Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Колегія райдержадміністрації » Колегія райдержадміністрації розглянула стан виконання районної Програми розвитку освіти

Колегія райдержадміністрації розглянула стан виконання районної Програми розвитку освіти

Автор: admin2 от 19-05-2017, 14:12
 (голосів: 1)

Колегія райдержадміністрації розглянула стан виконання районної Програми розвитку освітиНачальник відділу освіти Іван Стецко серед проблемних питань галузі назвав декілька. В районі існує великий попит на дошкільне виховання. Незважаючи на це, через наслідки діяльності попередніх років район займає за цим показником передостаннє місце в області. На даний час діє 28 дошкільних навчальних закладів: 5 дитсадочків та 23 навчально-виховних комплекси.

Наступна актуальна тема — енергозбереження. Цим заходам протягом двох останніх років приділялася велика увага, завдяки чому вдалося зекономити бюджетні кошти і не допустити заборгованості з виплати заробітної плати педагогам. У 2014-2016 роках на заміну вікон у школах виділено 8 млн. грн, на реконструкцію котелень — 15 млн. грн, на реалізацію мікропроектів — 975 тис. грн. На черзі - переобладнання котельні Опаківської школи.

Ще одне важливе питання — оптимізація мережі навчальних закладів, пов'язана зі зменшенням чисельності учнів (за 10 років — на 3 тис. дітей). Зазначалося, що у районі на 1 вчителя припадає 5 учнів, що не відображається позитивно на якості знань. В районі немає навчальних закладів нового типу. Керівник відділу освіти також висловився за більш активну участь та вплив батьківських комітетів на навчальний процес, створення так званих опікунських рад.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що якість освіти не має залежати від чиїхось амбіцій чи суб'єктивних причин. Дитина з будь-якого, навіть найвіддаленішого села має бути забезпечена доступом до якісної сучасної освіти. Тому вже зараз відділ освіти повинен мати чіткий план дій, щоб станом на перше вересня ситуація була врегульована.

Очільник району також попросив сільських, селищних голів до початку нового навчального року визначити першочергові господарські проблеми в навчальних закладах та допомогти у їх вирішенні. Володимир Шутко подякував Модрицькому сільському голові Миронові Флюнту та ще дев'яти його колегам за співфінансування закладів освіти у цьому навчальному році для функціонування 10-х класів, де навчається менше 10-ти дітей. Голова райдержадміністрації також виокремив питання військово-патріотичного виховання школярів з залученням бійців АТО, військових Дрогобицької військової частини.

 

Колегія райдержадміністрації розглянула стан виконання районної Програми розвитку освіти
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua