Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

“Маємо зробити усе, щоб зберегти пам'ять про людей, які стали на захист держави”, - Олег Синютка

Автор: admin1 от Учора, 17:41

“Маємо зробити усе, щоб зберегти пам'ять про людей, які стали на захист держави”, - Олег СинюткаУ середу, 25 квітня, в Італійському дворику презентували науково-популярний журнал «Визвольна боротьба». Часопис присвячений історії українського визвольного руху від давнини до сьогодення. Участь у презентації взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.
“Маємо зробити усе, щоб зберегти пам'ять про людей, які стали на захист держави, щоб вони не розчинились в історії як безіменні. У цьому складному світі місце мають сильні, ті, хто не розмінюється на дрібниці, тому кожен повинен сумлінно займатись тим, що для себе обрав”, - зазначив Олег Синютка. Це перший випуск нового часопису «Визвольна боротьба». Видання адресоване учнівській...

Українська армія отримає високоточну зброю – Президент взяв участь у завершальних випробуваннях РК «Вільха»

Автор: admin1 от Учора, 17:03

Українська армія отримає високоточну зброю – Президент взяв участь у завершальних випробуваннях РК «Вільха»Президент Петро Порошенко на Херсонщині взяв участь у заключних вогневих випробуваннях ракетного комплексу «Вільха».
«Чому це так важливо? Не тільки тому, що українська армія нарешті отримає високоточну зброю, яка значно підвищить ефективність дій підрозділів Збройних Сил України. Це важливо і тому, що ракета «Вільха» зібрана повністю з українських комплектуючих. Нам ніхто не може перешкодити виробляти цю високоточну зброю», - наголосив Глава держави. Президент поставив завдання розпочати серійне виробництво ракети у 2018 році. Петро Порошенко також зауважив, що вперше за такий короткий термін було налагоджено виробництво нової високоточної зброї.

Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями Доброгостова

Автор: admin2 от Учора, 16:13

Вчора відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з мешканцями ДоброгостоваВ зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, представники відділу освіти, фінансового управління, ДРТМО.

Сільський голова Любомир Пасемко, присутні на зустрічі жителі серед основних проблем називали гостру необхідність ремонту дороги та потребу в будівництві громадського центру села. Якщо перша проблема в цьому році буде, в основному, вирішена, то спорудження громадського центру у зв'язку з відсутністю коштів доведеться відтермінувати.

Під час зустрічі обговорювалися також перспективи села та району в контексті медичної та освітньої реформ.

У Львівській ОДА розробляють план перспективного розвитку малої гідроенергетики області

Автор: admin1 от Учора, 15:59

У Львівській ОДА розробляють план перспективного розвитку малої гідроенергетики областіУ середу, 25 квітня, у ЛЬвівській ОДА відбулось засідання круглого столу «Перспективи розвитку малої гідроенергетики на Львівщині». Захід організовано Львівською облдержадміністрацією спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та представниками Директорату водних ресурсів та енергетики Королівства Норвегія. У межах засідання обговорили пропозиції щодо розробки планів перспективного розвитку малої гідроенергетики Львівщини та можливостей інвестування норвезьких компаній у будівництво об’єктів малої гідрогенерації у Львівській області. Як зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник, Львівщина має...

Легалізація заробітної плати є одним із резервів наповнення бюджету – із засідання робочої групи

Автор: admin1 от Учора, 14:49

Легалізація заробітної плати є одним із резервів наповнення бюджету – із засідання робочої групиСьогодні, 25 квітня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Проведено детальний аналіз досконально проаналізовано список платників-мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області, причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня, наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Також було заслухано інформацію про результати попереднього виїзного засідання.

"Аудит земель дозволить ефективніше використовувати сільськогосподарські угіддя" , - Наталія Хмиз

Автор: admin2 от Учора, 14:36

"Аудит земель дозволить ефективніше використовувати сільськогосподарські угіддя" , - Наталія ХмизЗа результатами аудиту земель, що розпочали в області наприкінці минулого серпня, сформували електронну базу даних земель в розрізі кожної сільської ради та відповідної інформації щодо форми власності усіх ділянок.

Відтак, на території Львівської області станом на 19 квітня у приватній власності перебувають 629 тисяч гектарів землі, у комунальній власності – 88,4 тисячі гектарів, іще 70 тисяч гектарів належать державі.

Про це сьогодні, 25 квітня, під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації повідомила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Наталія Хмиз...

Видатним мешканцям Львівщини вручили державні нагороди. Серед нагороджених - представники Дрогобицького району

Автор: admin2 от Учора, 14:28

Видатним мешканцям Львівщини вручили державні нагороди. Серед нагороджених - представники Дрогобицького районуДержавні нагороди сьогодні, 25 квітня, отримали представники медичної, спортивної та лісогосподарської галузі.

Відзнаки від імені Президента України вручив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відтак, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили члена громадської організації «Українська спілка інвалідів Афганістану» Ігоря Головацького, звання «Заслужений лікар України» отримали Іван Лабай, Олександр Черепанина, Леонід Іванчук та Орест Абрагамович...

На Львівщині стартував Міжнародний форум інтелектуальної власності

Автор: admin1 от Учора, 12:55

На Львівщині стартував Міжнародний форум інтелектуальної власностіСьогодні, 25 квітня, стартував Міжнародний форум інтелектуальної власності. 
Участь у відкритті заходу взяв перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.
“Дуже важливо, що саме на Львівщині збираються молоді досвідчені люди, щоб обмінюватись досвідом, яким чином впровадити ті напрацювання, які у нас є та інтегрувати їх у бізнес. Інтелектуальна власність – це дуже цінний на сьогодні нематеріальний актив, і комп’ютерні розробки, і програми різного рівня, а також розробки стартапів українцями, які потім вимірюються в серйозному еквіваленті, дуже важливо, щоб це впроваджувалося в Україні. Нам спільно творити...

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарню

Автор: admin2 от Учора, 12:40

Школярі зі Сторони відвідали еко-пекарнюНещодавно школярі 3-4 класів Сторонянської СЗШ І-ІІ ст. побували на екскурсії у с.Шегині на міні-пекарні "Еко Татко".

Учні взяли участь у майстер-класі та успішно пройшли навчання з випічки справжнього живого хліба з висівками, замішаного на сироватці, спеченого у глиняній печі на дровах. Таким чином діти дізналися, звідки береться хліб, навчилися місити тісто. Вони також зуміли самостійно напалити дров'яну піч та спекти хліб.

Після успішної праці хлопці та дівчата поласували козацьким кулішем, печеною картоплею з салом, чаєм із запашних трав...

Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністрації

Автор: admin1 от Учора, 12:36

Про відшкодування відсотків за надані кредити йшлося в райдержадміністраціїУ вівторок, 24 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання робочої групи з питань фінансування цільової Програми відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району у 2018 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів. Участь у засіданні взяли начальник відділу економіки, інвестиційної політики та торгівлі Ярослава Ковтик, спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Ірина Калічак, а також представники Дрогобицького відділення АТ «Ощадбанк», Дрогобицького відділення ПАТ АКБ «Львів», кредитної спілки «Бойківщина».

Під час засідання затверджено річний план Громадської ради

Автор: admin1 от Учора, 09:13

Під час засідання затверджено річний план Громадської ради 24 квітня, відбулось засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.
У межах зустрічі учасники порушили питання створення експертно-аналітичної групи з питань забезпечення прозорих конкурсів приватизації, а також з питань контролю, ефективності та аналізу використання бюджетних коштів.
Окрім того розглянули результати протоколу попереднього засідання.
Також присутні затвердили дату наступного засідання, а саме 3 травня.

Львівщина – серед лідерів зі створення опорних шкіл

Автор: admin2 от 24-04-2018, 17:40

Львівщина – серед лідерів зі створення опорних шкілЛьвівська область уже має 44 опорні школі, випередивши у цьому процесі Житомирську, Київську та Чернігівську області. Більше шкіл створили лише у Кіровоградській області.

Про це йшлося сьогодні під час селекторної наради щодо реформування освіти в умовах децентралізації під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Геннадій Зубко.

«На сьогодні в Україні створено 504 опорні школи, до яких доєднано 970 філій. Порівнюючи з 2016 роком, коли їх було 137, за півтора роки ми створили 367 опорних шкіл. У цьому процесі є області-лідери — найбільше опорних шкіл у Кіровоградській (66), Львівській (44),..

У Львівській ОДА триває серія семінарів у сфері закупівель з розпорядниками бюджетних коштів

Автор: admin2 от 24-04-2018, 17:33

У Львівській ОДА триває серія семінарів у сфері закупівель з розпорядниками бюджетних коштівУ квітні  в Львівській облдержадміністрації відбувається серія семінарів у сфері закупівель з розпорядниками бюджетних коштів, організованих департаментом економічної політики облдержадміністрації.

Сьогодні, 24 квітня, директор департаменту Роман Филипів відкрив другий навчальний семінар.

Відтак, Роман Филипів наголосив на практичних аспектах здійснення закупівель за бюджетні кошти.

Спеціаліст у сфері державних закупівель, агент «Prozorro» Ірина Корда провела навчальний тренінг для замовників структурних підрозділів Львівської обласної державної адміністрації...

На Львівщині вперше відбудеться Форум з охорони праці

Автор: admin1 от 24-04-2018, 17:18

На Львівщині вперше відбудеться Форум з охорони праціУ п’ятницю, 27 квітня, у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині відбудеться I Львівський форум з охорони праці. Цьогоріч Форум проходитиме під девізом «Захищене і здорове покоління». На захід запрошені науковці, роботодавці, профспілки, студентська молодь, інженери з охорони праці, кращі підприємства з охорони праці. Метою I Львівського форуму з охорони праці є привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля формування культури безпеки та гігієни праці... 

Президент: Отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом національного духу

Автор: admin1 от 24-04-2018, 16:25

Президент: Отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом національного духу«Я абсолютно переконаний, що рішення про отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію викличе величезний підйом українського національного духу. Ми маємо всі відповідально діяти для того, щоб це відбулося», - сказав Президент Петро Порошенко під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV. Президент наголосив, що у справі підтримки створення Української Помісної Православної Церкви потрібні три речі: «Єдність задля побудови незалежної суверенної Української Держави, ключовим елементом якої є Православна Церква. Друге – рішучість і боротьба за створення цієї Церкви. І третє і найголовніше – молитва до Бога, щоб Господь Бог послав нам і Помісну Церкву, і Божу Благодать».

Глава держави: Патріарх Помісної Православної Церкви буде обиратися в Україні

Автор: admin1 от 24-04-2018, 16:03

Глава держави: Патріарх Помісної Православної Церкви буде обиратися в УкраїніПрезидент Петро Порошенко наголошує, що справа українців обирати свого Патріарха. «Держава не буде визначати, хто буде Патріархом нової церкви, бо це не державна справа. Не буде ніякого «указуючого перста» - підтримайте цього, або не підтримайте цього», - сказав Глава держави під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV.
«Якщо ми не сприймаємо, щоб затверджували українського керівника церкви – церковного ієрарха в Москві. Це також є чіткою домовленістю зі Вселенським Патріархом, що Патріарх Української Церкви буде обиратися в Україні», - підкреслив Глава держави.

Ми, українці і держава Україна, не боїмося Росії – Президент

Автор: admin1 от 24-04-2018, 15:55

Ми, українці і держава Україна, не боїмося Росії – Президент«Ми, українці і держава Україна, не боїмося Росії. Ми це доводимо вже чотири роки під час абсолютно кривавої агресії. Кров Росія проливає на українській землі – і сьогодні це тисячі і тисячі українців вбитих і поранених, що є результатом російської військової агресії», - заявив Президент Петро Порошенко. Про це Глава держави сказав під час участі у програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV, відповідаючи на запитання про те, що експерти висловлюють думку щодо можливого кровопролиття в разі створення Української Помісної Православної Церкви та відокремлення від Московського патріархату. Глава держави підкреслив: «Світ називає це гібридною війною. Гібридна війна – це не лише збройні сили, які вступили на українську землю».

На Львівщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум

Автор: admin2 от 24-04-2018, 15:06

На Львівщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форумЗ 4 до 6 травня у Львівській області відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум відповідального лідерства, який організовує Мiнiстерство молоді та спорту України, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Українська академія лідерства.

На учасників чекають цікаві лекції, обговорення та панельні дискусії, вправи на командоутворення та волонтерство у сільськогосподарській галузі Львівської області...

Лише за три дні ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн гривень

Автор: admin1 от 24-04-2018, 14:25

Лише за три дні ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн гривеньЗа перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у ц. р., з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення. Тепер ОСББ-учасники програми мають нагоду одержати відшкодування 40%-70% суми «теплих кредитів». Додаткові компенсації надає місцева влада. Наразі прийнято 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», про які можна дізнатися на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

На Львівщині стартував «Форум професійної освіти - 2018»

Автор: admin1 от 24-04-2018, 14:05

На Львівщині стартував «Форум професійної освіти - 2018»Сьогодні, 24 квітня, стартував «Форум професійної освіти - 2018». У межах заходу презентували 35 закладів професійної освіти у Львівській області, щоб привернути уваги учнівської молоді до робітничих професій, які є затребуваними на ринку праці. 
Участь у відкритті форуму взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.
«Щасливі ті люди, які мають хороший фах і заробіток. Сьогодні тут ви можете з відповідальністю ознайомитись із закладами і дати собі відповідь, ким будете завтра, щоб принести дохід собі, родині і відчувати себе самодостатньою людиною.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua

 
 
chicago escorts
porn tube