Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Колегія райдержадміністрації » На Колегії райдержадміністрації йшлося про підтримку і реабілітацію людей з інвалідністю

На Колегії райдержадміністрації йшлося про підтримку і реабілітацію людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 13-12-2017, 15:21
 (голосів: 0)

На Колегії райдержадміністрації йшлося про підтримку і реабілітацію людей з інвалідністюКолегія райдержадміністрації розглянула сьогодні хід виконання Комплексної програми правового захисту, соціальної підтримки і реабілітації людей з інвалідністю на 2015-2018 роки. Доповідачем була начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Чапля. Вона, зокрема, повідомила, що система соціального захисту інвалідів району охоплює не лише державну соціальну допомогу та пенсійне забезпечення систему пільг і компенсацій та соціально-побутове обслуговування, але й включає охорону здоров’я, освіту та зайнятість осіб з інвалідністю, а також соціальну і професійну реабілітацію та соціальну інтеграцію інвалідів суспільства. У 2017 році всі виконавці Комплексної програми в межах своїх повноважень забезпечували виконання затверджених заходів:

- управління Пенсійного фонду своєчасно призначало та виплачувало пенсії особам з інвалідністю району;

- ДРТМО забезпечувало надання інвалідам району необхідних медичних послуг;

- Дрогобицький районний терцентр надавав 235 самотнім особам з інвалідністю необхідні соціальні послуги;

- Дрогобицька міськрайонна філія Львівського обласного центру зайнятості постійно надає інвалідам консультації з питань працевлаштування, умов і оплати праці, професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Згідно з висновками індивідуальної програми реабілітації інвалідам району надавались послуги з реабілітації, здійснювалось забезпечення протезно-ортопедичними виробами.

Особлива увага в поточному році була зосереджена на соціальній підтримці інвалідів АТО та інвалідів – чорнобильців.

Всього у 2017 році для соціальної підтримки осіб з інвалідністю району було освоєно бюджетних коштів в сумі 21935,6 тис.грн, з них з районного бюджету – 1037,9 тис.грн.,

У розгляді цього питання взяв участь і директор обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Сонечко" Микола Герасим'як, який на конкретних прикладах розповів про роботу, яку проводять працівники центру для поліпшення здоров'я дітей з обмеженими фізичними можливостями, для їхньої соціальної адаптації в суспільстві.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко порадив сільським, селищним головам (особливо тих сіл, звідки проходили реабілітацію в центрі “Сонечко” хворі діти), місцевим депутатам, іншим керівникам обов'язково побувати в “Сонечку”, щоб відчути ту зворушливу атмосферу і ту величезну важливу роботу, яку проводять в цьому закладі. Очільник району попросив керівників спільними зусиллями сприяти Центру в його діяльності.

Голова районної ради Михайло Сікора поставив питання про подальшу долю проекту будівництва нового приміщення центру “Сонечко” на земельній ділянці на території Модрицької сільської ради, виділеній районною радою, та запропонував повернутися до цієї актуальної теми.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua