Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Колегія райдержадміністрації » Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

Автор: admin1 от 20-10-2014, 14:07
 (голосів: 0)

Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації20 жовтня в приміщенні районного народного дому відбулося засідання Колегії райдержадміністрації, участь в якому взяли члени Колегії, керівники структурних підрозділів Дрогобицької РДА, районних управлінь, відділів, служб, підприємств та організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. Відкрив засідання перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який ознайомив присутніх з проблематикою та порядком проведення засідання.

 Доповідачем по першому питанню, про виконання основних показників соціально-економічного розвитку району за дев'ять місяців цього року була керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик. Докладно про виконання районного бюджету Дрогобицького району розповів начальник фінансового управління Віталій Перхун. 

 Про стан виконання розпоряджень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації у структурних підрозділах РДА доповіла начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Наталія Сенів, а про звернення громадян, що надійшли до районної державної адміністрації — головний спеціаліст загального відділу РДА Микола Розуман.

На засіданні Колегії ці питання були обговорені та прийнято рішення щодо схвалення проекту доручення голови райдержадміністрації.

Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання Колегії райдержадміністрації
 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua