Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Колегія райдержадміністрації » У районі забезпечене виконання всіх місцевих бюджетів

У районі забезпечене виконання всіх місцевих бюджетів

Автор: admin2 от 19-05-2017, 13:59
 (голосів: 0)

У районі забезпечене виконання всіх місцевих бюджетівПро це на черговому засіданні Колегії райдержадміністрації повідомив начальник фінансового управління Віталій Перхун. Він інформував, що виконання показників за доходами загального фонду забезпечене на 128,3 відсотків. Разом з тим, зберігаються показники, виконання яких не забезпечене на належному рівні. За даними Головного управління ДФС у Львівській області п'ять суб’єктів господарювання району, які мають діючі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, задекларували нульові або мінімальні зобов’язання з акцизного податку за лютий 2017 року. Відсутні надходження акцизного податку у Бистрицькій Гірській та Смільнянській сільських радах.

У районі забезпечене виконання всіх місцевих бюджетівСеред негативних чинників - недоїмка до бюджетів усіх рівнів, яка становить 108340,0 тис.грн., в тому числі, до місцевого бюджету 2640,0 тис.грн., з них – 1800,8 тис.грн. зі сплати за землю. Питома частка боргу — за підприємствами які адміністративно не підпорядковані району і є банкрутами.

В. Перхун назвав також недопрацювання місцевих рад для мобілізації сплати податку на нерухоме майно, виконання платних послуг в закладах культури.

Незважаючи на ці чинники, в районі забезпечене фінансування всіх передбачених видатків, немає кредиторської заборгованості, казначейство проводить всі проплати вчасно і без затримок.

За підсумками обговорення цього питання голова райдержадміністрації Володимир Шутко рекомендував сільським, селищним головам звернути увагу на роботу закладів культури, адже навіть ті невеликі кошти, які можна залучити від платних послуг, можуть бути використані для підтримання у належному стані сільських народних домів. Очільник району також звернув увагу на акцизний податок і зазначив — якщо ситуація не зміниться, підприємцями, які торгують підакцизними товарами і не сплачують податок, займуться обласні податківці.

 

У районі забезпечене виконання всіх місцевих бюджетів

 

 

У районі забезпечене виконання всіх місцевих бюджетів
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua