Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Відбулося засідання робочої групи з легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 17-08-2020, 10:58

Відбулося засідання робочої групи з легалізації зайнятості14 серпня в райдержадміністрації було проведене засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Відбулося обговорення економічно –активних боржників зі сплати платежів до Пенсійного фонду України та платників податків, які допустили виплату середньої заробітної плати менше законодавчо встановленого мінімуму (4723,00 грн.) та перебувають у "групі ризику" і виплачують середню заробітну плату на рівні 4723,0-5500,00 грн...

Оголошено початок проведення відбору проектів Всеукраїнського громадського бюджету Львівської області

Автор: admin2 от 22-07-2020, 10:26

Оголошено початок проведення відбору проектів Всеукраїнського громадського бюджету Львівської областіРегіональна комісія з оцінки та попереднього конкурсного відбору проєктів ДФРР оголосила початок проведення відбору проєктів Всеукраїнського громадського бюджету (ВГБ) Львівської області. Прийом заявок для участі в конкурсі триватиме на онлайн-платформі з 15.07.2020 по 14.08.2020 (30 календарних днів).

Також комісією визначено пріоритетні напрями проєктів на 2020 рік: «Конкурентоспроможна економіка» та «Туристична привабливість». В рамках напряму розвитку туризму можуть бути реалізовані такі проєкти як:..

Підприємців Львівщини запрошують до участі в конкурсі на надання ваучерів для малого бізнесу

Автор: admin2 от 17-06-2020, 09:53

Підприємців Львівщини запрошують до участі в конкурсі на надання ваучерів для малого бізнесуДепартамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запрошує суб’єктів малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до участі у конкурсі в рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області (далі - Програма).

У рамках Програми проводиться конкурс на надання ваучерів – безповоротної фінансової допомоги для малого бізнесу у розмірі:..

В райдержадміністрації відбулася зустріч з іноземним інвестором

Автор: admin2 от 14-05-2020, 16:21

В райдержадміністрації відбулася зустріч з іноземним інвесторомСьогодні, 14 травня в райдержадміністрації відбулася зустріч з іспанським інвестором Віктором Мартінезом. У зустрічі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич, начальник відділу з питань економіки Юлія Кузьменко та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Надія Козар.

Було обговорено декілька варіантів залучення інвестицій на Дрогобиччину. Найактуальнішою темою розмови було долучення до розвитку «зеленого коридору» зарядних станцій для електрокарів...

Закінчується термін подання заявок на конкус ClimateLaunchpad 2020!

Автор: admin2 от 6-05-2020, 16:34

Закінчується термін подання заявок на конкус ClimateLaunchpad 2020!Європейська Ініціатива кліматичних інновацій Climate-KIC (https://www.climate-kic.org) оголосила прийом заявок на конкурс ClimateLaunchpad 2020 (https://climatelaunchpad.org).

Партнером і організатором національного етапу конкурсу в Україні є громадська організація «Greencubator» (https://greencubator.info). Термін подачі заявок заявок – до 10.05.2020.

Фіналісти отримають доступ до акселераторів EIT Climate-KIC з фокусом на комерціалізацію cleantech-стартапів...

Під час робочої зустрічі в РДА обговорювалися проблемні питання бізнесу Дрогобиччини в умовах карантину

Автор: admin2 от 4-05-2020, 17:17

Під час робочої зустрічі в РДА обговорювалися проблемні питання бізнесу Дрогобиччини в умовах карантинуСьогодні відбулася зустріч першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталія Скоропада з головою Дрогобицького відділення Федерації роботодавців України, членом громадської ради при райдержадміністрації Осипом Бугою.

При зустрічі обговорено проблемні питання малого та середнього бізнесу в умовах карантину. Зокрема, йшлося про можливості залучення інвестицій в економіку Дрогобицького району та вирішення проблемних питань, які виникають у процесі здійснення господарської діяльності та стримують процес інвестування.

До уваги малих та середніх підприємств

Автор: admin2 от 28-04-2020, 17:03

До уваги малих та середніх підприємствЄвропейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках програми «Кредитна лінія ЄБРР - EU4Business» допомагає малим та середнім підприємствам скористатися можливостями, які пропонує поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі (ПВЗВТ) між Грузією, Молдовою, Україною та Європейським Союзом. Кредитна лінія ЄБРР - EU4Business складається з кредитного / лізингового фінансування та гранту (кешбек – повернення частини вартості) за кошти ЄС...

Фінансова підтримка проектів програм «Навколишнє середовище»

Автор: admin2 от 8-04-2020, 12:18

Фінансова підтримка проектів програм «Навколишнє середовище»Фонд Чарльза Стюарта Мотта (далі – Фонд) підтримує некомерційні організації, які працюють над зміцненням громад у всьому світі. Однією з програм підтримки є програма «Навколишнє середовища».

Для визначення відповідності проєкту програмам Фонду першочергово потрібно заповнити онлайн бланк запиту (LOI).

Запит на отримання гранту подається до Фонду не пізніше ніж за 60 днів до початку дії гранту...

Посольство Словацької Республіки в Україні оголосило прийом заявок на конкурс малих грантів на 2020 рік в Україні

Автор: admin2 от 7-04-2020, 11:58

Посольство Словацької Республіки в Україні оголосило прийом заявок на конкурс малих грантів на 2020 рік в УкраїніОдним з пріоритетів для подання заявок є стале використання природних ресурсів.

Проєктні пропозиції необхідно подати до 15.10.2020.

З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://www.mzv.sk/web/kyjev-en/slovak-aid.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації готові виступити партнерами проєкту та за потреби забезпечити співфінансування...

Про режим роботи управління економіки та ЖКГ

Автор: admin2 от 18-03-2020, 10:46

Про режим роботи управління економіки та ЖКГПро режим роботи управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля РДА На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. №215 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID – 19”, відповідно до рішення комісії з ТЕБ та НС від 16.03.2020р., у зв’язку з карантином комунікація працівників управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Дрогобицької райдержадміністрації з мешканцями району з 18 березня 2020 р. до закінчення карантину буде здійснюватись виключно в телефонному режимі за номером 3-84-26...

Тривають зустрічі з підприємцями щодо торгівлі підакцизними товарами

Автор: admin2 от 13-03-2020, 15:01

Тривають зустрічі з підприємцями щодо торгівлі підакцизними товарамиРобоча група для виявлення та припинення незаконної діяльності, пов’язаної із обігом підакцизних товарів, об’єктів грального бізнесу, вирубки та обігу деревини всупереч чинного законодавства працювала на місцях. Було проведено обстеження суб'єктів господарювання, які здійснюють обіг підакцизних товарів. У виїзному засіданні взяли участь завідувач сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області Михайло Дудяк, дільничний офіцер поліції – старший лейтенант поліції Олександр Іващенко, начальник відділу з питань економіки та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля управління з питань економіки,..

Районна робоча група обстежила лісопильні об'єкти в Рихтичах

Автор: admin2 от 13-03-2020, 14:22

Районна робоча група обстежила лісопильні об'єкти в РихтичахВідповідно до розпорядження голови ЛОДА № 274/0/5-18 від 02.04.2018 «Про сприяння розвитку суб’єктів господарської діяльності в деревообробній галузі Львівщини» розроблено Порядок використання лісових ресурсів та обліку деревини на лісопильних об’єктах та доведено до суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі, які здійснюють господарську діяльність на території Дрогобицького району. 13 березня здійснено виїзд робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території району . Обстеження проводилось на території Рихтицької сільської ради з метою роз’яснювальної та консультаційної підтримки суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі.

Підприємців запрошують на презентацію програми "Доступні кредити 5-7-9%"

Автор: admin2 от 25-02-2020, 14:30

Підприємців запрошують на презентацію програми "Доступні кредити 5-7-9%"4 березня 2020 року у м.Львові відбудеться презентація програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 24 січня 2020 року №28 “Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва”, яка запускає надання фінансової державної підтримки суб'єктам мікро - та малого бізнесу через Фонд розвитку підприємництва.

Документ дозволяє Фонду (який підпорядковано Мінфіну) запровадити програму “Доступні кредити 5-7-9 %”...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua