбільший у Східній Європі агрофорум "АГРОПОРТ Захід Львів 2017"Сьогодні, 27 квітня, у Львові, на території аеропорту "Львів", стартував триденний Міжнародний форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Захід Львів 2017". Він зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.
Участь у заході взяли Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, голова Львівської ОДА Олег Синютка, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз та арговиробники.

Неукладений трудовий договір – соціально незахищений працівник. Як правильно приймати працівників на роботу?

Автор: admin1 от Учора, 12:35

Неукладений трудовий договір – соціально  незахищений працівник. Як правильно приймати працівників на роботу?ГУ Держпраці наголошує, що лише офіційно працевлаштований працівник має право на усі гарантії, які передбачені Кодексом законів про працю України. Погоджуючись працювати неоформленими, працівники до кінця не усвідомлюють, що вони залишаються соціально незахищеними. Неоформлені працівники  втрачають право на соціальне страхування, оскільки з їхньої зарплати не сплачуються страхові внески. У випадку хвороби такі працівники  втрачають право на отримання допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Також слід зазначити, що неоформленим працівникам  робота не зараховується в стаж для отримання пенсії, вони позбавляються права на пільгову пенсію.

Триває прийом заявок на конкурс від Міністерства молоді та спорту України

Автор: admin2 от Учора, 10:51

Триває прийом заявок на конкурс від Міністерства молоді та спорту УкраїниМіністерство молоді та спорту України оголосило конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань:

  • Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді.
  • Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді...

Молодь запрошують до Польщі на етновишкіл

Автор: admin2 от Учора, 10:30

Молодь запрошують до Польщі на етновишкілУпродовж 30 квітня - 2 травня в селищі Мокре Сяноцького повіту Підкарпатського воєводства Республіки Польща, МГО «Вирій» спільно з громадою села проведуть етновишкіл «Традиції святкування Великодня в культурі надсянців, бойків і лемків».

Основна мета заходу - сприяння інтеграції молодих українців з України та Польщі, поглиблення знань про традиції святкування Великодня серед різних українських етнографічних груп.

Організатори підготують та проведуть серію тематичних майстер-класів з писанкарства, народного малярства, серію пізнавальних гутірок про історію, культуру та традиції українців, які заселяли ті терени...

У Львові відбудеться унікальний фестиваль у сфері розвитку інституту сім'ї

Автор: admin2 от Учора, 10:25

У Львові відбудеться унікальний фестиваль у сфері розвитку інституту сім'ї1-2 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї в НУ «Львівська політехніка» (корпус №4) на вул. Митрополита Андрея, 3 відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків».

Протягом двох днів в межах фестивалю відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування. Психологи, священики, сімейні консультанти, лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами...

«Взаємодія задля перемоги»: тривають модульні навчання

Автор: admin2 от Учора, 09:15

«Взаємодія задля перемоги»: тривають модульні навчанняУ межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році розпочався ряд модульних навчань «Взаємодія задля перемоги», кожне з яких містить по одному семінару з управління проектами та їх реалізації.

«Взаємодія задля перемоги» - це спільні тренінги для представників громадськості, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Основним завданням проекту є побудова ефективної взаємодії між місцевими органами влади та інститутами громадянського суспільства. У період децентралізації влади на місцях, залучення громадськості до проектної роботи є важливим кроком до налагодження довіри громадськості до влади...

У Дрогобичі вшанували учасників ліквідації катастрофи на ЧАЕС

Автор: admin1 от 26-04-2017, 16:58

У Дрогобичі вшанували учасників ліквідації катастрофи на ЧАЕССьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 31 рік тому. Жахливі наслідки аварії на ЧАЕС 1986 року гостро відчуваються і понині. Біля меморіального знаку учасникам ліквідації, що встановлений поблизу Дрогобицької пожежної частини, пам’ять тих, хто загинув під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції, прийшли вшанувати представники громадськості, учасники та постраждалі внаслідок Чорнобильської трагедії, керівництво міста та району, небайдужі мешканці.

Символічно, що цей знак знаходиться біля пожежної частини, адже пожежники були першими, хто того...

На Львівщині запрацював перший центр у сфері захисту прав інтелектуальної власності

Автор: admin2 от 26-04-2017, 16:28

На Львівщині запрацював перший центр у сфері захисту прав інтелектуальної власностіСьогодні, 26 квітня, у Львівській ОДА відкрили перший в Україні Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

«Це символічно, що сьогоднішній захід відбувається  у Міжнародний день інтелектуальної власності. Ми повинні показувати приклад, особливо коли претендуємо на те, щоб запроваджувати в Україні європейські стандарти і питання інтелектуальної власності є особливо важливими. Таким відкриттям ми демонструємо приклад для європейських країн», - наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка...

На Львівщині вшанували героїв та жертв Чорнобильської трагедії

Автор: admin1 от 26-04-2017, 15:30

На Львівщині вшанували героїв та жертв Чорнобильської трагедіїУ середу, 26 квітня, біля пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля" у Львові відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи.
У межах заходів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус спільно із представниками міської ради та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля".
"Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, хто пожертвував собою, захищаючи від атомного лиха не лише Україну, а й увесь світ.

У лісі між Монастирем-Лішнянським та Медвежою заклали новий дубовий гай

Автор: admin2 от 26-04-2017, 15:18

У лісі між Монастирем-Лішнянським та Медвежою заклали новий дубовий гайВчора на Дрогобиччині відбулася символічна акція з відновлення лісу. На місці минулорічної суцільної санітарної вирубки були посаджені молоді деревця. Разом з працівниками Лішнянського лісництва дерева садили голова райдержадміністрації Володимир Шутко, керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, колишній очільник ОДПІ, а тепер обласний посадовець та політичний діяч Юрій Гринів, парох с.Медвежа та капелан райдержадміністрації о.Михайло Коліщак, представники громади Монастиря-Лішнянського.

Саджанцями дуба звичайного було засаджено територію площею 1, 4 га.

Львівщину туристичну представили на Одеському Міжнародному туристичному тижні

Автор: admin1 от 26-04-2017, 14:26

Львівщину туристичну представили на Одеському Міжнародному туристичному тижні26-27 квітня 2017 року в межах Міжнародного туристичного тижня в Одесі відбувається чергове засідання Ради туристичних міст і регіонів. Львівщину представив перший заступник голови Львівської ОДА – Ростислав Замлинський.
«На сьогодні Львівщина входить у ТОП-3 туристичних дестинацій України. І вже декілька років поспіль тримає позицію лідера серед областей, які українці обирають для відпочинку. Обласна державна адміністрація в активній співпраці із туристичним бізнесом проводить активну промо-кампанію для ЗМІ та туристичного бізнесу України та іноземних країн, аби розвинути й популяризувати туристичну дестинацію «Львівщина» - зазначив Ростислав Замлинський.

Запрошуємо на академію «Операція «Вісла» - трагедія українського народу»

Автор: admin1 от 26-04-2017, 12:50

Запрошуємо на академію «Операція «Вісла» - трагедія українського народу»В п’ятницю, 28 квітня, в сесійній залі Дрогобицької районної ради, вулиця 22 Січня, 37 відбудеться академія приурочена 70-ій річниці виселення українців з рідних земель: «Операція «Вісла» - трагедія українського народу». В програмі лекція Володимира Ханаса про ті трагічні дні, виступи художніх колективів району, перегляд фільму.

28 квітня 1947 року почалася операція польського комуністичного режиму проти етнічних українців. Операція «Вісла» полягала в насильницькій депортації понад 140 тисяч українців з Лемківщини, Надсяння, Підляшшя і Холмщини.

Ізраїльські журналісти вивчають туристичний потенціал Львівщини

Автор: admin2 от 26-04-2017, 12:46

Ізраїльські журналісти вивчають туристичний потенціал ЛьвівщиниСьогодні, 26 квітня, у Львівському національному університеті ім. Івана Франка голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією ізраїльських журналістів. У межах промо-туру Львівщиною упродовж кількох днів вони вивчали туристичні та курортні можливості нашої області.

"Я б дуже хотів, аби ви переконалися, що українці дуже бережно ставляться до традицій інших народів та бережуть їх історичну спадщину, - наголосив Олег Синютка. - Відтак будемо раді бачити на Львівщині кожного, хто захоче ознайомитися із історичною спадщиною нашої держави чи традиціями своїх предків або просто відпочити на території нашої області. Сподіваюсь, Львівщина подарує вам багато вражень"...

Тиждень імунізації: лікарі Львівщини показали приклад і зробили щеплення

Автор: admin2 от 26-04-2017, 12:43

Тиждень імунізації: лікарі Львівщини показали приклад і зробили щепленняНа Львівщині триває Тиждень імунізації, у межах якого лікарі обласної інфекційної лікарні, аби показати приклад пацієнтам та  наголосити на наскільки важлива вакцинація не лише в дитячому, а й в дорослому віці – упродовж тижня робитимуть щеплення проти дифтерії та правцю.

«Проведення Тижня покликане привернути увагу громадськості до імунізації, як одного з головних профілактичних заходів, що дозволяють уберегти людство від інфекційних захворювань. ВООЗ рекомендує сім'ям обов'язково вакцинувати дітей проти смертоносних хвороб. Кількість дітей, які своєчасно отримують вакцину,.. 

У п'ятницю стартує "Форум співпраці та партнерства"

Автор: admin2 от 26-04-2017, 12:17

У п'ятницю стартує "Форум співпраці та партнерства"У п'ятницю, 28 квітня, у Музейно-культурному комплексі «Львіварня» відбудеться «Форум співпраці та партнерства», який передбачає створення платформи для комунікації та діалогу між органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, неурядовим, громадськими організаціями, міжнародними організаціями, фондами та донорами.

Програма Форуму передбачає проведення трьох секцій, з яких перша - «Міжнародна допомога та проекти – чому, для кого, результати» передбачає розгляд міжнародної допомоги як інструменту інтеграції міжнародного досвіду у практичних проектах регіонального розвитку...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.