porn
czech massage
first interracial
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

До відома суб'єктів господарювання

Автор: admin2 от 21-03-2017, 10:03

До відома  суб'єктів  господарюванняДепартамент економічної політики ЛОДА повідомляє, що відповідно до пункту 1 частини першої статті 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» Комітет має повноваження розглядати заяви і справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та проводити розслідування за цими заявами і справами.

Так, у кінці жовтня 2016 року Комітетом було прийнято рішення у справі про порушення ТОВ «Золотий екватор», ТОВ «Рітейл», ПП «Окко нафтопродукт», ТОВ «Альянс Холдинг», ПП «АМІК Україна»,ТОВ «СОКАР ПЕТРОЛЕУМ» та ТОВ «Паралель-М ЛТД» законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій. За вчинене порушення на суб’єктів господарювання було накладено штраф у розмірі 204,325 млн. грн. 

Робоча група з питань легалізації зайнятості зустрілася з підприємцями Дережич

Автор: admin2 от 10-03-2017, 10:14

Робоча група з питань легалізації зайнятості зустрілася з підприємцями ДережичВчора, 9 березня відбулося чергове виїзне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участю представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області, Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості.

Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Дережицької сільської ради, та їхніми працівниками...

Відбудеться семінар щодо участі в міжнародних тендерах

Автор: admin2 от 6-03-2017, 10:58

Відбудеться семінар щодо участі в міжнародних тендерах14 березня 2017 року з 9.30 до 15.00 у приміщенні Львівської обласної адміністрації (вул. Винниченка,18) кімната №412 відбудеться регіональний семінар «Участь у міжнародних тендерах. Від ідеї до перемоги».

Організатори - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, USAID Trade Policy Program за підтримки департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Метою семінару є надання пояснень та формування загального розуміння учасників до положень Угоди СОТ про державні закупівлі (далі – GPA),..

Інформує відділ економіки

Автор: admin1 от 6-02-2017, 16:18

Інформує відділ економікиІнформуємо, що Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини ініційована програма підготовки управлінських кадрів "Fit for Partnership with Germany", яка передбачає проведення тренінгів з питань практичного застосування менеджменту та управління підприємством.

Зацікавлених суб'єктів просимо звертатись у відділ економіки Дрогобицької райдержадміністрації або на e-mail: upr_ekon@meta.ua 

1-21-289.rar [50.14 Kb] (завантажень: 0) 

 

Інформація для зацікавлених організацій та підприємств

Автор: admin1 от 6-02-2017, 15:03

Інформація для зацікавлених організацій та підприємствСпільно з Посольством України в Румунії та Румунсько-Українською двосторонньою торговою палатою на 2017 рік заплановано низку економічних місій румунських компаній в регіони України.

У рамках цих місій заплановано організувати бізнес-зустрічі румунських підприємств з компаніями Львівської області для налагодження взаємовигідної співпраці.

Водночас, є можливість розповсюдження інформації про підприємства Львівщини при наявності презентаційних матеріалів англійською мовою серед потенційно-зацікавлених компаній Румунії. У випадку зацікавленості в організації зазначених заходів просимо звертатись у відділ економіки Дрогобицької райдержадміністрації або на e-mail: upr_ekon@meta.ua

Виробниче підприємство ТОВ "Ледпрофлайн" запрошує до співпраці

Автор: admin1 от 6-02-2017, 14:24

Виробниче підприємство ТОВ "Ледпрофлайн" запрошує до співпраціУ листопаді 2016 року у Львові розпочало свою діяльність виробниче підприємство ТОВ "Ледпрофлайн", яке спеціалізується на виробництві інноваційних світлодіодних світильників нового покоління типу LPL-1 та LPL-2 потужністю 60-260 Вт.

У випадку зацікавленості просимо звертатись у відділ економіки Дрогобицької райдержадміністрації або на e-mail: upr_ekon@meta.ua 

1-22-290.rar [39 Kb] (завантажень: 1) 

Міжнародні спеціалізовані виставки у Республіці Болгарія

Автор: admin1 от 6-02-2017, 14:10

Міжнародні спеціалізовані виставки у Республіці БолгаріяЗа інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Болгарської господарської палати функціонує електронна бізнес-платформа Enterprise Europe Network, в рамках якої 6 квітня 2017 р. в м. Софія проходитиме Міжнародна спеціалізована виставка з машинобудування, робототехніки, електроніки, технологічного та індустріального обладнання на базі виставкового Інтер-Експоцентру.

До участі запрошуються українські виробники зазначеної сфери діяльності. У випадку зацікавленості просимо звертатись у відділ економіки Дрогобицької райдержадміністрації або на e-mail: upr_ekon@meta.ua

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся виїзний семінар з питань електронних закупівель

Автор: admin1 от 31-01-2017, 12:22

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся виїзний семінар з питань електронних закупівельУ зв’язку з численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів про надання роз’яснення щодо організації проведення процедур закупівель в електронній системі «ProZorro» департамент економічної політики облдержадміністрації розпочав проведення виїзних навчальних семінарів. Ось і сьогодні, 31 січня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся один з таких виїзних семінарів, який провела начальник управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Мирослава Лазорищак. Участь в ньому взяли представники державних підприємств, постачальники товарів, місцеві товаровиробники, надавачі послуг та виконавці робіт Дрогобицького району, міст Дрогобича та Стебника.

Відбудуться виїзні семінари з питань електронних закупівель

Автор: admin2 от 30-01-2017, 11:33

Відбудуться виїзні семінари з питань електронних закупівельУ зв’язку з численними зверненнями розпорядників бюджетних коштів про надання роз’яснення щодо організації проведення процедур закупівель в електронній системі "Prozorro" департамент економічної політики облдержадміністрації проведе виїзні навчальні семінари з 27 січня до 31 березня 2017 року.

На Дрогобиччині семінари відбудуться:

- Дрогобицька райдержадміністрація (Дрогобицький район, м.Дрогобич, м.Стебник) — 31 січня об 11.00 год;..

До уваги органів місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 12-01-2017, 16:18

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2014 року № 724 «Деякі питання Державної регуляторної служби України» Державна регуляторна служба України (ДРС) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну регуляторну політику.

Статтею 18 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» (далі – Закон) встановлено, що центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику, є уповноваженим органом...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.