Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Економіка » Закінчується термін подання заявок на конкус ClimateLaunchpad 2020!

Закінчується термін подання заявок на конкус ClimateLaunchpad 2020!

Автор: admin2 от 6-05-2020, 16:34
 (голосів: 0)

Закінчується термін подання заявок на конкус ClimateLaunchpad 2020!Європейська Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC (https://www.climate-kic.org) оголосила прийом заявок на конкурс ClimateLaunchpad 2020 (https://climatelaunchpad.org).

Партнером і організатором національного етапу конкурсу в Україні є громадська організація «Greencubator» (https://greencubator.info). Термін подачі заявок заявок – до 10.05.2020.

Фіналісти отримають доступ до акселераторів EIT Climate-KIC з фокусом на комерціалізацію cleantech-стартапів. За рахунок програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери» конкурсанти можуть залучити безповоротне фінансування на свої розробки. Це перший з подібних інструментів, що запущений Європейським банком реконструкції та розвитку у Європі.

З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://greencubator.info/apply-climatelaunchpad-2020.

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації готові виступити партнером проєкту та за потреби забезпечити співфінансування.

З метою консультування просимо звертатися в управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Дрогобицької РДА за номером телефону 3-84-26.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua