Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Економіка » В Дрогобицькому районі відбувся семінар для постачальників закупівель в системі ProZorro

В Дрогобицькому районі відбувся семінар для постачальників закупівель в системі ProZorro

Автор: admin1 от 22-07-2016, 14:27
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі відбувся семінар для постачальників закупівель в системі ProZorroСьогодні, 22 липня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар щодо організації процедур державних закупівель в електронній системі ProZorro, який провела начальник управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Мирослава Лазорищак. Участь в семінарі взяли представники державних підприємств, постачальники товарів, місцеві товаровиробники, надавачі послуг та виконавці робіт міст Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця та Дрогобицького району.

Оскільки з 1 серпня цього року вступить в дію Закон України «Про публічні закупівлі», що передбачає обов’язкове використання електронної системи закупівель Мирослава Лазорищак ознайомила учасників семінару з основними вимогами проведення закупівель. Розповіла вона про структуру електронної системи ProZorro та методи пошуку оголошених торгів Також було продемонстровано покрокове проведення закупівлі, процес реєстрації на електронному майданчику.

Нагадаємо, що 8 липня в Дрогобицькому районі для розпорядників бюджетних коштів семінар-навчання провів експерт із державних закупівель, регіональний тренер-агент електронної системи закупівель ProZorro по Львівській області Мирослав Сімка.

В Дрогобицькому районі відбувся семінар для постачальників закупівель в системі ProZorro

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua