Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Фінансова підтримка проектів програм «Навколишнє середовище»

Автор: admin2 от Учора, 12:18

Фінансова підтримка проектів програм «Навколишнє середовище»Фонд Чарльза Стюарта Мотта (далі – Фонд) підтримує некомерційні організації, які працюють над зміцненням громад у всьому світі. Однією з програм підтримки є програма «Навколишнє середовища».

Для визначення відповідності проєкту програмам Фонду першочергово потрібно заповнити онлайн бланк запиту (LOI).

Запит на отримання гранту подається до Фонду не пізніше ніж за 60 днів до початку дії гранту...

Посольство Словацької Республіки в Україні оголосило прийом заявок на конкурс малих грантів на 2020 рік в Україні

Автор: admin2 от 7-04-2020, 11:58

Посольство Словацької Республіки в Україні оголосило прийом заявок на конкурс малих грантів на 2020 рік в УкраїніОдним з пріоритетів для подання заявок є стале використання природних ресурсів.

Проєктні пропозиції необхідно подати до 15.10.2020.

З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: https://www.mzv.sk/web/kyjev-en/slovak-aid.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації готові виступити партнерами проєкту та за потреби забезпечити співфінансування...

Про режим роботи управління економіки та ЖКГ

Автор: admin2 от 18-03-2020, 10:46

Про режим роботи управління економіки та ЖКГПро режим роботи управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля РДА На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. №215 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції COVID – 19”, відповідно до рішення комісії з ТЕБ та НС від 16.03.2020р., у зв’язку з карантином комунікація працівників управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Дрогобицької райдержадміністрації з мешканцями району з 18 березня 2020 р. до закінчення карантину буде здійснюватись виключно в телефонному режимі за номером 3-84-26...

Тривають зустрічі з підприємцями щодо торгівлі підакцизними товарами

Автор: admin2 от 13-03-2020, 15:01

Тривають зустрічі з підприємцями щодо торгівлі підакцизними товарамиРобоча група для виявлення та припинення незаконної діяльності, пов’язаної із обігом підакцизних товарів, об’єктів грального бізнесу, вирубки та обігу деревини всупереч чинного законодавства працювала на місцях. Було проведено обстеження суб'єктів господарювання, які здійснюють обіг підакцизних товарів. У виїзному засіданні взяли участь завідувач сектору контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області Михайло Дудяк, дільничний офіцер поліції – старший лейтенант поліції Олександр Іващенко, начальник відділу з питань економіки та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля управління з питань економіки,..

Районна робоча група обстежила лісопильні об'єкти в Рихтичах

Автор: admin2 от 13-03-2020, 14:22

Районна робоча група обстежила лісопильні об'єкти в РихтичахВідповідно до розпорядження голови ЛОДА № 274/0/5-18 від 02.04.2018 «Про сприяння розвитку суб’єктів господарської діяльності в деревообробній галузі Львівщини» розроблено Порядок використання лісових ресурсів та обліку деревини на лісопильних об’єктах та доведено до суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі, які здійснюють господарську діяльність на території Дрогобицького району. 13 березня здійснено виїзд робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території району . Обстеження проводилось на території Рихтицької сільської ради з метою роз’яснювальної та консультаційної підтримки суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі.

Підприємців запрошують на презентацію програми "Доступні кредити 5-7-9%"

Автор: admin2 от 25-02-2020, 14:30

Підприємців запрошують на презентацію програми "Доступні кредити 5-7-9%"4 березня 2020 року у м.Львові відбудеться презентація програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 24 січня 2020 року №28 “Про затвердження Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва”, яка запускає надання фінансової державної підтримки суб'єктам мікро - та малого бізнесу через Фонд розвитку підприємництва.

Документ дозволяє Фонду (який підпорядковано Мінфіну) запровадити програму “Доступні кредити 5-7-9 %”...

Триває роз'яснювальна робота з підприємцями щодо легалізації зайнятості

Автор: admin2 от 5-02-2020, 15:51

Триває роз'яснювальна робота з підприємцями щодо легалізації зайнятостіСьогодні робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення працювала на місцях. Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які діють на території Унятицької та Нагуєвицької сільської ради і використовують найману працю. У виїзному засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу з питань економіки управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, Дрогобицького управління ГУ ДПС у Львівській області, Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості. Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці...

Робоча група РДА проводить обстеження пилорам

Автор: admin2 от 5-02-2020, 15:46

Робоча група РДА проводить обстеження пилорамВідповідно до розпорядження голови ЛОДА № 274/0/5-18 від 02.04.2018 «Про сприяння розвитку суб’єктів господарської діяльності в деревообробній галузі Львівщини», розроблено Порядок використання лісових ресурсів та обліку деревини на лісопильних об’єктах та доведено до суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі, які здійснюють господарську діяльність на території Дрогобицького району.

5 лютого здійснено виїзд робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території району. Обстеження проводилися на території Нагуєвицької та Унятицької сільських рад з метою роз’яснювальної та консультаційної підтримки суб’єктам господарської діяльності деревообробної галузі.

На зустрічі з роботодавцями йшлося про негативні наслідки неформальної зайнятості

Автор: admin2 от 30-01-2020, 15:42

На зустрічі з роботодавцями йшлося про негативні наслідки неформальної зайнятості29 січня у Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар для роботодавців та працівників щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків неформальної зайнятості.

Нагадаємо, що в Дрогобицькому районі триває цільова інформаційна кампанія з детінізації зайнятості, яка спрямована на реалізацію доручення Прем’єр – міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 р. №231/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами».

Роз’яснювальну роботу щодо переваг легального працевлаштування проводять інспектори праці Головного управління Держпраці, представники ДПС, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділів та управлінь райдержадміністрації...

На засідання комісії з легалізації зайнятості запросили підприємців у сфері торгівлі

Автор: admin2 от 29-01-2020, 14:53
На засідання комісії з легалізації зайнятості запросили підприємців у сфері торгівліСьогодні відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. 
Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Шадзевич, яка озвучила найбільш актуальні порушення трудового законодавства.
Обговорено доручення Прем'єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами...

Робоча група райдержадміністрації обстежує лісопильні об'єкти у районі

Автор: admin2 от 2-10-2019, 16:01

Робоча група райдержадміністрації обстежує лісопильні об'єкти у районіВідповідно до розпорядження голови ЛОДА № 274/0/5-18 від 02.04.2018 «Про сприяння розвитку суб’єктів господарської діяльності в деревообробній галузі Львівщини», розроблено Порядок використання лісових ресурсів  та обліку деревини на лісопильних об’єктах та доведено до суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі, що здійснюють господарську діяльність на території Дрогобицького району.
2 жовтня здійснено виїзд робочої групи з обстеження та забезпечення легалізації лісопильних об’єктів на території району...

До уваги представників малого бізнесу: департамент економіки розпочинає конкурс інвестиційних проектів

Автор: admin2 от 19-09-2019, 16:30

До уваги представників малого бізнесу: департамент економіки розпочинає конкурс інвестиційних проектівДепартамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області розпочинає конкурс інвестиційних проектів.

Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності, представникам малого бізнесу, які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами, отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики Львівської ОДА...

Бізнесу надаватимуть кошти для розвитку: внесли зміни до Програми конкурентоспроможності Львівщини

Автор: admin2 от 11-09-2019, 10:03

Бізнесу надаватимуть кошти для розвитку: внесли зміни до Програми конкурентоспроможності Львівщини10 вересня під час сесії Львівської обласної ради, народні обранці внесли зміни до Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області, затвердженої рішенням обласної ради від 14.02.2017 №364.

Зокрема, розширили цілі кредитування, які підпадають під відшкодування відсотків за кредитами для малих підприємств:

- придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;..

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua