Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Економіка » Оголошено конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)

Оголошено конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)

Автор: admin2 от 14-02-2015, 12:03
 (голосів: 0)

Оголошено конкурсний відбір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)В Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.

Основним партнером Програми є Німеччина, співробітництво з якою здійснюється в рамках Спільної заяви Уряду України та Уряду ФРН щодо підтримки Програми через Федеральне міністерство економіки і енергетики Німеччини, а стажування менеджерів організовує Товариство міжнародного співробітництва (далі GIZ). Основною метою стажування є передача європейського досвіду для української економіки.

4-5 березня 2015 року у місті Львові в офісі Центру Підтримки Бізнесу “НюБізнет” (м.Львів, пл. Галицька 7, 2 поверх) GIZ разом з партнером, Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, проводить чергові інтерв’ю серед кандидатів на стажування у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна.

Контактна особа — Михайло Павлів, менеджер iз зовнішньоекономічної діяльності, тел.: (032) 297-18-55, (032) 235-79-74, електронна пошта: iiif.lviv.@gmail.com

Попередню анкету кандидатів просимо надсилати до 24 лютого 2015 року ЦПБ НюБізнет на адресу:http://www.newbiznet.com.ua/index.php/uk/giz-application

У 2015 році українським менеджерам/ підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за напрямками

  • Економічна кооперація без галузевої специфіки

  • Економічна кооперація з галузевою специфікою:

  1. Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

  2. Економічна кооперація у сфері енергоефективності у будівництві і санації будівель і споруд.

  3. Економічна кооперація у сфері поновлюваних джерел енергії.

  4. Економічна кооперація у секторі охорони здоров'я.

  5. Економічна кооперація в аграрному секторі.

У випадку, якщо напрямок не може бути запропонований, GIZ залишає за собою право включити прийнятих кандидатів у формат «Економічна кооперація без галузевої специфіки».

Кандидати на участь у Програмі мають відповідати наступним вимогам:

- наявність закінченої вищої освіти;

- досвід роботи у сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;

- добре знання англійської мови;

- вік не старший за 40 років;

- наявний потенціал для розвитку кооперації з німецькими партнерами.

Для участі у стажуванні кандидат має пройти співбесіду з членами німецько-української відбіркової комісії, до складу якої входять представники GIZ, та секретаріату МЦПК. Співбесіда проводиться мовою стажування.

Співбесіда триває в середньому біля 20 хвилин.

Для проходження співбесіди кандидати мають заздалегідь подати до МЦПК наступні документи:

Всі, вище вказані документи потрібно принести з собою на конкурсний відбір і додатково надіслати до Мінекономрозвитку України на електронну пошту: kodatskaya@me.gov.ua або за факсом (044) 285-62-89.

В процесі співбесіди з'ясовуються:

• Рівень знання іноземної мови (в кожному окремому випадку).

• Мета і конкретні завдання стажування, очікувані результати, спрямовані на здійснення конкретної коопераційної ідеї щодо співпраці з німецьким бізнесом, розширення/поглиблення зовнішньоекономічної діяльності та підвищення ефективності підприємства, організації, де працює спеціаліст. Коопераційна ідея ляже в подальшому в основу так званого коопераційного проекту, над яким спеціаліст (та підприємство, яке його делегує) буде працювати за допомоги німецького навчального центру для реалізації цілей, що стоять перед підприємством. Робота над коопераційним проектом починається за ДВА місяці до заїзду на стажування.

Для прийняття рішення про включення стажера в групу, яка вирушить відповідно до країни стажування, першочергове значення мають знання мови, рівень професійної підготовки, можливість двостороннього економічного співробітництва. Додаткові бали претендент отримує за знання інших іноземних мов, комунікабельність, гнучкість, здібності менеджера тощо.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті: www.inwent.org.ua у розділі «Програма підготовки менеджерів» або за телефонами (044) 228-42-54.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua