Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Колегія райдержадміністрації » Питання екології та охорони лісів обговорювалися на Колегії райдержадміністрації

Питання екології та охорони лісів обговорювалися на Колегії райдержадміністрації

Автор: admin1 от 19-05-2017, 17:07
 (голосів: 0)

Питання екології та охорони лісів обговорювалися на Колегії райдержадміністраціїНа сьогоднішньому засіданні Колегії райдержадміністрації, яку провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко також розглядалось питання виконання Програми охорони, захисту, використання та відтворення лісів на території Дрогобицького району на 2016-2020 роки, яка передбачає заходи, спрямовані на охорону лісових масивів від пожеж, самовільних рубок деревини, захист  лісу від шкідників та хвороб, проведення лісовідновлення та створення нових лісів на землях державного лісового фонду, а також на землях, непридатних для сільськогосподарського використання. Про це доповіла заступник начальника управління агропромислового розвитку  Галина Дмитрук. Питання екології та охорони лісів обговорювалися на Колегії райдержадміністраціїНа засіданні Колегії керівникам лісових господарств було наголошено про недопустимість руйнування лісових та автомобільних доріг лісовозами та присутності їх представників на щотижневих зустрічах голови райдержадміністрації з активами та громадами населених пунктів району для оперативного вирішення нагальних питань. Голова Асоціації сільських, селищних рад Степан Коваль інформував, що в районі намітились позитивні тенденції, зокрема плани рубок лісів узгоджуються з громадськістю та сільськими радами.

Також Галина Дмитрук виступила з інформацією про  виконання Екологічної програми Дрогобицького району на 2016-2017 роки. З метою поліпшення благоустрою населених пунктів і покращення екологічного стану довкілля  Колегія райдержадміністрації вирішила схвалити проект доручення голови райдержадміністрації щодо виконання заходів Екологічної програми. Також було звернено увагу сільським головам на проведенні постійного контролю за дотриманням утилізації та  вивозу сміття, недопущення завезення побутових відходів на території сільських та селищних рад з інших населених пунктів.

 

Питання екології та охорони лісів обговорювалися на Колегії райдержадміністрації

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua