Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Служба у справах дітей » Комісія з питань захисту прав дитини довго дискутувала навколо доцільності позбавлення громадянки Б. батьківських прав

Комісія з питань захисту прав дитини довго дискутувала навколо доцільності позбавлення громадянки Б. батьківських прав

Автор: admin1 от 24-06-2015, 15:57
 (голосів: 0)

Комісія з питань захисту прав дитини довго дискутувала навколо доцільності позбавлення громадянки Б. батьківських правСьогодні, 24 червня під головуванням першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького, в малій сесійній залі, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької РДА. На ньому було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та було прийнято рішення про взяття під соціальний супровід двох сімей.

Та найбільш гостро на засіданні комісії обговорювалося питання доцільності позбавлення батьківських прав мешканку села Смільна, оскільки протягом тривалого часу вона не виконує своїх  батьківських обов'язків, хоч її неодноразово про це попереджали соціальні служби району та органи місцевого самоврядування. На засідання комісії  вона не з’явилася. Комісія зваживши всі "за" та "проти", вирішила за доцільне позбавити батьківських прав цю громадянку, хоч було наголошено, що це рішення носить рекомендаційний характер, а остаточний вердикт буде приймати суд.

 

Комісія з питань захисту прав дитини довго дискутувала навколо доцільності позбавлення громадянки Б. батьківських прав
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua