czech massage
xxx video
pornstars
blacked.com
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості провів семінар-презентацію

Автор: admin1 от 24-05-2017, 16:17

Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості провів семінар-презентаціюСьогодні, 24 травня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар-презентація програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, в якому взяли участь представники малаго та середнього бізнесу харчової, меблевої, деревообробної галузей, сільських та селищних рад, фермерських господарств, учасники АТО. Зі вступним словом виступив перший заступник голови РДА Віталій Скоропад. Презентувала Програму начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик. Вона зазначила, що обласний бюджет відшкодовує малому бізнесу частину відсотків за кредитом для придбання устаткування, інших основних засобів...

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар

Автор: admin1 от 18-05-2017, 11:25

В Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар травня в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар на тему «Детінізація економіки. Легалізація найманої робочої сили та збільшення надходжень до бюджетів». Він був проведений під головуванням першого заступника голови  райдержадміністрації  Віталія Скоропада та за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Галини Нагірняк, директора Дрогобицького МРЦЗ Богдана Волошина, начальника Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Любові Яневич, головного державного ревізора інспектора відділу ЄВ Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Марії Галин.

Підтримка підприємницької ініціативи учасників АТО

Автор: admin1 от 16-05-2017, 09:52

Підтримка підприємницької ініціативи учасників АТОУ 2017 році вперше з обласного бюджету передбачено підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО. Відповідне рішення ухвалила Львівська обласна рада на своєму засіданні, підтримавши Програму підвищення конкурентоспроможності у новій редакції. Цьогоріч Програма конкурентоспроможності доповнена пунктом про підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО. Зокрема, йдеться про можливість отримання кредитів для започаткування власної справи особам, які мають статус учасника АТО і зареєстровані у Львівській області. З обласного бюджету атовцям компенсовуватимуть частину відсотків за кредитами. Відбір учасників програми відбувається на конкурсних засадах. Конкурс оголошує департамент економічної політики ЛОДА. ato-1.pdf [1.11 Mb] (завантажень: 4)


В Україні діє європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу

Автор: admin2 от 28-04-2017, 13:31

В Україні діє європейська програма підтримки малого та середнього бізнесуДепартамент економічної політики облдержадміністрації інформує про реалізацію європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу « Competiveness of Small and Medium Enterprises» ( далІ – СOSME) в рамках співпраці Уряду України з Європейським союзом.

СOSME – це вибір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд. євро. Перелік програм, що визначається Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі. Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками: полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності;..

Розроблення Програми розвитку гірських територій Львівської області (презентація)

Автор: admin1 от 27-04-2017, 15:45

Розроблення Програми розвитку гірських територій Львівської області (презентація) Триває обговорення проекту Програми розвитку гірських територій Львівщини

 

Презентація Програми розвитку гірських територій Львівської області:

gir-ter-1-chastina.rar [2.32 Mb] (завантажень: 13)

gir-ter-2-chastina.rar [2.9 Mb] (завантажень: 12) 

Львівщина прийматиме турецько-український бізнес-форум

Автор: admin1 от 21-04-2017, 12:49

Львівщина прийматиме турецько-український бізнес-форумУ Львові впродовж 27 – 28 квітня триватиме турецько-український бізнес-форум на Львівщині, в якому візьме участь керівництво великих турецьких компаній, спільних турецько-українських підприємств, які працюють в Україні, а також очільники найбільших компаній Львівщини з іноземним капіталом. За словами начальника управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Романа Матиса, під час бізнес-форуму потенційні інвестори з Туреччини ознайомляться з торговельно-економічним та інвестиційним потенціалом Західної України, зокрема Львівської області. Також планується налагодити співробітництво між представниками місцевих органів державної влади, турецькими та...

На Дрогобиччині кредитування енергозберігаючих заходів буде продовжено і в 2017 році

Автор: admin1 от 7-04-2017, 12:29

На Дрогобиччині кредитування енергозберігаючих заходів буде продовжено і в 2017 роціСьогодні, 7 квітня, голова райдержадміністрації Володимир Шутко та заступник голови РДА Іван Мізерник провели нараду з представниками кредитно-фінансових установ регіону, а саме філії АТ «Ощадбанк», ПАТ АКБ «Львів» та кредитної спілки «Бойківщина». На нараді обговорили питання підготовки до підписання договорів про співробітництво в рамках місцевої програми енергозбереження «Відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району в 2017 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів», яка була розроблена та затверджена рішенням сесії районної ради в березні цього року. Нагадаємо, що Дрогобицький район по наданню «теплих» кредитів є лідером серед районів Львівщини, який вже сім років поспіль, реалізує програму енергозбереження, її послугами скористалося вже близько трьохсот осіб.

Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїї

Автор: admin1 от 5-04-2017, 15:41

Про сплату акцизного податку йшлося в Дрогобицькій райдержадміністраціїїЗ метою забезпечення повноти декларування та сплати до місцевих бюджетів  акцизного податку в райдержадміністрації 5 квітня відбулася розширена  нарада, яку провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад. На нараду були запрошені представники органів місцевого самоврядування та СПД – платники акцизного податку з роздрібної торгівлі  алкогольними напоями та тютюновими виробами, які  мають діючі ліцензії на  право торгівлі цими товарами і задекларували нульові  або мінімальні зобов’язання з акцизного податку. Під час розгляду даного питання були присутні також голови Уличненської, Дережицької, Болехівської...

"Техвоєнсервіс" запрошує до співпраці

Автор: admin2 от 4-04-2017, 12:27

Інформуємо, що на території Львівської області здійснює свою господарську діяльність філія концерну "Техвоєнсервіс" "Львівський автомобільний ремонтний завод" за адресою: м.Львів, вул.Личаківська,152, тел.: (032)251-42-82.

Філія концерну "Техвоєнсервіс" "Львівський автомобільний ремонтний завод" здійснює ремонт техніки народного господарства:

До відома суб'єктів господарювання

Автор: admin2 от 21-03-2017, 10:03

До відома  суб'єктів  господарюванняДепартамент економічної політики ЛОДА повідомляє, що відповідно до пункту 1 частини першої статті 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» Комітет має повноваження розглядати заяви і справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та проводити розслідування за цими заявами і справами.

Так, у кінці жовтня 2016 року Комітетом було прийнято рішення у справі про порушення ТОВ «Золотий екватор», ТОВ «Рітейл», ПП «Окко нафтопродукт», ТОВ «Альянс Холдинг», ПП «АМІК Україна»,ТОВ «СОКАР ПЕТРОЛЕУМ» та ТОВ «Паралель-М ЛТД» законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій. За вчинене порушення на суб’єктів господарювання було накладено штраф у розмірі 204,325 млн. грн. 

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р.