Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

28 квітня – Всесвітній день безпеки та гігієни праці

Автор: admin1 от Учора, 17:48

28 квітня – Всесвітній день безпеки та гігієни праці28 квітня відповідно до Указу Президента України відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

«Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці – це стратегічне завдання, яке стоїть перед  державою і бізнесом.

З огляду на зобов’язання, взяті нашою країною відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом...

Аграрії Львівщини нарощують темпи виробництва сільськогосподарської продукції

Автор: admin1 от Учора, 16:36

Аграрії Львівщини нарощують темпи виробництва сільськогосподарської продукціїПротягом  січня-березня 2019 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області порівняно з січнем-березнем 2018 року зріс на 12,6%.  Сільськогосподарські підприємства наростили обсяги виробленої продукції на 29,5%. Збільшення обсягів валового виробництва відбулось за рахунок збільшення обсягів вирощування сільськогосподарських тварин, зокрема, свиней на 44,6%, птиці свійської на 14,3%. Збільшено обсяги виробництва молока на 0,4 тис. тонн, виробництва м’яса в живій вазі на 6,2 тис.тонн. Відтак, поголів’я свиней станом на 1 квітня 2019 року становить 283,6 тис.голів, що більше до відповідної дати попереднього року на 57,7 тис.гол, або 25,5%...

Президент підпише Закон про мову, щойно він надійде з Верховної Ради

Автор: admin1 от Учора, 15:45

Президент підпише Закон про мову, щойно він надійде з Верховної РадиПрезидент України Петро Порошенко підпише Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної», щойно документ надійде з Верховної Ради.

«Підпишу закон, щойно він надійде мені на підпис. Зауважте, що ухвалення закону ми свідомо винесли за рамки виборчої кампанії, бо насправді він не про вибори. Він про мову. Про нашу українську мову», - сказав Глава держави у коментарі щодо ухвалення цього документа. Петро Порошенко нагадав, що робота над Законом тривала кілька років і за цей час «з нього прибрали і каральні інспекції, і структури, які би могли тиснути на бізнес». ВІДЕО

Розвиток тваринництва на Львівщині - у центрі наради із представниками районів

Автор: admin1 от Учора, 14:05

Розвиток тваринництва на Львівщині - у центрі наради із представниками районівСьогодні, 25 квітня, заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів зустрівся із представниками районних держадміністрацій, аби обговорити стан та перспективи розвитку тваринництва на Львівщині. В межах зустрічі присутніх ознайомили із ситуацією в регіоні із кількістю поголів’я молодняка великої рогатої худоби та рівнем охоплення державною дотацією.

У 2019 році з держаного бюджету по Україні на виплату  фізичним особам дотації за утримання молодняка ВРХ виділено кошти в сумі 700,0 млн. гривень.

Відповідно до постанови КМУ від 07.02.2018 №107 (у новій редакції), дотація надається фізичним особам за молодняк ВРХ, який

Верховна Рада ухвалила закон про українську мову

Автор: admin2 от Учора, 11:47

Верховна Рада ухвалила закон про українську мовуСьогодні, 25 квітня Верховна Рада підтримала законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Як повідомляє офіційни сайт ВРУ, Закон підтримали 278 голосами. Голос "проти" віддали 38 парламентарів. Семеро утрималися.

На засідання Парламенту перед голосуванням прийшли колишній президент Віктор Ющенко та Святійший Патріарх Філарет...

Агропромисловий розвиток: Львівщина активізує співпрацю з Королівством Марокко

Автор: admin1 от Учора, 10:57

Агропромисловий розвиток: Львівщина активізує співпрацю з Королівством МароккоCьогодні, 25 квітня,  заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів зустрівся з представниками компаній «Feed and Food Additifs» та FISA Marocco з Королівства Марокко. Роман Филипів ознайомив делегацію із економічним розвитком області, зокрема акцентував увагу на діяльності Служб експортера та інвестора.

“Починаючи з 2015 року, Львівщина постійно демонструє зростання обсягів промислового та сільськогосподарського виробництва. Початок 2019 показує позитивну економічну динаміку, за результатами трьох місяців приріс експорту на рівні 20%, імпорту – 10 %, сільське господарство – 12%.

Майже 430 млн. грн. «теплих кредитів» видано на підвищення енергоефективності житла у цьому році

Автор: admin1 от Учора, 10:42

Майже 430 млн. грн. «теплих кредитів» видано на підвищення енергоефективності житла у цьому роціУ розпал весни попит на «теплі кредити» набирає обертів.

За минулий тиждень українські сім’ї залучили більше 80 млн грн. «теплих кредитів» через державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк.

Зокрема, за тиждень видано: 56 млн грн. – на утеплення приватних будинків; 23 млн грн. – для ОСББ; 2,5 млн грн. – на твердопаливні котли.

Лише із початку кредитування у ц.р. понад 260 ОСББ вже встигли стати учасниками програми та залучити понад 80 млн грн. на енергозберігаючі заходи.

Відбулася чергова сесія районної ради

Автор: admin2 от Учора, 09:17

Відбулася чергова сесія районної радиВчора, 24 квітня голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич взяв участь у пленарному засіданні сесії районної ради.

Розглядалися питання: про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та про внесення змін до бюджету, про стан автопасажирських перевезень на території Дрогобицького району, про виконання Комплексної програми енергозбереження в бюджетних установах Дрогобицького району на 2015-2018 роки та затвердження відповідної програми на наступні роки, про хід виконання екологічної Програми Дрогобицького району на 2018-2019 роки та програми охорони, захисту та відтворення лісів...

 

В Антарктиді розгорнули прапор Львівщини

Автор: admin1 от Учора, 09:09

В Антарктиді розгорнули прапор Львівщини  Керівник 24-ої української експедиції, львів’янин Ігор Дикий спільно із іншими полярниками розгорнули прапор Львівщини в Антарктиді.

“Отримав приємну звістку від полярника Ігоря Дикого - прапор Львівщини розгорнули в Антарктиді”, - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Екпедиція в Антарктиду розпочалась у другій половині березня і триватиме 12 місяців.

Нагадаємо, Національний Антарктичний Науковий Центр отримав рекордну кількість заявок від охочих працювати наступний цілий рік на станції “Академік Вернадський”.

Підбузький геріатричний пансіонат отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики

Автор: admin1 от 24-04-2019, 17:31

Підбузький геріатричний пансіонат отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практикиУ Львівській області в інтернатних установах системи соціального захисту населення перебуває 1745 мешканців. З метою надання медичної допомоги, керівниками закладів виготовляється ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Сьогодні, 24 квітня, комунальний заклад Львівської обласної ради "Підбузький геріатричний пансіонат" отримав ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, терапія, хірургія; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: сестринська справа...

Ветеранам війни виплатили щорічну разову грошову допомогу

Автор: admin1 от 24-04-2019, 17:24

Ветеранам війни виплатили щорічну разову грошову допомогуУправлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації у 2019 році забезпечено виплату ветеранам війни щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

На сьогоднішній день профінансовано виплату такої допомоги 1 756 одержувачам на загальну суму 1 572,1 тис.грн., в т.ч.: 25 – інвалідам війни  І гр. на суму - 96 250 грн., 15 – інвалідам війни ІІ гр. на суму - 51 000 грн., 38 – інвалідам війни ІІІ гр. на суму - 112 100 грн., 501 – учасникі бойових дій на суму – 644 910 грн.

Німецькі студенти ознайомились із державним управлінням України

Автор: admin1 от 24-04-2019, 16:39

Німецькі студенти ознайомились із державним управлінням УкраїниСьогодні, 24 квітня, у Львівській ОДА відбулась зустріч із студентами Вищої школи публічного управління та права Федеральної землі Саксонія, Федеративної Республіки Німеччина. 

В межах зустрічі обмінялись досвідом, ознайомили студентів з системою державного управління в Україні, розповіли про роботу департаменту та основні досягнення Львівської області за останні 5 років, зокрема реалізацію реформ,створення позитивного іміджу регіону та сприяливого інвестиційного клімату. 

Окрім того наголосили, що Львівська область є безпечним регіоном для ведення бізнесу і розвитку туризму.

На Львівщині стартував соціальний проект протидії булінгу «Приймаємо виклик!»

Автор: admin1 от 24-04-2019, 14:47

На Львівщині стартував соціальний проект протидії булінгу «Приймаємо виклик!»Сьогодні, 24 квітня, під час урочистого відкриття чемпіонату України з регбі, відбулося представлення соціального проекту протидії булінгу «Приймаємо виклик». Ця інформаційна кампанія скерована на привернення уваги та запобігання проявам булінгу в учнівському середовищі. Також на створення ефективної системи профілактики негативних тенденцій серед підлітків шляхом формування позитивного досвіду проведення вільного часу.

Серед пріоритетних завдань - успішна соціалізація підлітків у суспільстві, що стали жертвами булінгу. «СтопБулінг через спорт - це чудова ініціатива, яка може відволікти дитину від негативу і дати їй мотивацію. 

МІП презентувало комунікаційну кампанію «Твоя професія - твій вибір»

Автор: admin1 от 24-04-2019, 12:04

МІП презентувало комунікаційну кампанію «Твоя професія - твій вибір»23 квітня 2019 року прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція, присвячена презентації комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики «Твоя професія - твій вибір». Кампанія складається з п’яти відеороликів, які будуть запропоновані для демонстрації у якості соціальної реклами на телеканалах, у кінотеатрах та в мережі інтернет. Під час презентації буде представлено серію відеороликів про гендерну рівність, впровадження рівності в оплаті праці та протидію стереотипам в професійній діяльності. Серія відеороликів відзнята на підтримку Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період  до 2021 року.

Великдень для Героїв: на Львівщині випікають паски для Захисників України

Автор: admin1 от 24-04-2019, 11:38

Великдень для Героїв: на Львівщині випікають паски для Захисників УкраїниСьогодні, 24 квітня, стартувала акція «Великдень для Героїв». У межах заходу родини Героїв Небесної Сотні випікають паски для Захисників України та малюють писанки. До акції долучилась директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк. “Сьогодні дуже світлий день і я маю велику честь бути присутньою разом з родинами Героїв Небесної Сотні. Це чудова нагода, коли ми можемо бути разом не лише у біді, але й у приємних та натхненних моментах життя. Ми є разом духовно, емоційно і якщо ми будемо триматися купи, то усе буде Україна”, - зазначила Наталія Кузяк. Окрім родин, участь у випіканні пасок взяв український співак Павло Табаков.


В області триває Міжнародна конференція щодо ефективного управління земельними ресурсами

Автор: admin2 от 23-04-2019, 15:48

В області триває Міжнародна конференція щодо ефективного управління земельними ресурсамиСьогодні, 23 квітня стартувала Міжнародна конференція «Ефективне управління земельними ресурсами як передумова розвитку України».

Участь у конференції взяла в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, заступник міністра юстиції України Ірина Садовська, керівник програм Світового банку з питань інфраструктури та сталого розвитку в Україні, Білорусії та Молдові, Європі та Центральній Азії Ель-Хіфнаві Баер та ін.

«Сьогоднішній захід – це продовження того проекту, який ми реалізовуємо спільно зі Світовим банком...

Представники трьох областей обмінялись думками щодо реформи децентралізації

Автор: admin2 от 23-04-2019, 12:11

Представники трьох областей обмінялись думками щодо реформи децентралізаціїСьогодні, 23 квітня відбувся круглий стіл “Формування нового районного поділу західного регіону України”. Метою цього заходу є обговорення моделі нового районного поділу у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях.

Участь у круглому столі взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

«Що більше ми про це говоритимемо, те якісніші напрацювання будемо мати. Перший перспективний план був зроблений з великими зусиллями. Найближчим часом буде завершено процес формування нового перспективний плану. Рефорама децентралізації триватиме в межах кількох років. У формуванні нових ОТГ активну участь бере центр розвитку місцевого самоврядування. Питання територіального реформування цікавлять усіх мешканців...

Тренінг для осіб з інвалідністю

Автор: admin1 от 23-04-2019, 09:21

Тренінг для осіб з інвалідністю22 квітня у Дрогобицькому МРЦЗ  відбувся тренінг на тему: «Адаптація людей з особливими потребами в сучасних умовах». Метою тренінгу було надання психологічної підтримки особам з інвалідністю.

Під час заходу доцент, завідувач кафедри практичної психології Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Валентина Стець розглянула такі питання: соціально-психологічні особливості процесу адаптації осіб з інвалідністю, фактори, які впливають на процес адаптації, навички формування активної життєвої позиції. Тренер наголосила, що важливо вміти знаходити внутрішній потенціал та формувати поведінку відповідно до своїх... 

Екологи організували зустріч зі студентами Львівщини

Автор: admin1 от 22-04-2019, 17:15

Екологи організували зустріч зі студентами ЛьвівщиниСьогодні, 22 квітня, представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації та Державної екологічної інспекції у Львівській області зустрілись зі студентами екологічних спеціальностей Національного університету “Львівська політехніка”.

Під час зустрічі заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Максим Василишин ознайомив студентів з основними засадами державної екологічної політики та окреслив перспективи та плани, які спрямовані  на розвиток Львівщини. Окрім цього, розповів  про напрями роботи Департаменту.

На Львівщині завершилась акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Автор: admin1 от 22-04-2019, 16:23

На Львівщині завершилась акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»20 квітня – у «День довкілля» добігла до кінця всеукраїнська Акція Держлісагентства України «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Завдяки сприятливим погодним умовам на території всіх державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ акція пройшла активно та  відбулось багато заходів з посадки лісу, озеленення та благоустрою територій, а також проведено різноманітні конкурси та ознайомчо-пізнавальні заходи з учнівською молоддю.

Так, учасниками заходів: висаджено лісів на площі понад 830 га, у тому числі більше 120 га за участі представників влади, громадськості, учнівської молоді та... 

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube