Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Економіка » В Дрогобицькій РДА відбувся семінар-навчання з державних закупівель ProZorro

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар-навчання з державних закупівель ProZorro

Автор: admin1 от 8-07-2016, 16:02
 (голосів: 0)

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар-навчання з державних закупівель ProZorroЗапровадження системи електронних закупівель є одним із пріоритетних напрямків економічних реформ, запропонованих Урядом. Тож, сьогодні, 8 липня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з представниками міст Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця та Дрогобицького району про електронні закупівлі в системі ProZorro. Навчання провів тренер-агент ProZorro у Львівській області Мирослав Сімка.

Як зазначив доповідач, система електронних державних закупівель ProZorro має ряд переваг. Головне те, що вона повністю мінімізує людський фактор під час державних закупівель, тобто зменшує ризики корупції. В нинішній складній ситуації Державою знайдено єдине правильне рішення – перехід на електронні закупівлі.

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар-навчання з державних закупівель ProZorroПід час семінару учасники мали змогу детально ознайомитися з тим, як працює система, як долучитися до цієї системи та здійснювати закупівлі.

Нагадаємо, що починаючи з 1 липня цього року вступило в силу обов’язкове використання електронної системи закупівель з метою відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт для закупівлі товарів, робіт та послуг, вартість яких – від п’яти тисяч гривень для товарів і послуг та від 10 тисяч гривень для робіт, але не перевищує межі, встановлені Законом України «Про публічні закупівлі». А при здійсненні відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт – обирати торгівельні майданчики, які входять до складу системи електронних державних закупівель ProZorro. Таке запровадження допоможе в подальшому повністю викорінити системну корупцію. Особливість системи електронних закупівель у тому, що ProZorro не передбачає використання державних коштів, а фінансування проекту відбувається за рахунок компаній-комерційних майданчиків (веб-сайтів) та донорів, у переважній більшості міжнародних. Основний принцип роботи системи – максимальна публічність.

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар-навчання з державних закупівель ProZorro

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар-навчання з державних закупівель ProZorro

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар-навчання з державних закупівель ProZorro

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua