Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Семінар «Впровадження системи енергоменеджменту» відбувся в Дрогобицькій РДА

Автор: admin1 от 20-10-2017, 16:41

Семінар «Впровадження системи енергоменеджменту»  відбувся в Дрогобицькій РДАПід час навчального семінару «Впровадження системи енергоменеджменту», що відбувся сьогодні 20 жовтня в Дрогобицькій райдержадміністрації, було представлено моніторинг системи енергетичних ресурсів із використанням програмного забезпечення uMuni, методичні рекомендації для масштабного впровадження енергоменеджменту в соціальних закладах. Зі вступним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Він також представив начальника відділу з питань енергоменеджменту департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Іванну Гаврилко, яка ознайомила учасників семінару з ефективним управлінням енергетичними ресурсами за допомогою платформи uMuni, що покликана допомагати у цьому.

Розпочалась акредитація ЗМІ на XVІI Економічний форум у Львові

Автор: admin1 от 20-10-2017, 16:00

Розпочалась акредитація ЗМІ на XVІI Економічний форум у ЛьвовіВже наступного тижня у Львові відбудеться найважливіша подія року в економічному житті Західної України. Два дні, 26 та 27 жовтня, Львів прийматиме традиційний Міжнародний економічний форум. Цьогоріч цей представницький захід відбудеться вже в сімнадцяте та матиме назву «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні». Кожного разу Форум приємно дивує учасників, зацікавлює все більше представників бізнесу з України та закордону. Не буде винятковим і 2017-ий рік. В основі XVІI Економічного форуму будуть дієві реформи в контексті розвитку економічного потенціалу, боротьби з корупцією, сприятливого і безпечного інвестиційного клімату.

Львівщину представили на Міжнародній виставці охорони навколишнього середовища POL-ECO-SYSTEM

Автор: admin1 от 20-10-2017, 15:40

Львівщину представили на Міжнародній виставці охорони навколишнього середовища POL-ECO-SYSTEMДиректор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Руслан Гречаник відвідав Міжнародну виставку охорони навколишнього середовища POL-ECO-SYSTEM.
У межах виставки відбулася панельна дискусія щодо перспектив транскордонного співробітництва з Україною у сфері управління водними ресурсами та очищення стічних вод. Міжнародна виставка охорони навколишнього середовища відбувалась у м. Познань (Республіка Польща) впродовж 17-19 жовтня.
У обговоренні взяли участь також представники Національного Фонду Охорони Природнього Навколишнього Середовища та Водного господарства Республіки Польща.

Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах Дрогобиччини

Автор: admin1 от 20-10-2017, 15:31

Володимир Шутко зустрівся з учителями Луганщини, які два тижні будуть працювати в школах ДрогобиччиниУ рамках проекту «Схід і Захід разом» у Львівську область приїхали більше півсотні викладачів із Луганщини. Упродовж двох тижнів вони будуть вести уроки у навчальних закладах та обмінюватися досвідом із колегами. Двоє з них приїхали в Дрогобицький район. Це – Світлана Корсунь, заступник директора з навчально-виховної роботи початкових класів Кремінської школи-гімназії Кремінської районної ради Луганської області, та Юрій Гашков, учитель інформатики Кремінської загальноосвітньої школи №2 Кремінської районної ради Луганської області. Сьогодні, 20 жовтня, вони зустрілися з головою Дрогобицької райдержадміністрації Володимиром Шутком, керівником апарату райдержадміністрації Русланом Щербою, начальником відділу освіти Іваном Стецком.

Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОД

Автор: admin1 от 20-10-2017, 15:18

Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДЛьвівська ОДА продовжує щотижнево інформувати про основні події та досягнення в області у форматі інфографіки.
Графічний звіт містить ключові факти та цифри із різних сфер суспільного життя.
Нагадаємо, таку ініціативу у лютому започаткували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Старт осінньої лісокультурної компанії на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 20-10-2017, 14:11

Старт осінньої лісокультурної компанії на Дрогобиччині18 жовтня у Дрогобицькому дочірньому підприємстві «Галсільліс» провели садіння лісових культур.
У створенні нових насаджень взяли участь депутати Львівської обласної ради, керівництво Дрогобицької райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, керівництво та працівники біржі «Галконтракт», голова асоціації деревообробників Львівщини та керівництво ОКС ЛГП «Галсільліс». На території підприємства, яке займає переважно рівнинну територію, було висаджено саджанці дуба звичайного у кількості 3 тис. штук та супутніх порід згідно запроектованого складу. «Вирощування лісу – багаторічна та клопітка праця. Для створення лісових насаджень підприємства ОКС ЛГП «Галсільліс» щорічно проводять заготівлю понад 10 тисяч кілограмів лісового насіння.

На Львівщині вшанують жертв операції «Захід»

Автор: admin1 от 20-10-2017, 12:12

На Львівщині вшанують жертв операції «Захід»У суботу, 21 жовтня, відбудуться урочистості із вшанування пам’яті українців, яких примусово виселили на каторжні роботи у Сибір.
Цього дня в усіх храмах Львівщини відслужать поминальні Богослужіння за жертвами операції «Захід», а біля пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів (пл. Шашкевича) відбудеться громадське віче.
Операція «Захід» – примусове виселення населення із Західної України, проведене 21 жовтня 1947року. Головним завданням операції було послабити український визвольний рух. Протягом доби виселили 26 644 родини, загалом 76 192 особи.

У Дрогобичі трьом сиротам подарували нові квартири

Автор: admin1 от 20-10-2017, 11:16

У Дрогобичі трьом сиротам подарували нові квартириУ четвер, 19 жовтня, двом дрогобиччанам: особі з числа дітей-сиріт Володимиру, особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування Михайлові і його молодшому братові — дитині, позбавленій батьківського піклування Оресту-Юліану, вручили ключі від нових квартир. Вручення відбулося у нових помешканнях у місті Дрогобичі. Оскільки Володимир перебуває закордоном, то ключі від помешкання вручили його дружині Оксані.
Вручити ключі та привітати власників нових помешкань завітали заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук та начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.

Прес-тур: на Львівщину прибули журналісти з Австрії

Автор: admin1 от 20-10-2017, 10:39

Прес-тур: на Львівщину прибули журналісти з АвстріїНа Львівщину прибули журналісти провідних ЗМІ Австрії. Сьогодні вони зустрілись з керівництвом Львівської облдержадміністрації, після чого вирушать на ознайомчу екскурсію.
На зустрічі обговорили питання співпраці, гостей також ознайомили з інвестиційним потенціалом та кращими практиками децентралізації влади у об’єднаних територіальних громадах Львівської області.
«Для нас надзвичайно важливим є сьогодні ваш візит на терени Львівщини. Ми розуміємо, що проти України сьогодні ведеться війна, у тому числі інформаційна.

На Львівщині відзначили кращих представників кредитних спілок

Автор: admin1 от 20-10-2017, 09:44

На Львівщині відзначили кращих представників кредитних спілок19 жовтня, з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок, на Львівщині відзначили кращих представників сфери кредитної кооперації. Захід відбувся у Народному домі міста Стрий в межах II Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив відзнаками кращих представників кредитних спілок. 
«Мені дуже приємно, що ту справу, яку започаткував ще Митрополит Андрей Шептицький, який власне був ініціатором створення таких груп взаємодопомоги, чи в майбутньому кредитних спілок, та бачив в цьому такий рушій, який насправді міг зберегти і збудувати Україну, продовжуєте ви.

Львівщина поглиблюватиме економічну співпрацю з Німеччиною

Автор: admin1 от 19-10-2017, 16:18

Львівщина поглиблюватиме економічну співпрацю з НімеччиноюУ четвер, 19 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Райхелем.
Очільник області подякував Послу за непохитну позицію Німеччини у підтримці територіальної цілісності і незалежності України.
“Для нас дуже важливо забезпечити виконання Мінських угод і доcягти виведення окупаційних військ із сходу країни, я вдячний за гуманітарну і технічну допомогу Україні”, - зазначив Олег Синютка.

Відбулося засідання позачергової сесії Дрогобицької районної ради

Автор: admin1 от 19-10-2017, 16:00

Відбулося засідання позачергової сесії Дрогобицької районної радиУ четвер, 19 жовтня, відбулося засідання XVIII позачергової сесії Дрогобицької районної ради VII скликання, на яке було винесене одне питання про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2017 рік. Але при формуванні порядку денного голова районної ради Михайло Сікора запропонував внести на розгляд сесії звернення до керівництва держави щодо ситуації, яка склалася на руднику №2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», що й було підтримано депутатами. По першому питанню виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун. Заслухавши та обговоривши його доповідь, розглянувши подання райдержадміністрації...

Львівщина залучила понад 6,5 мільйонів євро для реалізації транскордонних проектів

Автор: admin1 от 19-10-2017, 15:13

Львівщина залучила понад 6,5 мільйонів євро для реалізації транскордонних проектівПро підсумки конкурсу проектів Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 повідомила сьогодні, 19 жовтня, під час прес-конференції заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.
Відтак, серед 17 проектів, відібраних кілька днів тому до фінансування, 10 реалізовуватиметься на території Львівської області у співпраці з партнерами з прикордонних регіонів Польщі та Білорусі.
«Той успіх, який ми привезли з собою з Мінську, це результат колосальної роботи. До фінішу дійшли усього 17 проектів, які потрапили у зону фінансування, серед них – 10 представлені з української сторони
.

На Дрогобиччині на реалізацію програми «Доступні ліки» відшкодовано майже пів мільйона гривень

Автор: admin1 от 19-10-2017, 14:57

На Дрогобиччині на реалізацію програми «Доступні ліки» відшкодовано майже пів мільйона гривеньДля реалізації Урядової програми «Доступні ліки», тобто - забезпечення для населення доступності лікарських засобів та запровадження відшкодування їх вартості станом на 1 жовтня в Дрогобицькому районі відшкодовано кошти в сумі 463 072 грн. Також на суму 47 922  грн  відшкодовано відпуск інсулінів ТзОВ «Елпіс» та ТзОВ фірма «Медфарм». Про це повідомили в Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанні. Подаємо перелік аптек, з якими в Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі укладені угоди щодо участі аптек в реалізації Урядової програми «Доступні ліки»: ФОП Кушнір «Аптека№1, МКП «Фармако», ФОП Бараняк Г.В., ТзОВ фірма «Медфарм», ПП «Медико»...

Понад 2,5 тисячі учасників та делегації із закордону – на Львівщині відбудеться XVII Міжнародний економічний форум

Автор: admin1 от 19-10-2017, 13:06

Понад 2,5 тисячі учасників та делегації із закордону – на Львівщині відбудеться XVII Міжнародний економічний форумУпродовж двох днів, 26-27 жовтня, у Львові відбудеться XVII Міжнародний економічний форум «Львівщина - локомотив промислової революції в Україні». Цьогоріч форум присвячений реформам в економіці, боротьбі з корупцією та розвитку інвестиційного клімату регіону. Про це сьогодні під час брифінгу розповів перший заступний голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.
«Тематика цьогорічного економічного форуму – це реформи в контексті розвитку економічного потенціалу, боротьби з корупцією, сприятливого і безпечного бізнес інвестиційного клімату. Упродовж цього форуму ми очікуємо більш як 2,5 тисячі учасників. Також ми очікуємо, що на цьогорічному форумі буде...

В області навчають як протидіяти всиханню соснових насаджень

Автор: admin1 от 19-10-2017, 09:15

В області навчають як протидіяти всиханню соснових насадженьДнями у «Золочівському лісгоспі» провели семінар на тему: «Всихання соснових насаджень». Учасників семінару не лише ознайомили із теорією протидії та попередження всиханню насаджень, але й наочно продемонстрували деревину пошкоджену короїдом. Навчальний семінар – один з багатьох заходів, спрямований на збереження «зелених легенів» Львівщини.
Представник підприємства «Львівлісозахист» Богдан Соколовський окреслив присутнім проблеми всихання соснових насаджень у Львівській області та в Україні та наголосив, що головними причинами всихання є засуха та стовбурні шкідники – шестизубий та верхівковий короїди.

На Львівщині відбулась акція з попередження та протидії торгівлі людьми

Автор: admin1 от 18-10-2017, 17:29

На Львівщині відбулась акція з попередження та протидії торгівлі людьмиСьогодні, 18 жовтня, до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у зоні обслуговування пунктів перетину державного кордону з Республікою Польща «Шегині», «Рава Руська», «Краківець» представники органів влади, громадських організацій та волонтери поширювали інформаційно-просвітницькі матеріали щодо протидії торгівлі людьми.
Окрім того, надавали інформаційні консультації з питань безпечного працевлаштування, навчання за кордоном, а також щодо можливостей отримати необхідну допомогу в ситуаціях, пов’язаних з торгівлею людьми громадянам України, які перетинають кордон.

У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПу

Автор: admin1 от 18-10-2017, 16:18

У Верхній Гаях відбулося відкриття відремонтованого ФАПуВ суботу, 14 жовтня, в селі Верхні Гаї окрім святкування Покрови Пресвятої Богородиці та урочистостей з нагоди 75-ої річниці від дня створення УПА та Дня захисника України відбулося ще одна подія – відкриття відремонтованого приміщення фельдшерсько-акушерського пункту. Місцевий парох освятив приміщення ФАПу, а привітати мешканців села прибули перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, керівник апарату районної ради Михайло Гук, заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук, сільський голова Верхніх Гаїв Володимир Ханас. Вони висловили слова вдячності всім небайдужим мешканцям села, які виконували роботи по зняттю старого шиферу, заміни лат, встановлення бляхи, малярні роботи.

На Львівщині відзначили Міжнародний день білої тростини

Автор: admin1 от 18-10-2017, 14:43

На Львівщині відзначили Міжнародний день білої тростиниУ середу, 18 жовтня, у приміщенні будинку культури Львівської обласної організації Українського товариства сліпих урочистим концертом і творчою виставкою відзначили Міжнародний день білої тростини. 
Заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук подякувала усім учасникам заходу за незламність духу і активну життєву позицію.
“Я вдячна вам за вашу віру у власні сили і любов, яка є між вами, об’єднує і дарує надію, що спільними зусиллями ми зможемо здолати усі труднощі”,- зазначила Оксана Стоколос - Ворончук.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube