Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Робоча група райдержадміністрації обстежує лісопильні об'єкти у районі

Автор: admin2 от 2-10-2019, 16:01

Робоча група райдержадміністрації обстежує лісопильні об'єкти у районіВідповідно до розпорядження голови ЛОДА № 274/0/5-18 від 02.04.2018 «Про сприяння розвитку суб’єктів господарської діяльності в деревообробній галузі Львівщини», розроблено Порядок використання лісових ресурсів  та обліку деревини на лісопильних об’єктах та доведено до суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі, що здійснюють господарську діяльність на території Дрогобицького району.
2 жовтня здійснено виїзд робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території району...

До уваги представників малого бізнесу: департамент економіки розпочинає конкурс інвестиційних проектів

Автор: admin2 от 19-09-2019, 16:30

До уваги представників малого бізнесу: департамент економіки розпочинає конкурс інвестиційних проектівДепартамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочинає конкурс інвестиційних проектів.

Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики Львівської ОДА...

Бізнесу надаватимуть кошти для розвитку: внесли зміни до Програми конкурентоспроможності Львівщини

Автор: admin2 от 11-09-2019, 10:03

Бізнесу надаватимуть кошти для розвитку: внесли зміни до Програми конкурентоспроможності Львівщини10 вересня під час сесії Львівської обласної ради, народні обранці внесли зміни до Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням обласної ради від 14.02.2017 №364.

Зокрема, розширили цілі кредитування, які підпадають під відшкодування відсотків за кредитами для малих підприємств:

- придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;..

Робоча група визначила першочергові завдання у своїй роботі

Автор: admin1 от 28-08-2019, 15:42

Робоча група визначила першочергові завдання у своїй роботіНа черговому засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, що відбулося сьогодні 28 серпня, обговорено ситуацією яка склалася у Дрогобицькому районі серед районних підприємців щодо виплати заробітної плати не нижче мінімальної та на рівні мінімальної, доповів начальник управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Проведено аналіз засідань робочої групи, та який це дало результат на сьогоднішній день.

В райдержадміністрації провели роз'яснювальну роботу з підприємцями

Автор: admin2 от 24-07-2019, 17:15

В райдержадміністрації провели роз'яснювальну роботу з підприємцями24 липня за участю начальника управління економічної політики, житлово–комунального господарства та інфраструктури Віталія Скоропада відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на якому заслухано суб’єкти підприємницької діяльності району, в яких рівень середньої заробітної плати нижчий за мінімальний, та тих, які знаходяться в "групі ризику" – середня заробітна плата на рівні 4173 -5500 грн.

Роз’яснювальну роботу проводили головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області, представники Дрогобицького та Стебницького міськрайонного центрів зайнятості, Дрогобицького об"єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області,..

Засідання комісії з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 26-06-2019, 12:25
Засідання комісії з легалізації зайнятостіСьогодні, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марії Кучми, якою було озвучено найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за травень 2019 року менша за мінімальну. Також ряд присутніх суб’єктів господарювання пояснили причини, через які потрапили в перелік “зона ризику”,..

На засіданні робочої групи йшлося про найбільш поширені випадки порушення трудового законодавства

Автор: admin2 от 19-06-2019, 14:16
На засіданні робочої групи йшлося про найбільш поширені випадки порушення трудового законодавстваСьогодні у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Вікторії Гумен, яка озвучила найбільш поширені випадки порушень трудового законодавства.
На засідання були запрошені представники підприємств та фізичні особи-підприємці, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру та таких, які знаходяться в зоні ризику – середня заробітна плата на рівні 4173- 5500 грн...

На Дрогобиччині здійснюється супровід 14-ти інвестиційних проектів

Автор: admin1 от 7-06-2019, 16:08

На Дрогобиччині здійснюється супровід 14-ти інвестиційних проектівСьогодні, 7 червня, відбулося засідання  робочої групи з питань організаційного супроводу інвестиційних проектів, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Управління економічної політики райдержадміністрації щоденно здійснює моніторинг стану виконання та реалізації на спеціальному Google диску. Зокрема члени робочої групи докладно обговорили всі 14 інвестиційних проекти, які перебувають на супроводі. 

Участь в засіданні взяли керівник управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури Віталій Скоропад, начальник Центру надання адміністративних послуг Оксана Біла...

Оголошується конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО

Автор: admin1 от 24-05-2019, 10:31

Оголошується конкурс інвестиційних проектів для учасників АТОДепартамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 20 травня 2019 року.

Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Про умови надання кредитів учасникам АТО йшлося в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 25-04-2019, 14:48

Про умови надання кредитів учасникам АТО йшлося в райдержадміністрації25 квітня відбулася зустріч  з учасниками АТО (ООС) й громадськими організаціями учасників АТО щодо Програми підвищення конкурентноспроможності Львівської області (із змінами в частині стартап – проектів учасників АТО (ООС)), яку провів заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас. Участь у зустрічі взяли представники фінансової установи, відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді. За умовами кредити надаються фізичним особам-підприємцям на: придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення, а також... 

Працівники обласного управління юстиції надавали правову допомогу підприємцям Дрогобиччини

Автор: admin2 от 24-04-2019, 09:36

Працівники обласного управління юстиції надавали правову допомогу підприємцям Дрогобиччини
В рамках роботи мобільних точок доступу 19 квітня представники Головного управління юстиції у Львівській області надавали безоплатну правову допомогу підприємцям району, окремим громадянам Дрогобиччини.

Надавались консультації у сфері державної реєстрації, запобігання рейдерству та інших актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності.

Презентація Звіту голови Дрогобицької райдержадміністрації про роботу за 2016-2018 роки та завдання на 2019-2021 роки

Автор: admin1 от 19-03-2019, 12:49

Презентація Звіту голови Дрогобицької райдержадміністрації про роботу за 2016-2018 роки та завдання на 2019-2021 роки

Публічний звіт голови Дрогобицької районної державної адміністрації Андрія Шевкенича про результати роботи райдержадміністрації за 2016-2018 роки та завдання на 2019-2021 роки

Автор: admin2 от 13-03-2019, 18:37

Публічний звіт голови Дрогобицької районної державної адміністрації Андрія Шевкенича про результати роботи райдержадміністрації за 2016-2018 роки та завдання на 2019-2021 рокиВиконання бюджету.

До загального фонду місцевих бюджетів Дрогобицького району в 2018 році надійшло податків та платежів в сумі 111 млн 652,1 тис.грн., що становить 116,4% до уточнених річних призначень (95 млн 953,8 тис.грн.).

Порівняно з 2017 роком зростання надходжень становить 31 млн 657,9 тис.грн., або 39,6 відсотка, а у порівнянні з 2016 р. –  вдвічі.

Забезпечено виконання дохідної частини загального фонду по всіх податкових платежах та 48 –ми бюджетах усіх рівнів...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua